pénztárca kímélő megoldások

Origo - Autó hírekNézet: Dobozos Friss

2017. október 19, csütörtök

06:04  A szülők is igazolhatnák az iskolai hiányzásokat a gyermekorvosok szerint [42 perce]
  Enyhébb betegségek esetén.
05:18  Mégsem kerültek előzetesbe az Agrokor volt vezetői [1 óra 28 perce]
  A zágrábi megyei bíróság nem rendelte el Horvátország legnagyobb magántulajdonú vállalata, a súlyos pénzügyi gondokkal küzdő Agrokor hétfőn letartóztatott vezetői előzetes letartóztatását.
04:40  Kínai, vietnami, pakisztáni vendégmunkások jöhetnek a magyar építőiparba [2 óra 6 perce]
  Akár 3-5 éven belül reális opció lehet kínai, vietnami, indonéz és pakisztáni vendégmunkások szerződtetése, hogy megoldják a magyarországi építőipari cégek munkaerőhiányát - mondta Scheer Sándor, a Market Zrt. elnök-vezérigazgatója a csütörtöki Világgazdaságban.
04:34  Hármas karambol Nagycenknél [2 óra 12 perce]
  A forgalmat a 84-es főútra terelik.
04:29  78 km vonattal: ami 20 éve 75 perc volt, ma már 95 [2 óra 17 perce]
  Rohamtempóban fejlődik a magyar vasúti közlekedés, kérdés, hogy pontos melyik irányba is.

2017. október 18, szerda

23:43  Ragyogó, őszi napsütésre ébred az ország [7 óra 3 perce]
  Ma akár 22 fok is lehet.
19:34  Zsigó Róbert: nem akarunk bevándorlóország lenni [11 óra 12 perce]
  Az államtitkár szerint a Soros-terv része, hogy csökkentsék az uniós mezőgazdasági támogatásokat is.
19:23  Soha nem volt még akkora pánik, mint 30 éve - kell-e újra rettegnünk? [11 óra 23 perce]
  Kerek évfordulóhoz érkezett a New York-i tőzsde történetének legnagyobb zuhanása. A fekete hétfőként emlegetett napon, 1987. október 19-én 22 százalékot zuhant a tőzsdeindex.
19:23  13 millió forintra büntette az MNB az MFB-t [11 óra 23 perce]
  Hiányosságok, szabálysértések miatt.
19:22  Így készült a legújabb Gyilkosság az Orient Expresszen [11 óra 24 perce]
  Lessen bele a hollywoodi film kulisszatitkaiba.
19:22  Halálos baleset Bugyinál [11 óra 24 perce]
  Egy férfi az árokba borult kocsijával.
18:50  Kolbász-élménypark épül Békéscsabán [11 óra 56 perce]
  Ez egy eléggé hungarikumszagú beruházás.
17:25  Kárpótlást ígértek, így aztán több milliót kicsaltak [13 óra 21 perce]
  Több mint 140 embert csaptak be Endrefalván.
17:10  Nyolc évet kapott a tanár, aki hetedikes diákjával szexelt [13 óra 36 perce]
  Pornográf felvételeket is találtak nála.
16:53  Soros György be fog lépni a választási kampányba [13 óra 53 perce]
  A Soros-terv végrehajtásának reményében tenné, mondják a kormánypártok.
16:25  Tombolt egy férfi a rendelőben és ököllel akarta megütni az orvost Taktasz [14 óra 21 perce]
  A férfit ma két évre ítélték.
16:22  Nagy-Britanniában is megvetné a lábát a Wizz Air [14 óra 24 perce]
  A magyar cég brit üzemelési engedélykérelmet nyújtott be. Ha megkapják, jövő márciusban már indul is az első szigetországi üzemeltetésű járatuk.
16:20  Új elnök a Magyar Művészeti Akadémia élén [14 óra 26 perce]
  A művészet és az akadémia szerepéről, politikáról és 1956-ról is beszél Vashegyi György a TV2 Tények Estében.
16:02  Kéretlen beavatkozás az amerikai ügyvivő sajtószabadságról szóló véleménye [14 óra 44 perce]
  Magyar Levente szerint "a rossz emlékű goodfriendi hagyomány útjára lépett" az ügyvivő.
16:01  Felturbózott hirdetéssel csábítja a buszvezetőket a BKV [14 óra 45 perce]
  Egy ideje számos eszközt bevetve keresi a buszvezetőket a fővárosi közlekedési társaság. Most egy új hirdetés jelent meg, mely a korábbinál kecsegtetőbb ajánlatot fogalmaz meg.
16:00  Megszólalt a gyerekeket szexuálisan zaklató rádiós főnöke [14 óra 46 perce]
  Szerinte nem szabad bántani a férfit.
15:53  Az idősek számíthatnak a kormányra [14 óra 53 perce]
  Idén is kapnak Erzsébet-utalványt a nyugdíjasok.
15:24  Évi 12 tonna új ruhát éget el a H&M [15 óra 22 perce]
  Egy dániai égetőműben semmisítik meg az eladatlan termékeket.
15:20  Hónapokig nem volt meleg víz 196 lakásban [15 óra 26 perce]
  Múlt héten írtuk meg, hogy négy hónapja nincs gáz egy budapesti társasházban. Ma visszakapcsolták a szolgáltatást.
15:14  Lázár: A közlekedésfejlesztés az életminőség-javítás egyik fontos feltétele [15 óra 32 perce]
  2022-re hosszabb autópálya-hálózatunk lesz, mint Ausztriának.
15:03  13 millió fölé várja az éves utasforgalmat a Budapest Airport [15 óra 43 perce]
  Ez félmillióval több lenne, mint a tavalyi. Igazán jól muzsikál a ferihegyi reptér, fejlődésben az európai 6 százalékos átlag dupláját produkálja.
14:58  Összeütközött két személygépkocsi Jászárokszálláson [15 óra 48 perce]
  A balesetben nem sérült meg senki.
14:36  58 milliárdos diszkonttal mentek el a letelepedési kötvények [16 óra 10 perce]
  A program során 517 milliárd forintot kaszált az államkincstár.
14:23  Letarolná fél Ázsiát a Volkswagen [16 óra 23 perce]
  Kifejezetten az indiai és kínai piacokra szánt olcsó modellcsaláddal jelennek meg a térségben.
14:23  Gyalogost gázoltak Karcagnál [16 óra 23 perce]
  A gyalogos meghalt.
13:44  Rendőrségi razzia a szcientológusoknál Budapesten [17 óra 2 perce]
  Házkutatást tartottak a budapesti központjukban, nyomoznak a rendőrök.
13:25  Már a bankszektor is nyögi a munkaerőhiányt [17 óra 21 perce]
  Főként informatikai területen nehéz már itthon embert találni.
13:07  Orbán: Le kell zárni Európa külső határait [17 óra 39 perce]
  A miniszterelnök szerint a Duna-régió az egyik legígéretesebb régió Európában.
12:58  Most már biztos: év végén 34 ezer forint bónusz jut átlagosan minden nyugdíjasnak [17 óra 48 perce]
  Novemberben érkezik a pénz java.
12:58  Óriási mennyiségű drogot foglaltak le a rendőrök Budapesten [17 óra 48 perce]
  Egy teljes marihuána ültetvény találtak Óbudán.
12:53  130.000 forintért rendelt órát a gyöngyössolymosi csaló, de nem fizetett [17 óra 53 perce]
  Többször megígérte, hogy elutalja a tartozását, de ezt soha nem tette meg.
12:50  Ingyenes és látványos programokkal készülnek október 23-ra [17 óra 56 perce]
  A családoknak is számos érdekességet kínálnak az ünnepen.
12:40  17 százalékkal nyomta fel a melósok bérét a munkaerőhiány [18 óra 6 perce]
  A harmadik negyedévben a középvezetők körében is gyorsulni kezdett a bérnövekedési ütem.
12:34  Szijjártó barátja tényleg jóban lehet az Úristennel: 58 milliót kaszál a vallási rendezvénnyel [18 óra 12 perce]
  Kuna Tibor mellett a volt MTI-vezér, Gazsó L. Ferenc cége is megbízást kapott az EMMI-től.
12:32  Beszedte a törlesztő részleteket az ügyfelektől, aztán eltette azt [18 óra 14 perce]