FN - Belföld hírekNézet: Dobozos Friss

2016. szeptemper 28, szerda

09:26  Kórházakat ért támadás Aleppóban [27 perce]
  Két halottról is beszámoltak.
09:22  Zidane fia egy életre megtanulta, hogy kapusként ne cselezgessen - videó [31 perce]
  Nem jött össze a neuerezés.
09:03  Réz András: Magunktól nem lennénk ennyire ostobák, aljasok [50 perce]
  Semmiről nem szavazunk vasárnap, mert ez csak egy tét nélküli közvélemény-kutatás, ezt mondja az esztéta. Ráadásul hülyét csinál belőlünk a politika. Csupán egy bittel leszünk gazdagabbak vasárnap estére. Villáminterjú a kvótanépszavazásról.
09:02  Ilyen egyszerű játék a hoki - videó [51 perce]
  A címvédő kanadai válogatott 3-1-re nyert az európai csapat ellen a torontói jégkorong-világkupa döntőjének első mérkőzésén.
09:01  Nem vizsgálják Orbán Ráhel bahreini útját, mert sokan mondták, hogy nem volt ott semmi [52 perce]
  Pedig az Együtt felnyomta.
09:00  A Doctor Strange egész rakás új videóval hergel [53 perce]
  Nem egy, nem kettő, de mindjárt négy új TV szpotot kapott a Marvel hamarosan bemutatkozó szupermágusa.
09:00  Új hétvégi magazinokat indít az RTL Klub [53 perce]
  Divatról, sikeres emberekről és tortadizájnról szóló hétvégi tévés magazinműsorokat is műsorára tűz az RTL Klub az ősszel.
09:00  Kattints, és megmondjuk, mennyire vagy kiszámítható [53 perce]
  Mi mind egyéniségek vagyunk! Vagy nem is? Próbáld ki, nagy az esély, hogy meg fogsz lepődni.
08:59  Heidi Klum bikiniben ugrálva is jól néz ki [54 perce]
  A 43 éves modell négy gyerek után is tökéletes alakkal büszkélkedhet.
08:59  Pereli csődbe jutott volt partnerét a CBA [54 perce]
  Az újranyitott üzletek polcairól hiányzik a friss áru.
08:51  7 kérdés, ami a népszavazásnál is fontosabb [1 óra 2 perce]
  Hatásuk akár hosszabb távú is lehet, mint az, hogy eredményes lesz-e a népszavazás.
08:44  Kitépte a pénz utasa kezéből a budapesti taxis, majd elhajtott [1 óra 9 perce]
  A külföldi utas elővette a pénzt és megkérdezte mennyivel tartozik. A sofőr ezután kapta ki a bankókat a kezéből.
08:44  A szeretet üzenetei - Így keresték egymást az emberek 1956-ban [1 óra 9 perce]
  A Magyar Ifjúság szerkesztősége, az 1956-os forradalom idején a hírek tudósításán túl, egy másik nemes feladatot is ellátott: üzeneteket közvetített az egymást szem elől tévesztő családtagok között.
08:41  Változások a Progressive-nál [1 óra 12 perce]
  Új divíziókat hozott létre a Progressive reklámügynökség. Az ATL-csapatának vezetője a tizenhat éves szakmai múlttal rendelkező Fábián Zita lett.
08:40  Vasárnap választanak polgármestert a vak komondoros Balogh helyére [1 óra 13 perce]
  Hárman pályáznak a székére Fülöpházán.
08:37  Egy dél-koreai játékos lehet az európai fociszezon legnagyobb durranása [1 óra 16 perce]
  Jelenleg ő van a legjobb formában Európában.
08:34  Az eddigi legnagyobb üzletét nyitja meg a Praktiker a Váci úton [1 óra 19 perce]
  OKtóber hatodikán nyitnak.
08:29  Szabad estéiket is erősen ajánlott az intézményben tölteniük az Opera dolgozóinak [1 óra 24 perce]
  A szakszervezet szerint burkoltan kötelezik a munkatársakat az alacsony látogatottságú előadásokon való részvételre.
08:29  Kitalálod, hol készült ez a fotó? [1 óra 24 perce]
  Kopár, töredezett sziklafal - van ilyen sokfelé, de ha megmondjuk, ez micsoda, talán el se hiszed.
08:28  Annyira félt zsaroló iskolatársaitól a gyöngyösi fiú, hogy a szüleit is meglopta [1 óra 25 perce]
  A gyerek végül nem bírta tovább, elsírta magát elmondta, hogyan gyötrik társai.
08:15  Útfelújítást irányító konzorcium vezetését bízták Mengyi Rolandra [1 óra 38 perce]
  A képviselő szerint megbízása és az ellene folyó eljárás között nincs összefüggés, a feladatokat meg kell oldani.
08:09  Majka testére újabb név került fel [1 óra 44 perce]
  Nem, nem a Norbi...
08:08  Csepelen iskolákban is kirakták a kampányplakátokat [1 óra 45 perce]
  A részvételre buzdítanak, de sugalmazzák azt is, hogyan kellene szavazni.
08:06  Nem akar kiégni, így kézilabdázni megy a világklasszis úszó [1 óra 47 perce]
  Azt mondta, zárójelbe teszi a karrierjét.
08:00  Megérkezett a Xiaomi két új csúcsmobilja [1 óra 53 perce]
  A Xiaomi megint olyasmit villant, ami bőven átugorja a prémium kategória lécét, de mégis a megfizethető kategóriában marad.
07:58  Gyártásvezetőitől igyekszik szabadulni az MTVA [1 óra 55 perce]
  A külső beszállítók helyzetbe hozása és a saját gyártás leépítése lehet a cél.
07:50  Határvadász-toborzásra rángatták el a nyolchónapos terhes kismamát [2 óra 3 perce]
  Teljesen feleslegesen utaztatták több mint száz kilométert, de a munkaügyi központnál azt mondták, nem tehetnek semmit.
07:45  Szexre kényszerített egy győri párt az utcán a késes férfi [2 óra 8 perce]
  Kifigyelte és követte őket, és egy bokros területen rájuk rontott.
07:43  Nótár Mary: Idegösszeroppanást kaptam, pánikbeteg lettem [2 óra 10 perce]
  Az énekesnő egy általa készített videóban igyekszik magyarázni a közelmúltban körülötte történteket.
07:41  Matolcsy szerelme is nemzetbiztonsági kérdés [2 óra 12 perce]
  Az MNB-elnök rendelkezik érvényes biztonsági szakvéleménnyel.
07:36  Nyilvánosságra hozzák a lelőtt maláj gép ügyét vizsgáló bizottság megállapításait [2 óra 17 perce]
  Úgy tudni, bizonyítékokkal állnak elő egy büntetőperhez.
07:29  Zidane nehezen emészti meg a dortmundi döntetlent [2 óra 24 perce]
  Thomas Tuchel is úgy érzi, hogy több volt ebben a meccsben.
07:22  Azért kellett annyira sietni a szerencsejáték-törvénnyel, mert Andy Vajna még idén online kaszinót indíthat [2 óra 31 perce]
  Jöhet a Vegas.hu.
07:16  Fegyvertelen fekete férfit lőttek le rendőrök San Diegóban [2 óra 37 perce]
  A kórházba szállítás után meghalt.
07:01  Alaposan begyakorolhatta a robbantást a Teréz körúti merénylő [2 óra 52 perce]
  Szakértők szerint rendkívüli magabiztosságról tanúskodik a közzétett kamerafelvétel.
07:00  Most kipróbálhatod, milyen Donald Trumpnak lenni [2 óra 53 perce]
  Példaértékűnek is nevezhetjük a Donald Trumpot főszerepbe állító új mobiljátékot. Nagy újdonság persze nincs benne más hasonló játékokhoz képest, de az aktualitása miatt mindenképpen ajánlott.
07:00  Ennyit változott Hosszú Katinka az évek alatt - fotó [2 óra 53 perce]
  Nosztalgiázott egyet az úszónő.
06:57  Újabb megszorító csomagot fogadtak el a görögök [2 óra 56 perce]
  Privatizálják az állami víz- és gázcéget.
06:56  300 ezer kiskorú menekült él Németországban [2 óra 57 perce]
  Közülök százezer hat évnél fiatalabb.
06:48  A Fővárosi Közgyűlés ma arról tárgyal, hol tartanánk a 2024-es olimpiát [3 óra 5 perce]