FN - Belföld hírekNézet: Dobozos Friss

2017. október 19, csütörtök

06:32  Egy fajvédő miatt szükségállapot Floridában [9 perce]
  A kormányzó szükségállapotot jelentett be a fehér fajvédő, Richard Spencer floridai egyetemi beszéde előtt.
06:28  Nikolics elmondta, visszatérne-e a magyar válogatottba Storck után [13 perce]
  Nikolicsnak nagy céljai vannak, és ebben a válogatottnak is jut szerep.
06:21  Egy fiatal lányt gázolt el a HÉV [20 perce]
  Zsófialiget megállóhelynél szorult az egyik szerelvény alá, a vasúti forgalom szünetel.
06:07  A válás után anya és apa egyben Takáts Tamás [34 perce]
  A bíróság a zenésznél helyezte el a lányát, Lucát.
06:06  Habony Árpád szegény emberként Mészáros Márta kanapéján aludt [35 perce]
  A rendező azt is elmeséli, hogyan kapott pénzt az új filmjére Andy Vajnától.
06:01  100 BL-gólt vár idén Lionel Messitől edzője [40 perce]
  Lionel Messi szerdán megszerezte 100. gólját a BL-ben.
06:00  Kiegészítette saját könyvét, a közszolgálati egyetem EU-s pénzből 10 milliót fizetett érte [41 perce]
  Meglehetősen nagy átfedést találtunk a közszolgálati egyetemen tanító Boros Anita egyik saját, korábban elkészült könyve és az egyetemnek leadott, EU-s pénzből kifizetett másik műve között. A szerződés idején ráadásul legalább két állása is volt Borosnak.
05:52  Több százan ünnepelték a Bartók Béla úti kerékpársávot [49 perce]
  Tavaly nyáron még tüntettek érte.
05:47  Csütörtöki friss hírek, forgalom, időjárás - Reggeli pakk [54 perce]
  Ezeket érdemes tudni október 19-én reggel.
05:43  Fityiszt mutattak Donald Trumpnak himnusz-ügyben [58 perce]
  Az amerikai elnök hiába hangos, nem lehet mindig az, amit ő akar.
05:39  Trump tagadja, hogy bunkó volt egy katona özvegyével [1 óra 2 perce]
  Az amerikai elnök szerint nem volt közömbös, amikor felhívta az elhunyt kommandós szeretteit.
05:35  20-30 ezer ember hiányzik az építőiparból [1 óra 6 perce]
  Ezért akár 3-5 éven belül reális opció lehet kínai, vietnami, indonéz és pakisztáni vendégmunkások szerződtetése.
05:29  Ötszörannyit költött eddig a kormány Sorosozásra, mint amennyit Soros költött Magyarországon [1 óra 12 perce]
  És ebben a mostani kampány még nincs is benne. Hollik István válasza: Soros.
05:26  Másfél év után láthatta az unokáját Oszter Sándor [1 óra 15 perce]
  A színésznek hosszú ideje megszakadt a kapcsolata lányával és unokájával.
05:19  Folytatódik a vénasszonyok nyara [1 óra 22 perce]
  Ködös reggel után napsütés és 25 fok.
05:14  A katalán elnök kihirdetheti a függetlenséget [1 óra 27 perce]
  Ha a spanyol központi kormány megkezdi a Katalónia autonómiájának felfüggesztésére irányuló folyamatot.
05:14  X-Faktor: még keresi a rendőrség Bereznay Dániel öccsét [1 óra 27 perce]
  Öt héttel ezelőtt tűnt el az énekes 3 éves testvére.
05:08  A szülők is igazolhatnák az iskolai hiányzásokat [1 óra 33 perce]
  Legalábbis a gyerekorvosok ezt szeretnék. Most sokszor látatlanban írja meg az igazolást az orvos a gyerekeknek.

2017. október 18, szerda

21:37  Bajnokok Ligája: a szezon meccsét játszotta a Chelsea és a Roma [9 óra 4 perce]
  Simán nyert a Paris Saint-Germain, a Bayern München és a Barcelona, hibátlan maradt a Manchester United.
20:41  Keresi a rendőrség a férfit, aki valószínűleg azt sem tudja, hogy bűnt követett el [10 óra 0 perce]
  Ketten könnyebben megsérültek a járművön a fékezés miatt.
20:38  Így néz ki most a kislány A kör című horrorból [10 óra 3 perce]
  15 évvel később Daveigh Chase gyönyörű nő lett.
20:37  Az angol szurkoló bement a pályára lehordani a csapatát - videó [10 óra 4 perce]
  Annyira feflbosszantotta csapata teljesítménye a drukkert, hogy a meccs kellős közepén bement a pályára és lehordta övéit.
20:20  Egy Mustanggal két rokkant parkolót foglalt el egy autós Pécsen [10 óra 21 perce]
  Szép teljesítmény.
20:03  Szembeszáll Putyinnal az orosz Paris Hilton [10 óra 38 perce]
  Kszenyija Szobcsak jelöltetni akarja magát a jövő márciusi orosz elnökválasztáson.
19:59  Luxus Vivien: Nem vagyok kitartott [10 óra 42 perce]
  Azt mondja, nincs különbség egy átlagember és az ő hétköznapjai között.
19:48  A százezer a baj, vagy ByeAlexék szexizmusa? [10 óra 53 perce]
  Az NKA előbb 100 ezer forinttal támogatta Majka és ByeAlex új klipjét, aztán a dühös kommenteket látva magyarázkodni kezdett. Jár-e a közpénz a pózolós szexizmusra? Vagy ez nem is közpénz?
19:47  X-Faktor: kétszer vált el ugyanattól a férfitól Abaházi Nagy Lívia [10 óra 54 perce]
  Az operaénekesnő párja ráadásul otthagyta miatta a papi hivatást is.
19:44  Vízilabda BL: főtáblás az OSC [10 óra 57 perce]
  Egy percig sem volt kérdés, hogy bejut-e a csoportkörbe az újbudai együttes.
19:35  74-en haltak már meg pestisben [11 óra 6 perce]
  A madagaszkári járvány nem terjedt át a Seychelles-szigetekre.
19:24  Vona lemondta a tévévitát [11 óra 17 perce]
  Szél Bernadettel beszélgetett volna.
19:11  Kipróbáltuk a terítéket, ami tutira kiborítaná a nagymamát [11 óra 30 perce]
  AZ IKEA tányérjai elszégyellnék magukat. Videó.
19:07  A nap legfontosabb hírei - 2017. 10. 18. [11 óra 34 perce]
  Rendőrök szállták meg a szcientológusok székházát, hullanak a fejek a Feneketlen-tavi telekügy miatt. Szerdai hírek.
19:06  Erdős Viola: Borzasztó érzés, hogy nincs mellettem Csongor [11 óra 35 perce]
  Az X-Faktor kopasz énekesnője nehezen viseli, hogy különköltözött a párjától.
18:57  Tíz emberrel harcolta ki történelmi pontját a Quarabag [11 óra 44 perce]
  Hősiesen harcolt a jóval esélyesebb Atlético Madrid ellen az azeri csapat, pontszerzés lett a vége.
18:47  Észak-Korea fővárosa, ahogyan még sosem láttuk [11 óra 54 perce]
  Elkészült az első 360 fokos légi felvétel Phenjanról.
18:24  A tartalékok közé száműzték Nagy Dominikot [12 óra 17 perce]
  Kihúzta a gyufát a magyar középpályás, a tartalékokkal készülhet.
18:19  Balesetben meghalt egy férfi Bugyinál [12 óra 22 perce]
  A tűzoltók már csak a holttestét tudták kiemelni a roncsokból.
18:18  A Magyar Érdemrend középkeresztjével tüntették ki Ennio Morriconét [12 óra 23 perce]
  Az Oscar-díjas zeneszerző megtiszteltetésnek nevezte a kitüntetést.
18:15  Egyre furcsább a ceglédi ügy: mindent megúszhat a gyermeklányokat molesztáló férfi [12 óra 26 perce]
  Két rendőrkapitányságon már lezárták a nyomozást, a harmadikon megnyugtatták a gyanúsítottat, hogy nem kerül börtönbe.
18:00  Két hónapos Tinder-randira teherbe esni [12 óra 41 perce]
  Három hónapja vagyunk együtt a pasimmal, és megkérte a kezem - kezdte olvasónk. Ha hozzászólnál, írj nekünk az igyjartam@24.hu-ra.