FN - Belföld hírekNézet: Dobozos Friss

2017. június 25, vasárnap

18:23  Kigyulladt egy dunaújvárosi társasház tetőszerkezete [16 perce]
  Villámcsapás okozhatta a tüzet.
18:23  Strandkézilabda Eb: nem sikerült a bronzmeccs, negyedikek a magyarok [16 perce]
  Nem sikerült visszavágnunk a csoportmérkőzésen elszenvedett vereségért a horvátoknak, negyedik helyezett lett a magyar válogatott.
18:13  Szomorú szemű kutya facsarja a kínaiak szívét a földcsuszamlás után [26 perce]
  Nem volt hajlandó otthagyni a törmelékhalmot, ami lehet, hogy a gazdáját temette be.
18:04  A vidámpark látogatói kapták el a nyolc méterről lezuhant tinit - videó [35 perce]
  Kicsúszott egy kötélpálya gondolájából.
17:57  Konföderációs Kupa: elmaradt a meglepetés, Németország és Chile jutott tovább [42 perce]
  Ausztrália óriásit küzdött Chilével, de csak megszorongatni tudta a dél-amerikaiakat, a németek könnyedén nyertek.
17:47  Villám csapott be egy fiatal nő mellett Zuglóban [52 perce]
  Kórházba vitték, fájt a mellkasa és zsibbadtak a karjai.
17:31  Palvin Barbarára tanul magyarul egy utazós vloggerpár [1 óra 8 perce]
  Az angol és német videósok Kasszás Erzsit már kiszúrták maguknak, de most a modellt választották magyar tanáruknak.
17:30  Majdnem elejtette gyerekét, hogy elkapja a labdát - videó [1 óra 9 perce]
  Néha fontos döntést kell hozni az életben, például hogy fontosabb-e meccslabdát fogni, mint a gyereket biztosan tartani?
17:21  Harapnak az isztambuli rendőrök a szivárványos zászlókra [1 óra 18 perce]
  Gumilövedékekkel igyekeznek megakadályozni a meleg büszkeség napi felvonulást.
17:02  Gaál Noéminek bele kellett törődnie, hogy nem néz ki hibátlanul [1 óra 37 perce]
  Az időjósnak nem volt más választása.
16:45  Megint emberre támadt a medve Erdélyben [1 óra 54 perce]
  A Hargita megyei tanács Bukarestben küzdene a medvetámadások ellen.
16:42  Babos megint simán kikapott [1 óra 57 perce]
  Nagyon simán verték a magyar teniszezőt Eastbourne-ben, de javíthat a párosok versenyében.
16:38  Nyakunkon a vihar, meneküljön ki merre lát! [2 óra 1 perce]
  Az ország több területére adtak ki első- és másodfokú riasztást, heves zivatar jönnek.
16:00  A börtön kétajtós szekrényei is összerezzenek a ház ördögeitől [2 óra 39 perce]
  Ha ők megjelennek, helyreáll a rend. Mindenki nyel egy nagyot mellettük, pedig nekik ez csak egy marha jó játék, amiben szabályok vannak.
15:46  10, 20, 30 - itt vannak a hatoslottó nyerőszámai [2 óra 53 perce]
  Telitalálat nem volt.
15:41  Vujity Tvrtko hazaköltözött Washingtonból [2 óra 58 perce]
  A műsorvezető majdnem egy évig élt az Egyesült Államokban, de nyártól az ATV két műsorában is feltűnik.
15:27  Ellenzékbe vonulnak a francia szocialisták [3 óra 12 perce]
  Nem szavaznak bizalmat Edouard Philippe kormányának.
15:15  Piros zászló Bakuban, óriási autótemető volt az Azeri Nagydíj [3 óra 24 perce]
  Szünetet kellett tartani Azerbajdzsánban, miután ripityára tört jópár autó.
15:12  "Imádkozzanak" - mondta a pilóta a rázkódó gép utasainak [3 óra 27 perce]
  Az egyik utas videón mutatta meg, mennyire ijesztő volt a helyzet. Azt hitte, meg fog halni.
15:06  Egy kanadai étterem ingyen adja az ételt, ha nincs elég pénzed [3 óra 33 perce]
  Nem kérdezősködnek, bárki mehet hozzájuk ebédelni, akinek szüksége van rá.
15:05  Újra régi vonalán jár a 15-ös és 115-ös busz [3 óra 34 perce]
  A Széchenyi és Fővám teret sem kerülik ki.
15:00  Araszolgatás helyett: tuti tipp a horvátországi utazáshoz [3 óra 39 perce]
  Az ENC-készülék minimalizálhatja a horvát autópálya-kapuknál a várakozási időt. Megnéztünk, bérelni, vagy vásárolni érdemesebb.
15:00  Végre egy vezeték nélküli füles, ami jól szól, de nem kerül egy vagyonba [3 óra 39 perce]
  A wireless megoldás itt persze nem pont azt jelenti, mint az Apple-nél, hiszen az iFrogz termékeket gyártó Zagg még nem mondott le teljesen
14:57  Liptai Claudia megmutatta, hogy eteti kisfiát - Fotó! [3 óra 42 perce]
  Ez most nem egy szoptatós fotó, de nem kevésbé meghitt.
14:32  Orbán látogatását is felhánytorgatták Merkelnek [4 óra 7 perce]
  Martin Schulz szerint a mostani kancellár tűri, hogy a magyar és a lengyel kormány megkérdőjelezi a világ iránti nyitottságot.
14:07  Nem továbbítják a lengyelek a rossz minőségű orosz gázt [4 óra 32 perce]
  Nem zárják ki, hogy Oroszország politikai figyelmeztetést küldött a Gazpromtól függetlenedni akaró lengyeleknek.
13:52  Újabb zivatarokra figyelmeztet a meteorológiai szolgálat [4 óra 47 perce]
  90-100 kilométeres szél, jégeső, felhőszakadás valószínű vasárnap délután.
13:48  Forma-1: Élőben az Azeri Nagydíj [4 óra 51 perce]
  Lewis Hamiltonnal és Valtteri Bottasszal az élen indul útjára Bakuban a száguldó cirkusz.
13:46  A kutya, akinek egy hörcsögtől is inába száll a bátorsága [4 óra 53 perce]
  Csak az a kérdés, hogy miért szegényt egy ilyen szörnnyel riogatni?
13:23  Nyílt levéllel puhítják az M4 Sportot a Vasas szurkolói [5 óra 16 perce]
  Zárt kapus mérkőzést játszik az Európa-liga selejtezőjében a Vasas, ráadásul a TV sem közvetíti a meccset.
13:20  Persze, hogy nem találod ki, hány éves ez a nő [5 óra 19 perce]
  Mert ha bárki ki tudná találni, nem születnének róla cikkek.
13:00  Jó napot, egy fuvar lenne a Bécsi útról a Tbiliszi térre! [5 óra 39 perce]
  Végre lesz Ljubljana tér Budapesten, de vajon milyen egyéb fővárosokról neveztek el teret, utcát, közt Budapesten?
13:00  Kiszivárgott a Windows 10 forráskódja [5 óra 39 perce]
  Nagy baj lehet belőle, ha rosszakarók is hozzájutottak.
12:51  Rosszul lett Erdogan [5 óra 48 perce]
  A török államfő szerint ellentétes a nemzetközi joggal a Szaúd-Arábia és szövetségesi által Katarhoz intézett ultimátum.
12:48  Dér Heni: Igenis akarok holnap másnapos lenni [5 óra 51 perce]
  Az énekesnő rappel új videóklipjében, ráadásul elég kevés ruhában.
12:47  Egy orosz fegyverest megöltek, egy másikat fogságba ejtettek ukrán katonák [5 óra 52 perce]
  Ukrán katonák semlegesítettek egy szakadár diverziós felderítő csoportot a Donyec-medencei konfliktusövezetben.
12:47  2017-ben még senki nem ugrott ekkorát [5 óra 52 perce]
  Rúdugrásban és 400 gyorson is nagyszerű eredmények voltak az amerikai válogatón.
12:38  Fucsovics nyerte a 39 millió forintos tenisztornát [6 óra 1 perce]
  Fucsovics Márton nyerte meg a 127 ezer euró (39 millió forint) összdíjazású füvespályás férfi tenisztornát az észak-angliai Ilkleyben.
12:34  Schulz beszólt Merkelnek [6 óra 5 perce]
  Hatalmi arroganciával és a demokrácia elleni merénylettel vádolta A CDU/CSU pártszövetséget.