15:54  Sosem találtak még ennyire tiszta barna törpét [12 perce]
  Az újonnan azonosított égitest két szempontból is rekordernek számít: ez a legtisztább összetételű és egyben a legnagyobb tömegű barna törpe.
15:40  Szinkronnal is irtózatos az Alien-mozi új trailere [26 perce]
  Elkészült az Alien: Covenant legutóbbi előzetesének magyarul beszélő változata.
15:39  Úgy mozgatja a kisfiú a fejét, mint Az ördögözű című filmben - videó [27 perce]
  Csak akkor nézd meg, ha nagyon bátor vagy, vagy ha nagyon szereted Az ördögűzőt.
15:32  Így zengett az "Érik a szőlő" a válogatott győzelme után - videó [34 perce]
  Már apályán megkezdődött az ünneplés a siker után.
15:27  Amy Schumer visszalépett az élőszereplős Barbie filmtől [39 perce]
  Pedig sokak szerint ő lett volna a tökéletes a szerep megformálására.
15:10  Fotót adott ki a rendőrség a londoni merénylőről [56 perce]
  Vizsgálják, hogy magányos terroristáról van-e szó, vagy voltak segítői.
14:53  Élőben közvetítette a Facebookon, ahogy Trump miatt szétszakítják a családját [1 óra 13 perce]
  "Most boldogok vagytok, Trump szavazók? Ezt akartátok" - kérdezi elcsukló hangon
14:48  Fideszes civil szervezete pereli a Heinekent [1 óra 18 perce]
  Épp akkor kezdte zavarni őket a vörös csillag, amikor a kormányt.
14:44  Portugál-magyar: Szerényen kell pályára lépnünk, becsülnünk kell az ellenfelet - Fernando Santos [1 óra 22 perce]
  Bruno Alves a jó védekezés lehet az alapja a hazaiak sikerének.
14:41  Rétvári: Még hat évig marad a TAO [1 óra 25 perce]
  Brüsszelben engedélyezték.
14:34  Húspara van Magyarországon, szigorúbban ellenőrzik a húsokat a határon [1 óra 32 perce]
  Brazíliában óriási csalások voltak a hússal, ennek a híg levét ihatjuk meg most.
14:23  Virágzik a legális kannabisz-biznisz Amerikában [1 óra 43 perce]
  Egy év alatt 17 százalékkal bővült a piac.
14:22  Ewan McGregor duplán zseniális lesz a Fargo 3. évadában [1 óra 44 perce]
  Erről árulkodik az antológiasorozat új előzetese, amely alapján valósággal brillírozni fog a két ikertestvért alakító színész.
14:21  Kétméteres germán harcos sírját találták meg Hódmezővásárhelynél [1 óra 45 perce]
  Egyelőre rejtély, hogyan került egy szarmata temetőbe.
14:15  A rákot okozó mutációk többségéért a balszerencse felelős [1 óra 51 perce]
  A döbbenetes állítást egy világméretű vizsgálat erősítette meg.
14:15  A úszóválogatott tagjai térítésmentesen használhatják a Duna Arénát [1 óra 51 perce]
  A MÚSZ közleménye nem tért ki Hosszú Katinkáék helyzetére.
14:14  Kamupályázat: a Klikkel nyerettek meg 17 milliárdot, amit az államkassza nyelt el [1 óra 52 perce]
  Aztán hirtelen eltűnt a Klebelsberg Intézményfenntartó Központ óriási adósságállománya is, ami már nagyon ciki volt a kormánynak.
14:02  Eddig ismeretlen tüdőfunkciót azonosítottak [2 óra 4 perce]
  Úgy tűnik, hogy a szerv kulcsfontosságú szerepet tölt be a vérképzésben.
14:02  Új korszak a digitális bankolásban [2 óra 4 perce]
  Hatszázezer ember számára vált elérhetővé az első, teljesen online banki hitel.
13:58  Berki a herevasalás után újabb egyedülálló bevatkozásra vállalkozott [2 óra 8 perce]
  Bár tökéletesnek látja magát, egy apró szépséghibát mégiscsak korrigáltatott magán az önimádó celeb.
13:57  Tényleg okés ez a körbebetonozás? [2 óra 9 perce]
  Szépségversenyt nem nyerne, de utánajártunk annak, indokolt-e egyáltalán.
13:54  A szakszervezet szerint még tűréshatáron belül vannak a 3-as metró hibái [2 óra 12 perce]
  Az érdekképviselet vezetője azt mondta, korai kijelenteni, hogy műszakilag rossz a felújított orosz szerelvény.
13:45  Népszavazás lehet a Liget beépítéséről [2 óra 21 perce]
  Újabb népszavazási láz jöhet.
13:41  Figyelem! Elfordult a Föld, most kell tekerni az órát [2 óra 25 perce]
  Elkezdődött a csillagászati tavasz, az egyre hosszabb nappalok miatt elveszítünk egy órát.
13:40  Igazi küzdősport-legenda érkezik Magyarországra [2 óra 26 perce]
  A TEK állományának is edzést tart majd.
13:36  Terrorizmussal vádolják a járókelők közé hajtó férfit [2 óra 30 perce]
  Nem tartották számon szélsőségesként, ittas vezetésért és kábítószer miatt állították elő korábban.
13:25  Tarlós szerint majd megjavul a hármas metró [2 óra 41 perce]
  A főpolgármester nem látja reálisnak a budapesti Rolling Stones-koncertet.
13:17  Trump odavágott az indiánoknak [2 óra 49 perce]
  Aláírták a gázvezetéket, ami a rezervátum alatt fut keresztül.
13:15  Különleges programsorozat övezi majd az 1945 bemutatóját [2 óra 51 perce]
  Török Ferenc történelmi filmjéhez kapcsolódóan szervez programokat a hazai forgalmazó.
13:15  Szijjártó szerint Trump miatt új helyzet van, amihez alkalmazkodni kell [2 óra 51 perce]
  A miniszter szerint most az a legfontosabb, hogy Magyarországra ne csak ideális termelési helyszínként tekintsenek a befektetők.
13:05  Esélyegyenlőségi ajánlást adott ki az MNB a pénzintézetek számára [3 óra 1 perce]
  A jogszabályi követelményeken túlmutató intézkedéseket vár a jegybank a pénzintézetektől.
13:01  Videón, ahogy elkapják a reptéren Tasnádit [3 óra 5 perce]
  Úgy tudjuk, a vállalkozót azután fogták el, hogy landolt a gépe.
12:57  A MOB kitűzte az időpontot, amikor Borkai Zsoltról döntenek [3 óra 9 perce]
  Közeleg a tisztújító közgyűlés.
12:55  Másodfokon is elítélték a Népszabadság volt főszerkesztőjét [3 óra 11 perce]
  1 év 8 hónap felfüggesztett börtönre ítélték Murányi Marcellt.
12:50  Már búcsúvideót is készített a lány, aki öt napig bóklászott a Grand Canyonban [3 óra 16 perce]
  A 24 éves diák jól felszerelkezett a túrájára, és mindent helyesen tett, amikor ráébredt arra, hogy teljesen irányt vesztett.
12:44  Beperelték a Heinekent [3 óra 22 perce]
  A Szorakész és a Szava szerint sérti az áldozatokat a sörgyártó termékein található vörös csillag.
12:43  Simicska: Csak a Fidelitasnak vagyok a tagja [3 óra 23 perce]
  Bár a kormánysajtó azt híreszteli, Simicska Ádámot, Simicska Lajos fiát indítja a Jobbik a 2018-as választáson, a Nemzet Lapkiadó társügyvezetője, az ismert üzletember fia ennek akadályát látja.
12:41  Megint új dizájnt kap az IKEA nagy kék táskája [3 óra 25 perce]
  El a kezekkel a FRAKTA-tól!
12:39  Aki megnyeri az Ausztrál Nagydíjat, nagy valószínűséggel világbajnok lesz [3 óra 27 perce]