pénztárca kímélő megoldások

2016. szeptemper 28, szerda
01:05  Időközi polgármester-választást tartanak vasárnap a Vas megyei Gersekaráton [Ma.hu - Belföld 16 perce]
00:31  Ezek a leggyakoribb szlovén vezetéknevek [InfoRádió 50 perce]
00:22  Még a ruhamosás is káros a környezetünkre [ProfitLine 59 perce]
00:22  Az Eni belép a montenegrói upstream üzletágba [ProfitLine 59 perce]
00:15  Napi horoszkóp 2016. 09. 28.: Varázslatos pillanat vár rád szerdán [N?k Lapja Café 1 óra 6 perce]

00:15  Napi horoszkóp: négy elem szerelmi horoszkóp - 2016. 09. 28. [N?k Lapja Café 1 óra 6 perce]
00:08  Szerdai sportműsor: foci és kézi BL; DVSC-Győr [NemzetiSport 1 óra 13 perce]
00:07  Napi előrejelzés 12 jegy számára [Ma.hu - Életmód 1 óra 14 perce]
00:03  Polgármestert választanak vasárnap Jászszentandráson és Jászkiséren [Ma.hu - Belföld 1 óra 18 perce]
2016. szeptemper 27, kedd
23:58  A út egyik felén algásodik a tó, a másikon meg nem [Index 1 óra 23 perce]

23:58  Elon Musk: A Mars elérhető [Index 1 óra 23 perce]
23:58  Ezen a fesztiválon nem kell legyalogolni a lábát - Interjú Horváth Renátóval és Kelemen Lászlóval, a Budapest Showcase Hub szervezőivel [Index 1 óra 23 perce]
23:49  Újrázott a Világbank elnöke [Index 1 óra 32 perce]
23:43  Helyreállították az első számítógépes zenéket [SG.hu 1 óra 38 perce]
23:43  A doménneveknél is problémát okoz a Brexit [SG.hu 1 óra 38 perce]

23:34  NS: Détári: Hol vannak a tehetségek?; Verrasztóék: Múlt SC - szerda [NemzetiSport 1 óra 47 perce]
23:31  Bezárják a Washington-emlékművet [InfoRádió 1 óra 50 perce]
23:31  Pár évezreden belül öt fokkal melegebb lesz [InfoRádió 1 óra 50 perce]
23:31  Nem minden hegymászó fizet belépődíjat a Fudzsira [InfoRádió 1 óra 50 perce]
23:31  Az emberek 92 százaléka erősen szennyezett levegőben él [InfoRádió 1 óra 50 perce]

23:27  Hétpecsétes népszavazás [Magyar Nemzet Online 1 óra 54 perce]
23:23  BL: a keddi játéknap összes jegyzőkönyve egy helyen [NemzetiSport 1 óra 58 perce]
23:22  A világnépesség felének egészségét veszélyezteti a helytelen táplálkozás [WEBBeteg 1 óra 59 perce]
23:22  Január 1-jétől kötelező az online pénztárgép [ProfitLine 1 óra 59 perce]
23:22  Galaxy Note 7 okostelefonja van? Ezért cserélje ki! [ProfitLine 1 óra 59 perce]

23:21  Zöldpárti EP-képviselők kiszivárogtató portált indítottak EULeaks néven [SG.hu 2 óra 0 perce]
23:15  Rövid pénisz a hosszú élet titka [N?k Lapja Café 2 óra 6 perce]
23:08  BL: Zidane szerint többet érdemeltek volna az egy pontnál [NemzetiSport 2 óra 13 perce]
23:03  Letartóztatták a kislétai polgármestert [Index 2 óra 18 perce]
23:01  Robbantásos merényleteket követtek el Drezdában, sebesültek nincsenek [Honvédelem 2 óra 20 perce]

22:58  EULeaks néven új kiszivárogtató portált indítottak [Magyar Nemzet Online 2 óra 23 perce]
22:54  Destiny 2 - PC-re is jöhet, más lesz, mint az első rész [GameStar - Hírek 2 óra 27 perce]
22:54  Zakóztak Nikolicsék, ikszelt a Real [Magyar Nemzet Online 2 óra 27 perce]
22:50  Kevéssé figyelnek a mozgássérültekre a turizmusban a mozgáskorlátozottak egyesülete szerint [Ma.hu - Gazdaság 2 óra 31 perce]
22:46  Anglia: hosszú hetek óta vártak erre Bogdán Ádámék [NemzetiSport 2 óra 35 perce]

22:46  Aprók nagyban - 2016.09.27. [iPon Computer 2 óra 35 perce]
22:43  Madridi viszontlátás [Népszava - Belpolitika 2 óra 38 perce]
22:43  Szerdán sok napsütéssel indul a nap [Népszava - Belpolitika 2 óra 38 perce]
22:42  Bill Clinton arcjátékáért már megérte az elnökjelöltek vitája [Index 2 óra 39 perce]
22:37  A BVB is megfogta a Realt, újabb történelmi Leicester-gól a BL-ben [Index 2 óra 44 perce]

22:32  Csütörtöktől új termékkel bővül a férfiakat célzó hazai lappiac [FN - Belföld 2 óra 49 perce]
22:31  Serena Williamsnek is elege lett: Nem fogok hallgatni [Index 2 óra 50 perce]
22:31  A hős kalandor, aki a saját születési idejét is meghamisította [Index 2 óra 50 perce]
22:31  A Ferencváros legyőzte az UVSE-t [InfoRádió 2 óra 50 perce]
22:31  Nagyköveteket neveznek ki és hívnak vissza [InfoRádió 2 óra 50 perce]

22:31  január 1-jétől kötelező az online kassza [InfoRádió 2 óra 50 perce]
22:31  Két góllal nyert a BVSC [InfoRádió 2 óra 50 perce]
22:31  Orbán: Nincs jele, hogy a robbantás összefüggne a migránsválsággal - a nap hírei [InfoRádió 2 óra 50 perce]
22:31  Kanyarómentes az amerikai kontinens [InfoRádió 2 óra 50 perce]
22:24  Új kiszivárogtató portált indítottak EULeaks néven [Híradó 2 óra 57 perce]

22:24  Jól halad a Galaxy Note 7-ek cseréje [Magyar Nemzet Online 2 óra 57 perce]
22:23  Válsághelyzeti intézkedéseket mutatott be az osztrák kormány [ProfitLine 2 óra 58 perce]
22:23  Ennyien veszünk részt a népszavazásokon - ábra [ProfitLine 2 óra 58 perce]
22:15  A legfinomabb és legegyszerűbb köret az őszre: mézes édesburgonya [N?k Lapja Café 3 óra 6 perce]
22:15  Akkora haltetemet találtak, hogy először tehénnek hitték [N?k Lapja Café 3 óra 6 perce]

22:15  Ezzel a meglepő módszerrel búcsút mondhatsz a száraz ajkaknak [N?k Lapja Café 3 óra 6 perce]
22:12  Megölték Kenya legkeresettebb terroristáját [Magyar Nemzet Online 3 óra 9 perce]
22:11  BL, F-csoport: ikszelt a Dortmund a Reallal, kikapott a Legia [NemzetiSport 3 óra 10 perce]
22:11  BL, E-csoport: javított a Spurs, 94. percbeli dráma Monacóban [NemzetiSport 3 óra 10 perce]
22:10  Ököllel estek egymásnak a tévévitában - ez történt [Híradó 3 óra 11 perce]

22:08  BL, H-csoport: Juve-henger Zágrábban; kiizzadta a Sevilla [NemzetiSport 3 óra 13 perce]
22:08  BL, G-csoport: a Leicester City a Portót is legyőzte [NemzetiSport 3 óra 13 perce]
22:08  Magyarokkal verekedtek össze menekültek Németországban [InfoRádió 3 óra 13 perce]
22:07  Jelentős előrelépést hozhat az elektromos autózásban az állami támogatás [Ma.hu - Autó 3 óra 14 perce]
22:01  A MiG-35 lehet a MiG-29 váltótípusa [Honvédelem 3 óra 20 perce]

22:01  Aktiválták a magyar NATO Erőket Integráló Elemet [Honvédelem 3 óra 20 perce]
21:59  Megszületett a világ első háromszülős gyermeke [Magyar Nemzet Online 3 óra 22 perce]
21:58  Jön az EULeaks, várják a szivárogtatásokat [Népszabadság - Belföld 3 óra 23 perce]
21:54  Megölték Kenya legkeresettebb terroristáját [ATV 3 óra 27 perce]
21:54  Belül sírunk a Warcraft film őszinte trailerét nézve [GameStar - Hírek 3 óra 27 perce]

21:54  Kelet-ukrajnai lázadókra mutat az MH-17-esről szóló új jelentés [Népszabadság - Külföld 3 óra 27 perce]
21:53  Ki szennyezi a legdurvábban a Földet? [Index 3 óra 28 perce]
21:51  Itt az új nagykövetek listája [Híradó 3 óra 30 perce]
21:49  Holttestet találtak egy ház oltása közben Lónyán [Híradó 3 óra 32 perce]
21:46  Gyilkos harc indulhat az ételkiszállítási piacon [Index 3 óra 35 perce]

21:43  Magyarokkal verekedtek a menekültek Németországban [Magyar Nemzet Online 3 óra 38 perce]
21:43  Máris megbukott az angol kapitány [Népszava - Belpolitika 3 óra 38 perce]
21:43  Holttestet találtak egy ház oltása közben Szabolcsban [Népszava - Belpolitika 3 óra 38 perce]
21:36  Fordulatos meccsen játszott döntetlent a Real a Dortmund otthonában - videó [FN - Belföld 3 óra 45 perce]
21:36  A vezérkoca márpedig nem mozdul [Híradó 3 óra 45 perce]

21:36  BL: Edzőmeccsnek beillő összecsapást nyert a Juve, nem tud hibázni a Leicester [FN - Belföld 3 óra 45 perce]
21:34  Elfogyott a lendület, de így is 0,5% feletti pluszban zárt Amerika [Portfólió 3 óra 47 perce]
21:34  Távozott az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya [Ma.hu - Sport 3 óra 47 perce]
21:34  Lejárató kampány indult a román korrupcióellenes főügyész ellen [Portfólió 3 óra 47 perce]
21:33  Kilép a Helsinki Bizottságból egy volt SZDSZ-es képviselő [Index 3 óra 48 perce]

21:31  Több mint 30 halálos áldozata van a pancsolt alkoholnak [Híradó 3 óra 50 perce]
21:31  Távozott az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya [InfoRádió 3 óra 50 perce]
21:29  Jól halad a Note 7 cseréjével a Samsung [SG.hu 3 óra 52 perce]
21:27  Hello tourist! Itt a #helloHungary [Origo - Itthon 3 óra 54 perce]
21:27  Terrorista diaszpóráktól óv az FBI [Magyar Nemzet Online 3 óra 54 perce]

21:25  Holttestet találtak egy kigyulladt vályogházban [Index 3 óra 56 perce]
21:23  NB II: betegállományban az újonc edzője, Krecska irányít helyette [NemzetiSport 3 óra 58 perce]
21:23  Cukorbeteg gyermekek gondozása [WEBBeteg 3 óra 58 perce]
21:23  Hamarosan benyújtják a kormánynak a digitális startup stratégiát [ProfitLine 3 óra 58 perce]
21:23  Vitájuk után újabb kampánykörútra indul Trump és Clinton [ProfitLine 3 óra 58 perce]

21:19  Több mint 30 halálos áldozata van a pancsolt alkoholnak [Ma.hu - Külföld 4 óra 2 perce]
21:18  Csúnyán összetörtek az autók a hatos karambolban [Híradó 4 óra 3 perce]
21:15  Az év egyik legnagyobb autós videója! [ 4 óra 6 perce]
21:15  Hivatalos: kirúgták az angolok szövetségi kapitányát [pepsifoci.hu 4 óra 6 perce]
21:15  Isteni sütőtökös pite a mikróból [N?k Lapja Café 4 óra 6 perce]