pénztárca kímélő megoldások

2014. szeptemper 22, hétfő
01:43  Tüntettek az azbeszt ellen [Blikk - Rövidhírek 19 perce]
01:43  A skót népszavazással kampányol a boszniai szerb elnök [Blikk - Rövidhírek 19 perce]
01:23  A katolikus egyház liturgiáját bemutató tárlat nyílt Veszprémben [Ma.hu - Kultúra 39 perce]
01:05  A Chelsea olyan kis csapat, mint a Stoke - Pellegrini újra beszólt Mourinhónak [Magyar Nemzet Online 57 perce]
01:01  BKK: nem látványberuházás az 1-es villamos fejlesztése [ProfitLine 1 óra 1 perce]

00:46  Fáj a fogad, ha csak levegőt veszel? Ez a gond! [Ma.hu - Életmód 1 óra 16 perce]
00:46  Napi előrejelzés 12 jegy számára [Ma.hu - Életmód 1 óra 16 perce]
00:43  Beköszönt az aranykor a mobilneten [NetHírlap 1 óra 19 perce]
00:31  Olvasnivaló: A sokszínű román konyha [Mindmegette 1 óra 31 perce]
00:17  Lengyelország a világbajnok [Magyar Nemzet Online 1 óra 45 perce]

00:15  Szennyes munkaruhák tisztítása [N?k Lapja Café 1 óra 47 perce]
00:11  Lebukott a ráncfelvarrás előtt álló Honda CR-V [Autóstílus 1 óra 51 perce]
00:01  A homok az új arany? [ProfitLine 2 óra 1 perce]
00:01  A vaginizmus - Tünetek és kezelés [WEBBeteg 2 óra 1 perce]
2014. szeptemper 21, vasárnap
23:56  Derbi ide vagy oda, a Fradi ultrái bojkottálták az Újpest elleni meccset [Index 2 óra 6 perce]

23:54  Különös kampány [Magyar Nemzet Online 2 óra 8 perce]
23:52  Porosenko: Ukrajnának erősítenie kell védelmi vonalait [Origo - Itthon 2 óra 10 perce]
23:43  Google: olajmezőből naperőmű [SG.hu 2 óra 19 perce]
23:43  Riccardo Muti elhagyja a római operaházat [Blikk - Rövidhírek 2 óra 19 perce]
23:43  Robottechnológia egy soroksári üzemben [Blikk - Rövidhírek 2 óra 19 perce]

23:43  A magyar curlingválogatott ötödik lett [Blikk - Rövidhírek 2 óra 19 perce]
23:38  A skót népszavazással kampányol a boszniai szerb elnök [Ma.hu - Külföld 2 óra 24 perce]
23:37  Washington örül a kabuli megegyezésnek [Magyar Nemzet Online 2 óra 25 perce]
23:37  Messi elrontotta a büntetőt, de hengerelt a Barca [Magyar Nemzet Online 2 óra 25 perce]
23:28  A sport legyőzte a világháborút is [Index 2 óra 34 perce]

23:26  Ukrajnát perelik a maláj gép német áldozatainak hozzátartozói [Index 2 óra 36 perce]
23:23  Videó: Messi büntetőt rontott, majd zseniális gólt lőtt [NemzetiSport 2 óra 39 perce]
23:23  NS: a derbi utóhangjai; óvott a Ferencváros - hétfő [NemzetiSport 2 óra 39 perce]
23:18  Így lehet kirepülni egy autóból, ha nincs bekötve a biztonsági öv [Index 2 óra 44 perce]
23:17  A G20 szerint Európa lemaradhat [Magyar Nemzet Online 2 óra 45 perce]

23:12  Döntetlen lett a Palermo-Inter [Index 2 óra 50 perce]
23:11  Férfi röpi-vb: hazai öröm, megvan a lengyelek 2. vb-címe [NemzetiSport 2 óra 51 perce]
23:11  Ligue 1: a Lyon kiénekelte a sajtot - Ibráék újabb döntetlenje [NemzetiSport 2 óra 51 perce]
23:10  Lengyelország nyerte a röplabda-vb-t [Index 2 óra 52 perce]
23:10  Messi tizenegyese a kaput sem találta el [Index 2 óra 52 perce]

23:05  Nincs pánik Tiszacsegén [Magyar Nemzet Online 2 óra 57 perce]
22:59  Képes beszámoló a Szingapúri Nagydíj vasárnapjáról [a5.hu 3 óra 3 perce]
22:56  A Fehér Ház üdvözölte az afgán elnökjelöltek kabuli megegyezését [VG - Külföld-EU 3 óra 6 perce]
22:54  A klímaváltozás megállításáért demonstráltak világszerte [Magyar Nemzet Online 3 óra 8 perce]
22:46  Serie A: az Inter ikszelt a Palermóval, győzött a Verona [NemzetiSport 3 óra 16 perce]

22:46  NFL: 3-ból 3-nál a Bengals és az Eagles, nyert a Saints és a Pats is [NemzetiSport 3 óra 16 perce]
22:46  La Liga: a Barcelona szétzúzta a Levantét [NemzetiSport 3 óra 16 perce]
22:46  A rendőrök, akik kockáztatták az életüket és életet mentettek [Index 3 óra 16 perce]
22:43  A vezetékeket akarta kilopni a feltört autókból [Blikk - Rövidhírek 3 óra 19 perce]
22:43  Vészharangot kongatnak a Debrecennél [Blikk - Rövidhírek 3 óra 19 perce]

22:43  Átadták a józsefvárosi Kálvária teret [Blikk - Rövidhírek 3 óra 19 perce]
22:41  Egy hét alatt Líbia olajtermelése napi 700 ezer hordóra csökkent [VG - Vállalatok és piacok 3 óra 21 perce]
22:38  A devizahitelesek kártalanításáról és új alkotmánybírákról is szavaz a Ház [Ma.hu - Belföld 3 óra 24 perce]
22:37  Nem csak a Tejútrendszerben kevés a lítium [Magyar Nemzet Online 3 óra 25 perce]
22:37  Vergne úgy érzi, jóvátette a szombati hibáját [ 3 óra 25 perce]

22:34  Női kézi BL: Szerbiában a horvát csapat jutott tovább [NemzetiSport 3 óra 28 perce]
22:31  Drámai körülmények között búcsúzott a Fradi a BL-álmoktól [InfoRádió 3 óra 31 perce]
22:31  Tahitótfalu lovasa nyerte a versenyt [Gondola 3 óra 31 perce]
22:31  Összegyűltek az aláírások Szilágyi Zsolt indulásához [Gondola 3 óra 31 perce]
22:31  Keresztet emeltek Szarajevóban [Gondola 3 óra 31 perce]

22:31  Salmond: a brit kormányfő becsapta a skótokat [Gondola 3 óra 31 perce]
22:28  Norbi és a maffiózók együtt sírhatnak [Index 3 óra 34 perce]
22:23  NFL: 3-ból 3-nál a Bengals, nyert a Saint és a Pats is [NemzetiSport 3 óra 39 perce]
22:22  Nincs pánik Tiszacsegén [Népszabadság - Belföld 3 óra 40 perce]
22:22  Reklámadó: enged a kormány? [Népszabadság - Belföld 3 óra 40 perce]

22:21  A horvát kormány aggódik a sisaki olajfinomító miatt [VG - Vállalatok és piacok 3 óra 41 perce]
22:20  A bíró mentette meg a csatár életét [Index 3 óra 42 perce]
22:15  Sztárban sztár: Pál Dénes - Hamvadó cigarettavég [Zene 3 óra 47 perce]
22:15  Sztárban sztár: Hevesi Tamás - Szerelem [Zene 3 óra 47 perce]
22:15  Sztárban sztár 2014: Koós Réka a harmadik kieső [Zene 3 óra 47 perce]

22:15  Sztárban sztár: Tóth Vera: Elég volt [Zene 3 óra 47 perce]
22:12  Szerb provokáció Szarajevóban? [Magyar Nemzet Online 3 óra 50 perce]
22:09  Az orosz gyalogosok legalább olyan őrültek, mint az autósaik - videó [HVG - Cégautó 3 óra 53 perce]
22:08  Magyarország bármiavató nagyhatalom, és Mészöly Kálmán a szultán [Index 3 óra 54 perce]
22:02  Állami szájkosarat kaptak a homofób vészmadarak [Népszabadság - Külföld 4 óra 0 perce]

22:01  Terményszárító gyulladt ki Magyarhertelenden [Lánglovagok 4 óra 1 perce]
21:59  Annyi mindent lehet egy drónnal csinálni, miért pont halászni ne lehetne? [Index 4 óra 3 perce]
21:59  Videó: Messi bűnrossz 11-ese is belefért a Barca-mészárlásba [pepsifoci.hu 4 óra 3 perce]
21:57  Videó: Tavaly sokkal több erő volt a kapunk mögött - Doll [NemzetiSport 4 óra 5 perce]
21:57  PL: Diego Costa fojtogatta Zabaletát? - fotó! [NemzetiSport 4 óra 5 perce]

21:57  Női kézi BL: a Ferencváros megóvja a lipcsei meccset [NemzetiSport 4 óra 5 perce]
21:54  Washington szerint mások is készek lesújtani a terroristákra Szíriában [Híradó 4 óra 8 perce]
21:54  Áder János beszédet mond az ENSZ Közgyűlésen és a klímacsúcson is [VG - Külföld-EU 4 óra 8 perce]
21:54  Kitüntették Lezsák Sándort [Magyar Nemzet Online 4 óra 8 perce]
21:49  Késnek a vonatok a Budapest - Veszprém - Szombathely vonalon [Híradó 4 óra 13 perce]

21:49  A Versus vendége Márton Roland [Magyar Nemzet Online 4 óra 13 perce]
21:46  Fejbe dobták a Fradi gyúróját, miközben egy játékost ápolt [Index 4 óra 16 perce]
21:46  Díjat nyert Moszkvában a szentendrei skanzen honlapja [Ma.hu - Kultúra 4 óra 16 perce]
21:43  Tízezrek tiltakoztak New Yorkban a klímaváltozás ellen [Népszava - Belpolitika 4 óra 19 perce]
21:43  Félórát késnek a vonatok a Budapest - Veszprém - Szombathely vonalon [Népszava - Belpolitika 4 óra 19 perce]

21:43  Büntetőkkel bukott el az FTC [Blikk - Rövidhírek 4 óra 19 perce]
21:43  Ivanovic nyerte a korábbi világelsők csatáját [Blikk - Rövidhírek 4 óra 19 perce]
21:43  Mintegy félórát késnek a vonatok [Blikk - Rövidhírek 4 óra 19 perce]
21:41  Japán visszatérne az atomenergiához három évvel Fukushima után [VG - Vállalatok és piacok 4 óra 21 perce]

21:38  Négyszáz izraeli diák tanul Debrecenben [Népszabadság - Belföld 4 óra 24 perce]
21:37  Lemondott a jemeni miniszterelnök [Magyar Nemzet Online 4 óra 25 perce]
21:32  Hivatalos: ellopták 56 millió bankkártya adatait, és közzé is tették őket [HVG - IT | Tudomány 4 óra 30 perce]
21:31  Ricciardót műszaki hiba hátráltatta [F1világ 4 óra 31 perce]
21:31  Már 15 pont a DVSC hátránya a Videoton mögött [InfoRádió 4 óra 31 perce]