pénztárca kímélő megoldások

2017. június 25, vasárnap
19:15  Ég egy négyemeletes lakóház tetőszerkezete Dunaújvárosban [Híradó -1 óra 17 perce]
19:08  Trump megtörte a hagyományt, nem szervezett ünnepséget a ramadán lezárására [Híradó -1 óra 24 perce]
18:50  Elfogadták választási programjukat a német szociáldemokraták [Híradó -1 óra 42 perce]
18:31  Hamilton Vettelről: Ez nem volt bajnokhoz méltó [F1világ 1 perce]
18:31  Vettel: Hamilton is büntetést érdemelt volna! [F1világ 1 perce]

18:31  Toto Wolff védelmébe vette Vettelt [F1világ 1 perce]
18:28  Michelisz rajt-cél győzelmet aratott Portugáliában [Index 4 perce]
18:26  Baleset miatt lezárták a 71-es főút egy szakaszát [Híradó 6 perce]
18:26  Michelisz rajt-cél győzelmet aratott Portugáliában [Index 6 perce]
18:24  Tragédia Cegléden: Nem tudott időben kimenekülni az idős férfi otthonából [ATV 8 perce]

18:19  Miért jó, ha hagyjuk a gyereket unatkozni nyáron? [Életforma 13 perce]
18:16  Ilyen autómatuzsálemek vonultak fel Gyöngyösön [Index 16 perce]
18:15  Észre sem vette, és már megint eladott önnek valamit a mesterséges intelligencia! [HVG - Vállalkozó szellem 17 perce]
18:15  Bennani nyert, Norbi hetediknek jött fel [ 17 perce]
18:15  Büntetőpontokat is kapott Vettel, közel az eltiltáshoz [ 17 perce]

18:15  Alonso: Nekünk kellett volna nyernünk [ 17 perce]
18:15  Stroll apja: Ez olyan, mint egy győzelem! [ 17 perce]
18:15  Wolff: Nem hiszem, hogy szándékos volt [ 17 perce]
18:15  Ők voltak a történelem legborzasztóbb anyósai [N?k Lapja Café 17 perce]
18:15  Villám csapott be egy nő mellett Zuglóban, egyből összeesett [N?k Lapja Café 17 perce]

18:15  Démon szállta meg a plüssmackót? - videó [N?k Lapja Café 17 perce]
18:13  Szomorú szemű kutya facsarja a kínaiak szívét a földcsuszamlás után [FN - Belföld 19 perce]
18:12  Beleszállt a magyar fociba a távozó MTK-légiós: "Leszidtak, ha pluszmunkát végeztem" [pepsifoci.hu 20 perce]
18:12  Baleset miatt lezárták a 71-es számú főút balatongyöröki szakaszát [Ma.hu - Bulvár 20 perce]
18:11  Kajak-kenu: 3 magyar arany az ifjúsági és U23-as Eb zárásán [NemzetiSport 21 perce]

18:10  Kiadták a riasztást! Hatalmas vihar és tartós kánikula lesz [Pénzcentrum 22 perce]
18:08  F1: Szégyenbe hozta magát ezzel a tettével - Hamilton [NemzetiSport 24 perce]
18:08  Konföd. Kupa: előztek a németek, portugál-chilei elődöntő [NemzetiSport 24 perce]

18:07  Képek: Elharapózott égetés Hajdúszoboszlón [Lánglovagok 25 perce]

18:07  Villámcsapás - Hol vagyunk biztonságban? Mit tegyünk? [WEBBeteg 25 perce]
18:07  Kánikula és heves zivatarok váltakoznak: hamisítatlan nyári idő érkezik [Femina 25 perce]
18:07  Harry herceg szerint korszerűsíteni kell a brit monarchiát [ProfitLine 25 perce]
18:04  Június 26. [Klubrádió 28 perce]
18:04  A vidámpark látogatói kapták el a nyolc méterről lezuhant tinit - videó [FN - Belföld 28 perce]

17:58  Baleset miatt késésekre kell készülni a Budapest-Cegléd-Szeged vasútvonalon [Ma.hu - Bulvár 34 perce]
17:58  Hatalmas küzdelemben Daniel Ricciardóé az Azeri nagydíj [STOP.hu 34 perce]
17:57  Konföderációs Kupa: elmaradt a meglepetés, Németország és Chile jutott tovább [FN - Belföld 35 perce]
17:54  Ezért rettegnek a Zemplén megyeiek az éjszakára várható zivataroktól [ATV 38 perce]
17:52  F1: Ha engem büntetnek, Hamiltont is büntetniük kell - Vettel [NemzetiSport 40 perce]

17:51  F1: Alonso szerint nyernie kellett volna Bakuban [Vezess 41 perce]
17:51  Villámcsapás ért egy nőt a fővárosban [HVG - Itthon 41 perce]
17:47  Villám csapott be egy fiatal nő mellett Zuglóban [FN - Belföld 45 perce]
17:44  Ismét emberre támadt egy medve Romániában [Híradó 48 perce]
17:43  Esterházy-emlékpark az onkológián [Népszava - Belpolitika 49 perce]

17:43  Medvetámadás Romániában [Népszava - Belpolitika 49 perce]
17:43  Autóval ütközött a Kiskun Intercity - Késnek a vonatok [Népszava - Belpolitika 49 perce]
17:43  Azeri Nagydíj - Daniel Ricciardo nyerte a futamot [Népszava - Belpolitika 49 perce]
17:43  Baleset, zárlat a 71-esen [Népszava - Belpolitika 49 perce]
17:42  Gumilövedékkel oszlatják az isztambuli Pride-ot [Index 50 perce]

17:39  Days Gone - a készítők szerint nagyon hasznos volt az E3-as demó [GameStar - Hírek 53 perce]
17:39  Baleset miatt lezárták a 71-es számú főút egy szakaszát [ATV 53 perce]
17:38  Ismét emberre támadt egy medve a szomszédban [HVG - Világ 54 perce]
17:38  Fa dőlt a hegyi felvonóra, egy kabin a földbe csapódott [Index 54 perce]
17:36  Ricciardo nyert Bakuban [Index 56 perce]

17:33  F1: Ilyen, amikor Vettel agya elborul - videó [Vezess 59 perce]
17:31  Palvin Barbarára tanul magyarul egy utazós vloggerpár [FN - Belföld 1 óra 1 perce]
17:31  Ricciardo: Erre nem fogadtam volna! [F1világ 1 óra 1 perce]
17:31  Íme Hamilton reakciója a Vettellel történt ütközésre [F1világ 1 óra 1 perce]
17:30  Konföd. Kupa: bombagóllal előnyben a németek - videó [NemzetiSport 1 óra 2 perce]

17:30  WTCC: Bennanié az első verseny Portugáliában, Michelisz több pozíciót javított [NemzetiSport 1 óra 2 perce]
17:30  Ricciardo nyerte az elképesztően izgalmas Azeri Nagydíjat [Ma.hu - Sport 1 óra 2 perce]
17:30  Egyre drágábbak a családi házak is [Piac és Profit 1 óra 2 perce]
17:30  Majdnem elejtette gyerekét, hogy elkapja a labdát - videó [FN - Belföld 1 óra 2 perce]
17:27  Megint Orbán az élen, szorosan követi Botka [HVG - Itthon 1 óra 5 perce]

17:22  Mellbe lőtték, gyalog menekült, mire a lábát is eltörte [Index 1 óra 10 perce]
17:21  Harapnak az isztambuli rendőrök a szivárványos zászlókra [FN - Belföld 1 óra 11 perce]
17:19  Gyümölcsös fordított torta [Életforma 1 óra 13 perce]
17:19  Agresszív tinédzserek terrorizálják Susan Boyle-t [Ma.hu - Kultúra 1 óra 13 perce]
17:17  London az EU-tagság megszűnése után is vámmentességet biztosít a szegény fejlődő országoknak [Klubrádió 1 óra 15 perce]

17:16  Fidesz: mellébeszélés helyett árulja el a Jobbik hová tűnt Kovács Béla [Híradó 1 óra 16 perce]
17:16  Elfogadták választási programjukat a német szociáldemokraták [Klubrádió 1 óra 16 perce]
17:16  Nem sokat finomkodott az Audi sofőrje, két mozgáskorlátozott parkolóhelyet is elfoglalt [HVG - Cégautó 1 óra 16 perce]
17:16  Káosz Vettel-őrülettel és Ricciardo-győzelemmel Bakuban [Index 1 óra 16 perce]
17:15  Egy anya üzenete: "A depresszión nincs mit szégyellni" [N?k Lapja Café 1 óra 17 perce]

17:15  Horner tíz évet öregedett Bakuban [ 1 óra 17 perce]
17:15  Vettel úgy beszél, mintha nem is ment volna neki Hamiltonnak [ 1 óra 17 perce]
17:15  Magyar játékvezető fújhat a Slovannak, a Vidi-meccs bírója ott volt a Loki nagy "EL-zakójánál" [pepsifoci.hu 1 óra 17 perce]
17:15  A szavakat sem találta a dobogós Stroll [ 1 óra 17 perce]
17:15  Ricciardo megnyerte a kétórás bakui őrületet [ 1 óra 17 perce]

17:15  Harry herceg hátat akart fordítani a királyi családnak [N?k Lapja Café 1 óra 17 perce]
17:15  12 egyszerű megoldás, amivel egyedivé teheted az unalmas hűtődet [N?k Lapja Café 1 óra 17 perce]
17:15  Hamilton: Láttátok mi történt, nem érdekel, nincs mit mondanom! [ 1 óra 17 perce]
17:12  Megint emberre támadt egy medve Romániában [Ma.hu - Bulvár 1 óra 20 perce]
17:08  Heves zivatarok vonulnak át az országon [Index 1 óra 24 perce]

17:07  Így alakul a kiskereskedelmi forgalom [ProfitLine 1 óra 25 perce]
17:07  A gyerek szégyelli, anyukája pedig titkolja [WEBBeteg 1 óra 25 perce]
17:07  Heti horoszkóp június 26-tól július 2-ig: a Vízöntő életében új szerelem, a Koséban meglepetés várható [Femina 1 óra 25 perce]
17:07  Tizenegyen haltak meg az öngyilkos merényletben [Honvédelem 1 óra 25 perce]
17:07  Ő Reviczky Gábor 20 évvel fiatalabb felesége - Fotókon a ritkán látott Krisztina [Femina 1 óra 25 perce]

17:07  Fotón Jean-Paul Belmondo legkisebb fia - Apja kiköpött mása [Femina 1 óra 25 perce]
17:04  Videó: Egy perc alatt érkezett meg a brutális vihar Szombathelyre [ATV 1 óra 28 perce]
17:03  Vitorlázás: Érdi Mária hetedik lett Kielben [NemzetiSport 1 óra 29 perce]
17:03  IC és autó karambolozott, késnek a vonatok a szegedi fővonalon [HVG - Itthon 1 óra 29 perce]
17:02  Gaál Noéminek bele kellett törődnie, hogy nem néz ki hibátlanul [FN - Belföld 1 óra 30 perce]