pénztárca kímélő megoldások

2014. május 01, csütörtök
16:10  Hat hamis appot távolítottak el a Windows Phone Áruházból [Prim Online -250 óra 35 perce]
2014. április 21, hétfő
06:43  Rendőrkézen vannak az embercsempészek [Blikk - Rövidhírek 2 perce]
06:43  Nem állt meg a baleset után [Blikk - Rövidhírek 2 perce]
06:37  Üzen a Szaturnusz [Magyar Nemzet Online 8 perce]
06:34  Az unió más tagállamaiban élő magyarok az ottani EP-listákra voksolhatnak [Ma.hu - Belföld 11 perce]

06:32  Ahol 20 forint a gázolaj [Index 13 perce]
06:32  Saját rekordját támadja a Subaru [Index 13 perce]
06:31  Dél-koreai kompbaleset - Gyilkossághoz hasonlítják a kapitány viselkedését [InfoRádió 14 perce]
06:31  Májustól bűncselekmény a zsebszerződés megkötése [InfoRádió 14 perce]
06:30  Legerszki Krisztina eltörte a kezét [Story online 15 perce]

06:27  Politikai?kormányzás a?köbön: alakul a harmadik Orbán-kormány [ATV 18 perce]
06:26  Glattfelder: Fejlesszük a haltenyésztést a halászati alapból [Index 19 perce]
06:21  Biciklisek miatt zárják a pécsi utakat [STOP.hu 24 perce]
06:17  Tizennyolc?óra?kín: így szenvedett Jézus [ATV 28 perce]
06:15  Szupercuki videó György hercegről és Katalinékról [N?k Lapja Café 30 perce]

06:05  Rotációs kapa alá szorult egy kisfiú Őrbottyánban [ATV 40 perce]
06:04  Megújul a Never Settle Forever promóció [Prohardver! 41 perce]
06:01  Ahány fej, annyi fejfájás - A fejfájás típusai [WEBBeteg 44 perce]
05:49  Ketrecbe akart mászni a trón várományosa ? filmfelvétel készült erről [ATV 56 perce]
05:43  Rossz az idő: Befejezik a keresését a mentőalakulatok [Heti Válasz 1 óra 2 perce]

05:43  Jövő hét: 25 fokra jön a szélvihar, zivatar [Heti Válasz 1 óra 2 perce]
05:43  Fideszes tojással kívánt kellemes húsvétot Kósa [168 óra 1 óra 2 perce]
05:34  Bölcskei: legyen határozott szándék az egyházfinanszírozás újragondolására! [Ma.hu - Belföld 1 óra 11 perce]
05:31  Primera División - Hátrányból fordított a Barcelona [InfoRádió 1 óra 14 perce]
05:31  Lezuhant egy repülőgép Finnországban - Nyolcan meghaltak [InfoRádió 1 óra 14 perce]

05:31  Akár 100 évvel is öregebb lehet a "születésnapos" Róma [InfoRádió 1 óra 14 perce]
05:15  Színpadon a VV6 szereplői: erre nehéz szavakat találni! [Zene 1 óra 30 perce]
05:15  Krasznai Tünde kihozta az állatot a villalakókból [Zene 1 óra 30 perce]
05:15  Sokan megkönnyezték Ricsi előadását - Az ének iskolája folytatódott [Zene 1 óra 30 perce]
05:15  Hat "bensőséges" nemzetközi koncertet ad a Coldplay [Zene 1 óra 30 perce]

05:15  Tavaszi nagytakarítás - megújulnak a kárpitok [N?k Lapja Café 1 óra 30 perce]
05:00  Ĺ koda Yeti - A mindennapok hőse [Vezess 1 óra 45 perce]
05:00  A legfurcsább húsvéti telefonok [Mobilport 1 óra 45 perce]
04:54  Gedó György cipőt is pucolt a Hősök terén [Magyar Nemzet Online 1 óra 51 perce]
04:34  Egységes uniós autópályadíjat javasol az Európai Bizottság német tagja [Ma.hu - Gazdaság 2 óra 11 perce]

04:15  Krasznai Tündébe lett szerelmes VV Teo [N?k Lapja Café 2 óra 30 perce]
04:15  Hosszú felépülés előtt áll az énekesnő [Zene 2 óra 30 perce]
04:15  Pikáns előadás Az Ének iskolájában - csak néztek [Zene 2 óra 30 perce]
04:01  Dől a pénz! De hová viszik az emberek? [ProfitLine 2 óra 44 perce]
03:51  Csontvelőgyulladás [WEBBeteg 2 óra 54 perce]

03:34  Könyvfesztivál - elsőkönyves is bemutatkozik a lengyel szerzők között [Ma.hu - Kultúra 3 óra 11 perce]
03:15  Tehetséggondozással az egyenlő esélyekért (x) [Pénzcentrum 3 óra 30 perce]
02:34  Két évre eltiltották az Európa-bajnok ukrán futót [Ma.hu - Sport 4 óra 11 perce]
01:49  Csak megérkezik a nyár [Magyar Nemzet Online 4 óra 56 perce]
01:46  A Donyeck fegyveres segítségét kér Moszkvától [Index 4 óra 59 perce]

01:41  Csaknem 3 millió éves talajt fedeztek fel Grönland jege alatt [Magyar Nemzet Online 5 óra 4 perce]
01:34  NESZIP: indulhat a nemzeti elektronikus jegyrendszer [Ma.hu - Informatika 5 óra 11 perce]
01:15  A nejlonzacskók sorsa [N?k Lapja Café 5 óra 30 perce]
01:02  Afgán álom [Index 5 óra 43 perce]
01:01  Képek: Olajszennyeződés a 6-os főúton a XI. kerületben [Lánglovagok 5 óra 44 perce]

00:56  Megvan a két egyiptomi elnökjelölt [Index 5 óra 49 perce]
00:46  Sárkány szállt le a Nemzetközi Űrállomásra [Index 5 óra 59 perce]
00:34  Napi előrejelzés 12 jegy számára [Ma.hu - Életmód 6 óra 11 perce]
00:34  10 év, 10 kilométer: futóverseny az EU-csatlakozás évfordulójára [Ma.hu - Sport 6 óra 11 perce]
00:31  Türelem a tartós siker titka! [HáziPatika 6 óra 14 perce]

00:11  NHL: a Philadelphia és a Boston is egyenlíteni tudott [NemzetiSport 6 óra 34 perce]
00:01  A listát állító pártok kétmillió forintért juthatnak a választók adataihoz [ProfitLine 6 óra 44 perce]
00:01  Olajszennyeződésen csúszott el egy motoros [Lánglovagok 6 óra 44 perce]
2014. április 20, vasárnap
23:57  NBA: James és Wade elintézte a Charlotte-ot Miamiban [NemzetiSport 6 óra 48 perce]
23:56  Motorost lőttek le az ukrán deszantosok [Index 6 óra 49 perce]

23:52  Aduriz ollózása a hétvége jelenete [Index 6 óra 53 perce]
23:43  Ennyi volt vasárnapra a Gamer365... [Gamer365 7 óra 2 perce]
23:43  Fémtolvajokat fogtak el [Blikk - Rövidhírek 7 óra 2 perce]
23:42  Lyukas kerék miadt fordult vissza egy maláj Boeing [Index 7 óra 3 perce]
23:34  A magyar pálinka Vietnamban is jobban teljesít! [Ma.hu - Gazdaság 7 óra 11 perce]

23:22  Hátrányból fordított a Barcelona [Index 7 óra 23 perce]
23:17  Férfi kézilabda EHF Kupa: kétgólos hátrányban a Szeged [ATV 7 óra 28 perce]
23:05  Megvan a Fölszállott a páva végeredménye [Híradó 7 óra 40 perce]
23:01  A jövő évi cseh költségvetés tervezete 100 milliárd koronás hiánnyal számol [ProfitLine 7 óra 44 perce]
23:01  Külföldi sajtó Magyarországról [ProfitLine 7 óra 44 perce]

23:01  Legkevesebb 18 halottja van egy dróntámadásnak Jemenben [Honvédelem 7 óra 44 perce]
22:57  Primera División: nehezen nyert a Barcelona [NemzetiSport 7 óra 48 perce]
22:57  Videó: Messi szabadrúgása három pontot ért [NemzetiSport 7 óra 48 perce]
22:54  Észak-Koreán keresztül építhetnek gázvezetéket az oroszok [Magyar Nemzet Online 7 óra 51 perce]
22:49  Tíz hónapig éltek a föld alatt [Magyar Nemzet Online 7 óra 56 perce]

22:49  Kedvenc fáikra készítenek alváshoz fészket a csimpánzok [Magyar Nemzet Online 7 óra 56 perce]
22:49  Pénzt adott a szegényeknek Ferenc pápa [Híradó 7 óra 56 perce]
22:46  Jégkorong-vb: Chernomaz szerint az utolsó harmadon javítani kell [NemzetiSport 7 óra 59 perce]
22:46  Videó: Bacsa Patrik remek átvétele győztes gólt ért [NemzetiSport 7 óra 59 perce]
22:43  Jön a Mrs. Doubtfire 2 [SG.hu 8 óra 2 perce]

22:37  Bölcskei az egyházfinanszírozás újragondolását pedzegette [STOP.hu 8 óra 8 perce]
22:37  Mostantól a vietnamiak is pálinkázhatnak [Magyar Nemzet Online 8 óra 8 perce]
22:34  BL: a Pellegrini által bírált játékvezető fúj Madridban [NemzetiSport 8 óra 11 perce]
22:34  125 éve született a sok millió ember haláláért felelős diktátor [Ma.hu - Kultúra 8 óra 11 perce]
22:32  Vezet a San Antonio [Index 8 óra 13 perce]

22:27  Kényszerleszállást hajtott végre egy maláj gép [Magyar Nemzet Online 8 óra 18 perce]
22:15  Így kell nőket riogatni a Mercedes-izomgép hangjával - videó [HVG - Cégautó 8 óra 30 perce]
22:14  Rendőrök vitték haza a jégesőtől megréműlő idős nőt [Origo - Itthon 8 óra 31 perce]
22:12  Bölcskei türelmesebb kormányzást vár a kétharmadtól [Magyar Nemzet Online 8 óra 33 perce]
22:11  Úszás: Jakabos Zsuzsanna először nyert a vállműtétje után [NemzetiSport 8 óra 34 perce]

22:11  Jégkorong-vb: 2775 néző, csalódtak a honosított "koreaiakban" [NemzetiSport 8 óra 34 perce]
22:02  Videó: Messi-góllal fordított a Barca két perc alatt [pepsifoci.hu 8 óra 43 perce]
22:02  Gyönyörű magyar lány miatt sír fél Ázsia [Index 8 óra 43 perce]
22:01  Ez történt április 21-én [Monitor Magazin 8 óra 44 perce]
22:01  Melegszik az idő! - A jövő hét közepén 25 fok is lehet [Monitor Magazin 8 óra 44 perce]

22:01  A hatos lottó 2014. 16. heti nyerőszámai és nyereményei [Monitor Magazin 8 óra 44 perce]
22:01  Új megjelenés: MP3 Tag 2.59a [iPon Computer 8 óra 44 perce]
22:01  Egységes uniós autópályadíjat javasol az Európai Bizottság német tagja [ProfitLine 8 óra 44 perce]
22:01  Egyházfinanszírozás - újragondolható? [ProfitLine 8 óra 44 perce]
22:01  Milyen tünetekkel jár a hasnyálmirigy daganat? [WEBBeteg 8 óra 44 perce]