pénztárca kímélő megoldások

2017. április 29, szombat
02:41  Közbiztonsági és bűnmegelőzési tanács alakul a fővárosban [Ma.hu - Belföld 16 perce]
02:08  A Masterplast 23 forint osztalékot fizet [ProfitLine 49 perce]
01:42  Hetente kétszer, átlagosan 4,3 kilométert futnak a magyarok [Ma.hu - Életmód 1 óra 15 perce]
01:08  Lemond a macedón belügyminiszter [ProfitLine 1 óra 49 perce]
00:42  Elindult az Év emlőse: a mogyorós pele programsorozat [Ma.hu - Tudomány 2 óra 15 perce]

00:08  Drágultak a lakásbiztosítások [ProfitLine 2 óra 49 perce]
00:04  Tenisz: Babosék nem jutottak döntőbe Isztambulban [NemzetiSport 2 óra 53 perce]
2017. április 28, péntek
23:58  Észak-Korea újabb sikertelen rakétakísérletet hajtott végre [Index 2 óra 59 perce]
23:50  Ejtik a Germanwings katasztrófa után hozott biztonsági szabályt a németek [Index 3 óra 7 perce]
23:43  Halálos gázolás a Váci úton [Népszava - Belpolitika 3 óra 14 perce]

23:42  Sznúker-vb: Selby fordított, majd Ting egyenlített [NemzetiSport 3 óra 15 perce]
23:42  Napi előrejelzés 12 jegy számára [Ma.hu - Életmód 3 óra 15 perce]
23:42  Cannes-ban mutatják be Polanski új filmjét [Ma.hu - Kultúra 3 óra 15 perce]
23:31  NS Hosszabbítás: "Legyünk pozitívak!" - Bodrogi László [NemzetiSport 3 óra 26 perce]
23:26  Kiengedték az előzetesből a gyilkossággal vádolt volt fideszes képviselőt [Index 3 óra 31 perce]

23:26  Halálos gázolás a Váci úton [Origo - Itthon 3 óra 31 perce]
23:26  Ötlépcsős tervet dolgozott ki a NASA a Mars meghódítására [Index 3 óra 31 perce]
23:22  Százmillió dolláral húzta le egy litván hekker a Google-t és a Facebookot [Index 3 óra 35 perce]
23:20  Rakétát lőtt ki Észak-Korea [Portfólió 3 óra 37 perce]
23:15  Napi horoszkóp: négy elem szerelmi horoszkóp - 2017. 04. 29. [N?k Lapja Café 3 óra 42 perce]

23:15  Napi horoszkóp 2017. 04. 29.: Miért ne lehetne saját véleményed? [N?k Lapja Café 3 óra 42 perce]
23:15  Ilyen, amikor a gyermeki ártatlanság felnőtt szemek elé kerül [N?k Lapja Café 3 óra 42 perce]
23:15  10 szuper tipp kempingezéshez [N?k Lapja Café 3 óra 42 perce]
23:15  Allergiás vagy a mogyoróra? Készíts isteni vajat napraforgóból! [N?k Lapja Café 3 óra 42 perce]
23:11  Rakétát tesztelt Észak-Korea [Portfólió 3 óra 46 perce]

23:09  Eurofutball: itt a 8. bajnoki cím sorozatban, irány a BL-főtábla! [NemzetiSport 3 óra 48 perce]
23:08  Rekordösszegű veszteséget jelentett az Airberlin [ProfitLine 3 óra 49 perce]
23:08  Számít, hogy vagy! - a lelki egészség megőrzése társadalmi ügy [WEBBeteg 3 óra 49 perce]
23:05  Epekő és műtét - Az orvos válaszol [WEBBeteg 3 óra 52 perce]
23:04  Érdemes várni a tankolással [Adózóna 3 óra 53 perce]

23:02  Hatalmas tüntetések Brazilíában - Galéria [Index 3 óra 55 perce]
23:01  Bizalom és megbecsülés [Honvédelem 3 óra 56 perce]
22:56  Igazságot Torontálnak, Ugocsa nem felejt [Index 4 óra 1 perce]
22:52  Hatalmas tiltakozások Brazíliában [Index 4 óra 5 perce]
22:46  NS: nézők és győzelmek sem kellenek a sikerhez - szombat [NemzetiSport 4 óra 11 perce]

22:41  Javult a rákos megbetegedések gyógyulásának aránya [Ma.hu - Belföld 4 óra 16 perce]
22:31  Massa kritizálta Strollt [F1világ 4 óra 26 perce]
22:26  Fogadást adott a köztársasági elnök felesége [Origo - Itthon 4 óra 31 perce]
22:20  Ligue 1: a Lyon győzelmével feljött a negyedik helyre [NemzetiSport 4 óra 37 perce]
22:18  Érdekes, de elég drága módja, ahogy ez a sportkocsi leparkolt az Örs vezér téren [Index 4 óra 39 perce]

22:15  Tiszteletben tartja az EU a török népszavazás eredményét [Híradó 4 óra 42 perce]
22:15  5 trükk, amivel takarítás nélkül is tisztán tarthatod az otthonod [N?k Lapja Café 4 óra 42 perce]
22:15  Stílusos nosztalgia: visszatértek a makramé virágtartók! [N?k Lapja Café 4 óra 42 perce]
22:15  Könnyű cseresznyés clafoutis [N?k Lapja Café 4 óra 42 perce]
22:15  Ha valami különlegesre vágysz: koreai édesburgonyás latte [N?k Lapja Café 4 óra 42 perce]

22:15  Jövőre szabadulhat a Makón felgyújtott lány gyilkosa [N?k Lapja Café 4 óra 42 perce]
22:15  Bese végig a pályán volt a listavezető elleni bajnokin Franciaországban [pepsifoci.hu 4 óra 42 perce]
22:08  V4: amerikai gáz érkezik Lengyelországba [Híradó 4 óra 49 perce]
22:08  Csökkenéssel zártak a nyugat-európai piacok [ProfitLine 4 óra 49 perce]
22:08  Egyre több bortermelő készít minőségi pezsgőt [ProfitLine 4 óra 49 perce]

22:04  Curling: kikaptunk a 16 között, nincs kvóta a vegyes páros vb-n [NemzetiSport 4 óra 53 perce]
22:04  La Liga: a Villarreal sikerével indult a forduló [NemzetiSport 4 óra 53 perce]
22:04  Serie A: a 89. percben úszott el a Juventus győzelme [NemzetiSport 4 óra 53 perce]
22:01  Anyám és más futóbolondok a családból - Fekete Ibolya filmje a Budapest Pontban [Prae 4 óra 56 perce]
21:48  Több mint félmillióan küldték vissza a konzultációs kérdőívet [Híradó 5 óra 9 perce]

21:43  Változást várnak Orbántól [Népszava - Belpolitika 5 óra 14 perce]
21:43  Megvan a Narnia-sorozat rebootjának rendezője [SG.hu 5 óra 14 perce]
21:42  Bundesliga: sokkoló Schalke, idegenben verte a Leverkusent [NemzetiSport 5 óra 15 perce]
21:42  Üresen talált barlangok porából vontak ki ősi emberi DNS-t [Ma.hu - Tudomány 5 óra 15 perce]
21:41  Bámulatos életmentés: ugrani készülő férfit kapott el egy rendőr [Híradó 5 óra 16 perce]

21:41  Keresztkérdésekkel buktatták le a gyilkost a rendőrök [Híradó 5 óra 16 perce]
21:40  Nagyban függ az európai munkaerőtől a brit gazdasági növekedés [Híradó 5 óra 17 perce]
21:36  Tinderen keresnek párt az utolsó szélesszájú orrszarvúnak [Híradó 5 óra 21 perce]
21:30  Kósa Lajos sorosozásban nem ismer tréfát [Index 5 óra 27 perce]
21:29  Civileknek adott fogadást Herczegh Anita [Híradó 5 óra 28 perce]

21:24  A tartalékból ad 1,2 milliárdot a kormány az üldözött keresztényeknek [Index 5 óra 33 perce]
21:23  A nagyok közül is 9-en jutottak a Virtuózok elődöntőjébe [Híradó 5 óra 34 perce]
21:21  Bilinccsel várták Botkát [Híradó 5 óra 36 perce]
21:20  Mínuszban zárták a kereskedést az amerikai részvényindexek [Portfólió 5 óra 37 perce]
21:19  A házelnök lett Albánia új államfője [Híradó 5 óra 38 perce]

21:18  Drámai csatában írt Dél-Korea hokitörténelmet [Index 5 óra 39 perce]
21:17  Csalással vádolják a siklósi cég volt vezetőjét [Adózóna 5 óra 40 perce]
21:15  Alonso: Kanadáig biztos nem lesz új motor [ 5 óra 42 perce]
21:15  Tavaly több csapat biztosan bennmaradna, külföldön esélytelen lenne az első hely - összeállítás az NB I pontszámairól [pepsifoci.hu 5 óra 42 perce]
21:15  Vegán mangófagyi pisztáciával [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]

21:15  A Heineken kimaxolta a politikai korrektséget [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]
21:15  3 étel, ami helyrebillenti a hormonjaidat [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]
21:15  Montenegró csatlakozik a NATO-hoz [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]
21:15  Női önbizalom - de miért férfi tanítja? Marozsák Szabolcsot szembesítjük! [HarmoNet 5 óra 42 perce]
21:15  A férfiak 30%-a szakítana is, ha nem tetszik neki a nő fanszőre [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]

21:15  Megérkezett az avokádós csoki [N?k Lapja Café 5 óra 42 perce]
21:13  Újabb népdalra őrültek meg a magyar válogatott játékosai - videó [pepsifoci.hu 5 óra 44 perce]
21:12  Borult, pörgött-forgott Michelisz a szimulátoros roncsderbin [Index 5 óra 45 perce]
21:11  Hoki-vb: Dél-Korea drámai meccsen jutott fel az élvonalba [NemzetiSport 5 óra 46 perce]
21:09  Szabadulnak autóiktól a tulajdonosok [VG - Vállalatok és piacok 5 óra 48 perce]

21:09  Komoly nyereményekért megy a játék az év legnagyobb e-sport eseményén [GameStar - Hírek 5 óra 48 perce]
21:09  Így találkozhatsz kedvenc videósaiddal az Xbox One PlayIT Show-n [GameStar - Hírek 5 óra 48 perce]
21:08  Csökken az üzemanyagok ára [ProfitLine 5 óra 49 perce]
21:08  Az Appeninn részvényenként 7 forint osztalékot fizet [ProfitLine 5 óra 49 perce]
21:07  Döbbenetes kiütéssel és dél-koreai feljutással ért véget a hoki-vb [FN - Belföld 5 óra 50 perce]

21:06  Ezt tudja az új kerítés a déli határon [Híradó 5 óra 51 perce]
21:06  Több mint egymilliárd forintot csoportosítottak át az üldözött keresztények [Origo - Itthon 5 óra 51 perce]
21:04  Őrizetbe vették a tolnai gyilkosság gyanúsítottját [ATV 5 óra 53 perce]
21:04  Szombati sportműsor: topligák, NB I, kézi BL, Formula-1 [NemzetiSport 5 óra 53 perce]
21:04  Zsiday Viktor Plotinus-részvényeket vásárolt [Portfólió 5 óra 53 perce]

20:59  Felszólították Szomáliát, hogy függesszék fel két kiskorú kivégzését [ATV 5 óra 58 perce]
20:57  Kilenc éven át rendszeresen megerőszakolta lányát egy boldvai férfi [FN - Belföld 6 óra 0 perce]
20:57  Légiósok: szörnyű sérülés Bőle Lukácsék meccsén - fotók [NemzetiSport 6 óra 0 perce]
20:56  "Ő egy szörny" - feszült a macedón helyzet Soros miatt [Híradó 6 óra 1 perce]
20:54  Forrófejű Fellaini fontos meccsekről marad le [FN - Belföld 6 óra 3 perce]