pénztárca kímélő megoldások

2016. július 26, kedd
21:45  Hollande: az iszlamista fenyegetés még sosem volt ennyire súlyos [Híradó -1 óra 30 perce]
21:37  Észtország veszi át a jövő évi soros uniós elnökséget az Egyesült Királyságtól [Híradó -1 óra 38 perce]
21:30  Tucatnyi menedékkérőre bukkantak Szlovéniában egy Törökországból érkező hajón [Híradó -1 óra 45 perce]
21:15  A Google meggyilkolt gorilláról nevezett el egy utcát [N?k Lapja Café 51 mp]
21:15  5 fura dolog, amit anyáink csináltak, és most mi is [N?k Lapja Café 51 mp]

21:15  Így utaznak a kutyák a New York-i metrón [N?k Lapja Café 51 mp]
21:15  Itt vannak a 2016-os felvételi ponthatárok! [N?k Lapja Café 51 mp]
21:15  Ezektől a sütiktől egyből tengerparti esküvőre vágysz majd! [N?k Lapja Café 51 mp]
21:15  Virtuálisan már visszatértünk Hockenheimbe [ 51 mp]
21:15  Retro - Őrült esős időmérő, felzárkózó bajnok [ 51 mp]

21:15  Urbán: "Aki zselés fejű, nem fog küzdeni" - kipucolná a klubokat és az akadémiákat [pepsifoci.hu 51 mp]
21:12  Győzelmi üvöltések, eső- és könnycseppek kísérték a ponthatár-húzást [Népszabadság - Belföld 3 perce]
21:12  Tovább terjeszkedik a Daimler Ubere [Magyar Nemzet Online 3 perce]
21:10  Varsó magyarázatot követel Berlintől a terrorcselekmények miatt [Híradó 5 perce]
21:09  Milánóban a volt világkiállítás területén helyezik el a migránsokat [ATV 6 perce]

21:09  Rio 2016: az orosz evezősök nagy része nem indulhat [NemzetiSport 6 perce]
21:08  Az észtek lépnek a britek helyére [Portfólió 7 perce]
21:04  Strandoltak a Lőrinc Center parkolójában a heves esőzés után - videó [Ma.hu - Bulvár 11 perce]
21:01  Petróczki Magdolna hatodszor nyerte meg az erőemelő európa-bajnoki címet [Honvédelem 14 perce]
21:01  Teljes az Izraeli M-346 Lavi flotta [Honvédelem 14 perce]

20:59  Három év után kerültek haza az elcserélt kislányok [Magyar Nemzet Online 16 perce]
20:54  Hollande: Megszentségtelenítették a köztársaságot [ATV 21 perce]
20:54  Bombariadó miatt evakuáltak egy dortmundi plázát, újabb támadástól tartanak [Népszabadság - Külföld 21 perce]
20:54  Dubrovniknak elege lett a meztelen turistákból [Index 21 perce]
20:52  Nem hisz Portiknak az ügyészség [Népszabadság - Belföld 23 perce]

20:46  Videó: az ex-Arsenal-szélsőt volt klubjairól kérdezték, egy kifogott rajta [NemzetiSport 29 perce]
20:44  A kínaiak lecsaptak a legendás német márkára [Magyar Nemzet Online 31 perce]
20:43  Megvannak a felvételi ponthatárok [NetHírlap 32 perce]
20:43  Itt az idő - Nyilvánosak a felvételi ponthatárok [Népszava - Belpolitika 32 perce]

20:43  Megvan a The Flash-mozifilm női főszereplője [SG.hu 32 perce]
20:43  A Pro Evolution Soccer exkluzív jogokat szerzett az FC Barcelonahoz [SG.hu 32 perce]
20:40  Ennél fontosabb kérés ma már nem lesz az interneten: íme a Szeretőtartás Legfontosabb Szabálya! [Index 35 perce]
20:38  Mit keresett a Szent Korona Mexikóban? [FN - Belföld 37 perce]
20:38  Mik a terveink? Várunk, mást nem tudunk - Galéria [Index 37 perce]

20:34  Átigazolás: csak Bale és CR volt drágább Higuaínnál - TOP 10 [NemzetiSport 41 perce]
20:34  Leszámolás készül a műanyag zacskók ellen [FN - Gazdaság 41 perce]
20:31  Teszt! Durván rákaptunk az egyik glutén- és laktózmentes finomságra [Mindmegette 44 perce]
20:31  A diákok kétharmada örülhet [InfoRádió 44 perce]
20:31  Durva kárt okoztak a viharok [InfoRádió 44 perce]

20:31  "Mindent eszközt be kell vetnünk ebben a harcban" [InfoRádió 44 perce]
20:31  Valaki egy drónt küldött a Telekom-székház tetejére [HVG - IT | Tudomány 44 perce]
20:29  Észtország veszi át a soros elnökséget a britektől [HVG - Világ 46 perce]
20:28  Gyarmati múlt ködébe vesző erőd nyomaira bukkantak Dél-Karolinában [Híradó 47 perce]
20:27  Hogy lesz ebből európai hadsereg? [Magyar Nemzet Online 48 perce]

20:27  A Higgs-bozon után is nagy a pörgés [InfoRádió 48 perce]
20:24  Bájos és ijesztő a We Happy Few előzetese [GameStar - Hírek 51 perce]
20:24  Hosszú Katinka nagy bejelentése [Heti Válasz 51 perce]
20:24  Hivatalos döntés született: Észtország helyettesíti a briteket [FN - Belföld 51 perce]
20:24  28-ból 6 orosz evezős indulhat Rióban [Index 51 perce]

20:23  Megnyílt a Műcsarnok Szervátiusz-kiállítása [Prae 52 perce]
20:23  Levitációs jelenetet forgattak Mundruczó Kornél új filmjéhez [Prae 52 perce]
20:23  Több száz éves késéssel kapnak nevet a lipótvári erőd bástyái [Prae 52 perce]
20:23  Ágak - Hármas kiállítás a Műcsarnokban [Prae 52 perce]
20:23  Tolvai Reni melléről szinte lecsúszott a bikinije! Ezzel a fotóval felrobbantotta a netet [Femina 52 perce]

20:23  Milliárdos kárt okoztak a viharok: hogy kerüljük el a bajt? [ProfitLine 52 perce]
20:23  Kanye West titokban készített hangfelvétele - bizonyíték vagy sem? [ProfitLine 52 perce]
20:23  Képek: Villamos elé kanyarodott egy terepjáró a XIV. kerületben [Lánglovagok 52 perce]
20:23  Vérszegény nap Amerikában [Portfólió 52 perce]
20:22  Brutálisan sok pont kellett a Corvinusra [VG - Külföld-EU 53 perce]

20:19  Kosárlabda: két győzelem és egy vereség az U18-as Eb-n [NemzetiSport 56 perce]
20:19  Van élet az Uber után [Origo - Menedzs. Fórum 56 perce]
20:18  Federer váratlanul lemondta az olimpiát, sőt [Index 57 perce]
20:16  A festői negyed lelkét féltik a lisszaboniak az Airbnb-től [HVG - Gazdaság 59 perce]
20:15  A műanyag kanál és a szemeteszsák is öltöztethet [N?k Lapja Café 1 óra 0 perce]

20:15  Három és fél évesen kerültek igazi szüleikhez az elcserélt kislányok [N?k Lapja Café 1 óra 0 perce]
20:15  8 kutya, aki már nem akar több Pokémont elkapni - fotók [N?k Lapja Café 1 óra 0 perce]
20:15  Pofonegyszerű módon szabadult meg a migréntől egy nő [N?k Lapja Café 1 óra 0 perce]
20:15  Mely nagydíjakat látogatják a legtöbben? [ 1 óra 0 perce]
20:15  NB I: "A szurkolók elfordultak a kluboktól, nincs gazdasági alapja a magyar focinak" [pepsifoci.hu 1 óra 0 perce]

20:15  Robbant a Híguain-bomba, a Juvét és a Realt is lehúzná Pogba ügynöke - nemzetközi körkép [pepsifoci.hu 1 óra 0 perce]
20:14  A francia rendőrség látókörében lehettek a templomi merénylők [FN - Belföld 1 óra 1 perce]
20:12  Hajpolitikai harc a Városligetért [Magyar Nemzet Online 1 óra 3 perce]
20:11  Hertha: távozott a japán légiós, a Liverpool fiatalja érkezhet [FN - Belföld 1 óra 4 perce]
20:11  Betiltották a meztelen felsőtestet Dubrovnikban [FN - Külföld 1 óra 4 perce]

20:11  Itt az összes ponthatár, böngésszen! [HVG - Kultúra 1 óra 4 perce]
20:10  Beyoncé összekevert két világsztárt [FN - Belföld 1 óra 5 perce]
20:10  Magas átlagpontszámok és magas felvételi létszámok a BME-n [VG - Külföld-EU 1 óra 5 perce]
20:10  Felvételi: kétharmados siker [VG - Külföld-EU 1 óra 5 perce]
20:08  Építgeti a Daimer az Uber konkurensét [Origo - Menedzs. Fórum 1 óra 7 perce]

20:08  Jövő héttől már máshogy adózhatsz [Portfólió 1 óra 7 perce]
20:08  Megjelentek a felvételi pontszámok [Portfólió 1 óra 7 perce]
20:08  Nyilvánosságra hozták kedd este az idei felsőoktatási felvételi ponthatárokat [Híradó 1 óra 7 perce]
20:02  Megújult a nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium [Híradó 1 óra 13 perce]
20:01  Tűzszünetet sűrget az ENSZ Aleppónál [Honvédelem 1 óra 14 perce]

20:01  Hibrid konzol lesz a Nintendo NX [iPon Computer 1 óra 14 perce]
20:00  Az ELTE-re vették föl a legtöbb hallgatót [VG - Külföld-EU 1 óra 15 perce]
20:00  Épít egy szép nagy teraszt, és tudtán kívül adóelkerülő lesz [HVG - Gazdaság 1 óra 15 perce]
19:59  Fethullah Gülen elítélte a török puccskísérletet [Magyar Nemzet Online 1 óra 16 perce]
19:57  Rio 2016: Federer nem indul, és idén már nem versenyez [NemzetiSport 1 óra 18 perce]

19:57  Miért vesznek az emberek panelt? [Piac és Profit 1 óra 18 perce]
19:55  Pokémon GO közben lett swatting áldozata egy streamer [GameStar - Hírek 1 óra 20 perce]
19:55  Magyar bankokat minősített fel a Moodys [Híradó 1 óra 20 perce]
19:54  Itt vannak a 2016-os felvételi ponthatárai [Pénzcentrum 1 óra 21 perce]
19:54  Tim Sweeney a Microsofttól félti a Steamet [PC World - Hírek 1 óra 21 perce]

19:54  Nem nyomoz az ügyészség Rogán után [Index 1 óra 21 perce]
19:53  Bombariadó Dortmundban - kiürítettek egy bevásárlóközpontot [HVG - Világ 1 óra 22 perce]
19:50  Oscar-díjasok parádéja a második legnagyobb magyar városban [Gazdasági Rádió - Privátbankár.hu 1 óra 25 perce]
19:50  Ennyien fizethetnek jövőre, ha egyetemre, főiskolára szeretnének járni [Pénzcentrum 1 óra 25 perce]
19:48  Magas átlagpontszámok és magas felvételi létszámok a BME-n [Ma.hu - Belföld 1 óra 27 perce]