pénztárca kímélő megoldások

2014. október 25, szombat
08:48  Vasárnap kezdődik a téli időszámítás [Híradó 1 perce]
08:46  Magyarországot is lassíthatja a német gazdaság gyengesége [Origo - Menedzs. Fórum 3 perce]
08:46  "Annyi volt a kuncsaft, hogy felöltözni sem volt időm" [Népszabadság - Mozaik 3 perce]
08:46  Alpinisták ragasztották fel az orromat [Könyves podcast#2: Fejős Éva] [Index 3 perce]
08:45  Edita Gruberová, a világhírű koloratúrszoprán az Erkelben [Híradó 4 perce]

08:44  Ilyen pudingot vett? Nehogy odaadja a gyereknek! Képek [Gazdasági Rádió - Privátbankár.hu 5 perce]
08:44  Hiába volt a kampány, felakasztották az iráni nőt [Index 5 perce]
08:44  Ki mondta 56-ról? [Index 5 perce]
08:43  Lövöldözés volt egy budapesti szórakozóhelyen [Blikk - Aktuális 6 perce]
08:43  Tizenhat bányász halt meg Kínában [Blikk - Rövidhírek 6 perce]

08:43  Kötelező a karantén az orvosoknak az Ebola miatt [Blikk - Aktuális 6 perce]
08:43  Szükségállapotot rendeltek el a Sínai-félszigeten [Blikk - Rövidhírek 6 perce]
08:43  Meghalt Reagan asztrológusa [Blikk - Rövidhírek 6 perce]
08:43  Tizennégy éves palesztin fiút lőttek le [Blikk - Rövidhírek 6 perce]
08:43  Az egész zászlóalj ráment a győzelemre [Népszava - Belpolitika 6 perce]

08:43  Fejszés terrorista New Yorkban [168 óra 6 perce]
08:43  Egy büszke család [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  Andor László brüsszeli búcsúztatása [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  Önkormányzat - vagy már csak úgy hívják? [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  Egy mondat Washingtontról [Népszava - Belpolitika 6 perce]

08:43  Lövöldözés egy belvárosi szórakozóhelyen [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  35 éve táncol a Győri Balett [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  A húzónevek hiányoztak? [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  Nyelvközösség - nemzeti közösség [Népszava - Belpolitika 6 perce]
08:43  Több helyen felszakadozik a fehőzet [Népszava - Belpolitika 6 perce]

08:43  Korrupciós ügyek: van, akire kíméletlenül lecsapott a hatóság [Heti Válasz 6 perce]
08:43  Falnak csapódott Zuschlag János [Heti Válasz 6 perce]
08:41  Oszlanak az esőfelhők, mozduljunk ki a szabadba [Magyar Nemzet Online 8 perce]
08:37  WP: vegyi fegyvert vetettek be a dzsihadisták Irakban [ATV 12 perce]
08:37  Lövöldözés egy Seattle környéki középiskolában, a tettes öngyilkos lett [ATV 12 perce]

08:37  Gumilövedékkel lövöldözhettek egy pesti szórakozóhelyen [ATV 12 perce]
08:37  Az utolsó ember a Marson [Magyar Nemzet Online 12 perce]
08:37  Balog Zoltán átvette a világzenei vásár stafétáját [OrientPress - Belföld 12 perce]
08:35  Szigorú intézkedésekkel készül Kína az APEC csúcstalálkozójára [Híradó 14 perce]
08:34  Devizahitelek forintosítása: ha így csinálják, nagyon észnél kell majd lenni [Gazdasági Rádió - Privátbankár.hu 15 perce]

08:34  Ajánló: PAFC-MTK, Vidi-Paks, Cegléden a Vasas - program [NemzetiSport 15 perce]
08:34  Roma: már a télen távozhat a nyáron érkezett védő [NemzetiSport 15 perce]
08:34  Elnyeli az út a betonkeverőt - videó [Autóstílus 15 perce]
08:31  Izraeli katonák végeztek egy 14 éves palesztin fiúval [Gondola 18 perce]
08:31  Szükségállapotot rendeltek el a Sínai-félszigeten [Gondola 18 perce]

08:31  Több száz ház van veszélyben a Dunántúlon [Gondola 18 perce]
08:31  Rontja a szemet, ha tompa fénynél olvasunk? [HáziPatika 18 perce]
08:31  Holnap lesz az országos slam poetry bajnokság döntője [InfoRádió 18 perce]
08:31  Lövöldözés tört ki éjszaka Budapesten [Nana 18 perce]
08:27  New York polgármestere szerint nincs ok riadalomra [ATV 22 perce]

08:27  Ukrajna uniós hitelre számíthat téli gázimportjához [VG - Vállalatok és piacok 22 perce]
08:23  Ajánló: el Clásico Madridban; pályán az Arsenal és a Man. City [NemzetiSport 26 perce]
08:23  Itt a fűtési szezon: asztma-, allergia-, szénmonoxid-veszély [Ma.hu - Életmód 26 perce]
08:22  A kelet-közép-európai államkötvények Európa legjobb befektetései között [Ma.hu - Gazdaság 27 perce]
08:17  Lövöldözés volt Budapesten [Magyar Nemzet Online 32 perce]

08:15  A fél edzés Norbié volt, Muller az élen [ 34 perce]
08:15  A Caterham engedélyt kapott, hogy két versenyt kihagyjon [ 34 perce]
08:15  Marquez megtörte Pedrosa uralmát [ 34 perce]
08:12  Több száz kilométert buszozott halála előtt a kislány [Magyar Nemzet Online 37 perce]
08:12  Sokan meghaltak egy nyugat-kínai bányaomlásban [Híradó 37 perce]

08:08  Gyurcsányék háromnapos tüntetést szerveznek a NAV-hoz [Index 41 perce]
08:08  Hajnali lövöldözés egy fővárosi szórakozóhelyen [Ma.hu - Bulvár 41 perce]
08:06  Ma már kisüthet a nap [Origo - Itthon 43 perce]
08:05  Csalódottak a norvégok [Magyar Nemzet Online 44 perce]
08:05  Kiterjeszthetik az ingyenes gyermekétkeztetést [Magyar Nemzet Online 44 perce]

08:04  Meghalt a Nokia, frissült a Windows 10 - a hét legfontosabb a hírei [PC World - Hírek 45 perce]
08:04  Kísérletkastély: milliók az NKA-tól [Népszabadság - Belföld 45 perce]
08:01  Katonasírokat gondoztak a középiskolások [Honvédelem 48 perce]
08:01  Újabb rekordévre számítanak a német turizmusban [ProfitLine 48 perce]
08:00  Szükségállapotot hirdettek a Sínai-félszigeten [Index 49 perce]

07:59  Szigetvári bukásáról suttognak? [Magyar Nemzet Online 50 perce]
07:56  Vegyi fegyvert vetett be az Iszlám Állam [VG - Külföld-EU 53 perce]
07:56  A házfalról szedték le Zuschlag János összetört autóját [Origo - Itthon 53 perce]
07:54  Megúszhatja a "vak komondoros" képviselő ? felvétel [ATV 55 perce]
07:54  Ami a talpfájdalom mögött lehet: a metatarsalgiáról [Magyar Nemzet Online 55 perce]

07:54  Több lövést adtak le az V. kerületben [VG - Külföld-EU 55 perce]
07:54  Sokan irigylik, az ellenlábasokat félelemmel tölt el [Magyar Nemzet Online 55 perce]
07:54  Véget ért az uniós csúcs [OrientPress - Belföld 55 perce]
07:52  Pepperonis pizzát rendelt a rendőrségtől - és komolyan vették! [Ma.hu - Bulvár 57 perce]
07:48  Haladás: Nagy Olivér két hét múlva talán már játszhat [NemzetiSport 1 óra 1 perce]

07:45  Több száz ház van veszélyben a Dunántúlon [Híradó 1 óra 4 perce]
07:43  Senki szigete [168 óra 1 óra 6 perce]
07:43  Szíjjártó tévedett [168 óra 1 óra 6 perce]
07:43  Manuel Charr legyőzte Michael Grantet [Profiboksz.hu 1 óra 6 perce]
07:43  Oszter legyen őszinte! [Blikk - Rövidhírek 1 óra 6 perce]

07:40  Történelmi csúcson a francia munkanélküliség – Húszezren kerültek utcára [VG - Gazdaság 1 óra 9 perce]
07:40  Szükségállapotot rendeltek el a Sínai-félszigeten [Híradó 1 óra 9 perce]
07:38  Vasárnap óraátállítás! [Barikád - Belföld 1 óra 11 perce]
07:37  Széthúzás és apátia az Együttben [Magyar Nemzet Online 1 óra 12 perce]
07:36  Eljött az idő, hogy az egész nemzet egységesen Orbán Viktor segítségére áramoljon. WASD és balegér, ennyi kell csak [Index 1 óra 13 perce]

07:35  Zavartalan választásokban bíznak a weimari hármak [Híradó 1 óra 14 perce]
07:34  Ökölvívás: Povetkin kiütötte kameruni ellenfelét Moszkvában [NemzetiSport 1 óra 15 perce]
07:34  Linképítés: ezért büntet a Google [Piac és Profit 1 óra 15 perce]
07:34  Életet mentett a lúzer árulása [Népszabadság - Mozaik 1 óra 15 perce]
07:34  Lövések dördültek egy V. kerületi szórakozóhelyen [Népszabadság - Mozaik 1 óra 15 perce]

07:34  Női asztalitenisz Extraliga: győzött az Univer [Ma.hu - Sport 1 óra 15 perce]
07:34  Lövöldözés volt egy pesti szórakozóhelyen [Index 1 óra 15 perce]
07:33  Megölte magát az iskolai menzán lövöldöző diák [HVG - Világ 1 óra 16 perce]
07:31  Gázt vethetett be az Iszlám Állam [Kitekint? 1 óra 18 perce]
07:31  Milliárdokkal csökkent az orosz arany- és devizatartalék [InfoRádió 1 óra 18 perce]

07:31  Izraeli katonák lelőttek egy 14 éves palesztin fiút [InfoRádió 1 óra 18 perce]
07:29  Gumilövedékkel támadtak egymásra egy fővárosi szórakozóhelyen [HVG - Itthon 1 óra 20 perce]
07:21  Plafon - Napról napra, vasárnap 10.30 [Magyar Nemzet Online 1 óra 28 perce]
07:20  A Hobbit - na ilyen egy váratlan utazás [GameStar - Hírek 1 óra 29 perce]
07:19  A FARC vezetői is csatlakoztak a béketárgyalásokhoz [Híradó 1 óra 30 perce]

Kezdőlap | Vissza | Oldal tetejére

Miért ez a kedvencem...

De jó - Ez Nem Mese...

Csákiné Kedves Edit
Sopron

A hírfigyelő segítségével néhány perc alatt átnézhetem a számomra fontos híreket.