pénztárca kímélő megoldások

=494. július 09, csütörtök
-426:23  Férfi kézi: ismét összecsaphat a Veszprém a Kiellel és a PSG-vel [NemzetiSport 2382 hete]
2015. augusztus 31, hétfő
00:11  La Liga: a második mérkőzését is elveszítette a Getafe [NemzetiSport 15 mp]
00:10  Keretet hirdetett a román kapitány [Index 1 perce]
00:06  Egy bajai állatkereskedő kimaxolta az apróhirdetés nyújtotta lehetőségeket [Index 5 perce]
00:00  Aki Ramones-dobos akar lenni, pokolra kell annak menni [Index 11 perce]

2015. augusztus 30, vasárnap
23:57  NS: Bognár István: apja fia; Király Gábor és a magyar-román - hétfő [NemzetiSport 14 perce]
23:57  US Open: Sarapova visszalépett, nem jött rendbe a térde [NemzetiSport 14 perce]
23:49  Balesetben meghalt egy motoros Pécs határában [STOP.hu 22 perce]
23:49  Miért nem kétharmaddal? [Magyar Nemzet Online 22 perce]
23:46  Videó: jobbal levadászta a labdát, ballal telitalálat lett belőle [NemzetiSport 25 perce]

23:46  Női futball: a Wolfsburg nyolc gólt hintett a nyitányon [NemzetiSport 25 perce]
23:46  Lehet átírni a térképeket, Obama átnevezett egy hegyet [Index 25 perce]
23:43  Kínában kezdődött volna a II. világháború? [SG.hu 28 perce]
23:34  DVSC: Izraelbe igazol a válogatott középpályás - sajtóhír [NemzetiSport 37 perce]
23:34  Embercsempészt fogtak az M1-esen [Origo - Itthon 37 perce]

23:31  Ausztriában ellenőrzik a közúti járműveket a keleti határnál [InfoRádió 40 perce]
23:31  Király Kálmán lett Balatonszabadi új polgármestere [InfoRádió 40 perce]
23:23  Vidi: így élték meg a játékosok Casoni kritikáját [NemzetiSport 48 perce]
23:23  Játékos programokkal várják a vendégeket az idei Budavári Borfesztiválon [Ma.hu - Kultúra 48 perce]
23:11  Inter: horvát válogatott támadó jön a Bundesligából [NemzetiSport 1 óra 0 perce]

23:06  Serie A: a Chievo kiütötte a Napolit [Index 1 óra 5 perce]
23:01  Az iskola csak kölcsön kapja a szülőktől a gyerekeket [ProfitLine 1 óra 10 perce]
23:01  A kellemetlen szájszag okai [WEBBeteg 1 óra 10 perce]
22:57  Magyar-román: Iordanescu kihirdette 24 fős keretét [NemzetiSport 1 óra 14 perce]
22:52  Ez a csávó levideózta, ahogy felugrik egy metró tetejére aztán elkezd ott szörfölni [Index 1 óra 19 perce]

22:49  Augusztusban több mint ötvenezer ember érkezett az országba [STOP.hu 1 óra 22 perce]
22:46  Serie A: ismét Jovetics az Inter hőse; a Chievo lemosta a Laziót [NemzetiSport 1 óra 25 perce]
22:46  Ligue 1: Cavani a Monacót sem kímélte, simán nyert a PSG [NemzetiSport 1 óra 25 perce]
22:46  Jackson Martínez első atléticós gólja őrjítő lett [Index 1 óra 25 perce]
22:43  A Ferrari tovább keresi az új Bianchit [NetHírlap 1 óra 28 perce]

22:43  Betemették a Fővám téri gödröt [NetHírlap 1 óra 28 perce]
22:43  Gombos Edina száraz lábbal, politikai menedékjogot kért az USA-ban [NetHírlap 1 óra 28 perce]
22:43  Megvan, hogy milyen gyakran kell mosni a cuccait [NetHírlap 1 óra 28 perce]
22:43  Az ország, amit tönkretett a számmisztika [NetHírlap 1 óra 28 perce]
22:43  Méregdrága szomjoltás a benzinkutakon [NetHírlap 1 óra 28 perce]

22:43  A biztonságosnak mondott légszennyezettség is árt a szívnek [NetHírlap 1 óra 28 perce]
22:34  NB I: a Vidiben folytatja az Újpestről távozó védő [NemzetiSport 1 óra 37 perce]
22:34  La Liga: a Sevilla támadott, az Atlético meg hárommal nyert [NemzetiSport 1 óra 37 perce]
22:34  Könnyebb lesz a budapesti autósok élete [Origo - Itthon 1 óra 37 perce]
22:31  Megkezdődött a Zsidó Kulturális Fesztivál [InfoRádió 1 óra 40 perce]

22:31  Embercsempészeket vettek őrizetbe Szlovákiában [InfoRádió 1 óra 40 perce]
22:31  Ez most a legmenőbb film [InfoRádió 1 óra 40 perce]
22:31  Maszlavér Petrát választották Naszály polgármesterévé [InfoRádió 1 óra 40 perce]
22:31  Megszerezte első hazai győzelmét a Videoton [InfoRádió 1 óra 40 perce]
22:26  Német embercsempész bukott le az M1-esen [Népszabadság - Belföld 1 óra 45 perce]

22:23  Nyárbúcsúztató koncerttel zárul a Hermina Galéria Zenekép című kiállítása [Ma.hu - Kultúra 1 óra 48 perce]
22:21  Tüntetések a szélsőjobb ellen és kiállás a menekültek mellett Németországban [STOP.hu 1 óra 50 perce]
22:15  Balog Zoltán párbeszédet kezdeményez az iskolások szüleivel - a nap hírei [InfoRádió 1 óra 56 perce]
22:11  MU: Van Gaalt kiborították a kérdések, képregénybe illő fintorral távozott [NemzetiSport 2 óra 0 perce]
22:11  La Liga: az Eibar ellen sem sikerült kiegyenesednie a Bilbaónak [NemzetiSport 2 óra 0 perce]

22:11  Eb 2016: a Swansea középpályása újra az angol válogatottban [NemzetiSport 2 óra 0 perce]
22:11  Tizenöt másodperc alatt feltölthető, egy hétig működik [Népszabadság - Piac-gazdaság 2 óra 0 perce]
22:06  Magyar embercsempészeket vettek őrizetbe Szlovákiában [Híradó 2 óra 5 perce]
22:01  Üvegbe zárva árulják a nyarat télen [Monitor Magazin 2 óra 10 perce]
22:01  A jövő héten lassan véget ér nyár [Monitor Magazin 2 óra 10 perce]

22:01  Illegális bevándorlás - csak úti okmánnyal és érvényes vízummal lehet továbbmenni Németországba [ProfitLine 2 óra 10 perce]
21:52  110 km/h [Index 2 óra 19 perce]
21:52  Magyar embercsempészt fogtak Szlovákiában [Index 2 óra 19 perce]
21:50  Szijjártó Péter padlót fogott a magyar határzár francia bírálata miatt [Ma.hu - Belföld 2 óra 21 perce]
21:50  Közösségi közlekedés: így változnak a menetrendek 2015 szeptemberétől! [Ma.hu - Belföld 2 óra 21 perce]

21:49  Kivégzett 91 embert Szíriában az Iszlám Állam [Magyar Nemzet Online 2 óra 22 perce]
21:43  Az új tanévben a bölcsődések és az óvodások kilencven százaléka ingyen étkezik [NetHírlap 2 óra 28 perce]
21:43  Tapolca mindkét választókerületében a Jobbik győzött [NetHírlap 2 óra 28 perce]
21:43  Több száz bevándorló tüntetett a Keletinél [NetHírlap 2 óra 28 perce]
21:43  Növekedésben megverték a régiót a magyar vállalatok [NetHírlap 2 óra 28 perce]

21:43  Összeverekedtek a migránsok Kiskunhalason [NetHírlap 2 óra 28 perce]
21:43  Buktatók sorozata a lakáskiadásnál [NetHírlap 2 óra 28 perce]
21:43  Megszerezte első hazai győzelmét a Videoton [Népszava - Belpolitika 2 óra 28 perce]
21:35  Tapolca mindkét választókerületében jobbikos győzelmet hozott az időközi önkormányzati választás [Híradó 2 óra 36 perce]
21:31  Merkel: "nem igazságos", ami Európában történik [InfoRádió 2 óra 40 perce]

21:31  Bekéretik az ideiglenes francia ügyvivőt a külügyminisztériumba [InfoRádió 2 óra 40 perce]
21:31  Tipródás az M7-es autópályán [InfoRádió 2 óra 40 perce]
21:31  Tapolca mindkét választókerületében jobbikos győzelmet hozott az időközi választás [InfoRádió 2 óra 40 perce]
21:31  Történelmi vereséget szenvedett Rómában a Juve [InfoRádió 2 óra 40 perce]
21:27  Jobbikos győzelem Tapolcán [Magyar Nemzet Online 2 óra 44 perce]

21:27  Orosz versenyzőnek ment a legjobban a léggitározás [Magyar Nemzet Online 2 óra 44 perce]
21:26  A hír nem úgy igaz: a menekültáradat robbanthatta be a Facebookon a hadkötelezett férfiak összeírását [HVG - IT | Tudomány 2 óra 45 perce]
21:23  Eurofutball: Kádárék ötödik veresége; Nikolicsék ikszeltek [NemzetiSport 2 óra 48 perce]
21:23  Hutlassa Tamás producer: a Kincsem igazi családi mozi lesz [Ma.hu - Kultúra 2 óra 48 perce]
21:21  BKK: több forgalomkorlátozás megszűnik vagy módosul szeptember első hetében Budapesten [STOP.hu 2 óra 50 perce]

21:21  Dárdaiék veszítettek Dortmundban [Magyar Nemzet Online 2 óra 50 perce]
21:20  Maszlavér Petrát választották Naszály polgármesterévé [Ma.hu - Belföld 2 óra 51 perce]
21:20  Jobbik: a párt többséget szerzett Tapolca képviselő-testületében [Ma.hu - Belföld 2 óra 51 perce]
21:15  Santa Curz nyerte a Los Angeles-i csatát [Monokli 2 óra 56 perce]
21:14  Szijjártó keményen kiakadt a francia külügyminiszterre [Népszabadság - Külföld 2 óra 57 perce]

21:12  Milliókat keresnek, de majd belerokkannak [Index 2 óra 59 perce]
21:12  Zsidó Kulturális Fesztivál: súlyos vád az antiszemitizmus [Magyar Nemzet Online 2 óra 59 perce]
21:12  GYORSHÍR - Labdarúgó NB I - Videoton-Debrecen 1-0 [Metropol 2 óra 59 perce]
21:11  NB I: "Középszerű, sz.r játékosokkal is tudunk minőségi játékot nyújtani" [NemzetiSport 3 óra 0 perce]
21:11  Nyelvész: megengedő szemléletű az új helyesírási szabályzat [Ma.hu - Tudomány 3 óra 0 perce]

21:10  Kezdetét vette a Zsidó Kulturális Fesztivál [Híradó 3 óra 1 perce]
21:10  Bírálta a francia külügyminiszter nyilatkozatát Szijjártó Péter [Híradó 3 óra 1 perce]
21:06  Három darab 4-es kategóriájú hurrikán tart Hawaii felé [Index 3 óra 5 perce]
21:05  Majdnem miniszteri verekedés lett a görög válságból [Magyar Nemzet Online 3 óra 6 perce]
21:04  Mozdulj Gamer Mozgalom, Extra Life és Assassins Creed film - mi történt a héten? [GameStar - Hírek 3 óra 7 perce]

21:04  Dan Brown Budapesti épületet ajnároz a Facebookon [Index 3 óra 7 perce]
21:01  Húszan is áldozatul eshettek a táliboknak [Honvédelem 3 óra 10 perce]
21:01  A francia külügyminiszter bírálta a magyar határzárat [ProfitLine 3 óra 10 perce]
21:01  Ferenc pápa is megszólalt a migránsok védelmében [ProfitLine 3 óra 10 perce]
21:01  Létező betegség az iskolafóbia? [WEBBeteg 3 óra 10 perce]

Kezdőlap | Vissza | Oldal tetejére

Miért ez a kedvencem...

Minden fontos hír megtalálható, egy helyen

Suhajda Gergely
Debrecen

Több mint 100 hírforrás híreiből válogathatok.

Diószegi László
Kaposvár

A hírfigyelő segítségével néhány perc alatt átnézhetem a számomra fontos híreket.