pénztárca kímélő megoldások

2014. december 01, hétfő
18:37  Így kell védekezni - mondják a guruk [Prim Online -112 óra 46 perce]
2014. november 27, csütörtök
03:23  Új dinoszauruszfajokat azonosítottak múzeumi fosszíliákból [Ma.hu - Tudomány 57 mp]
03:01  Szigorodhat a fluort tartalmazó termékek forgalmazása, szervizelése [ProfitLine 22 perce]
02:51  Kóros hegesedés, sebgyógyulási zavarok [WEBBeteg 32 perce]
02:43  Kettős gyilkosság miatt keresik [Blikk - Rövidhírek 40 perce]

02:34  63 milliós politikai atomcsapás a paksi focistákra [Blikk - Sport 49 perce]
02:23  Karácsonyi gyűjtést tart pénteken és szombaton az élelmiszerbank [Ma.hu - EU 1 óra 0 perce]
02:04  Kilenc év után visszatér a TNT [Blikk - Rövidhírek 1 óra 19 perce]
02:00  Megkezdődött a geotermikus energiát hasznosító projekt Tamásiban [ProfitLine 1 óra 23 perce]
01:26  Csütörtökön premier az HBO-n: Káin gyermekei [Prae 1 óra 57 perce]

01:23  1984 A kettétört olimpia - sportkönyv a Los Angeles-i bojkottról [Ma.hu - Sport 2 óra 0 perce]
01:11  BL: Sousa szerint többet érdemeltek volna a Real ellen [NemzetiSport 2 óra 12 perce]
01:05  Feljelentett egy férfi egy női egyetemet, mert nem vették fel [Magyar Nemzet Online 2 óra 18 perce]
01:02  Csillagot kap Peter Jackson [Blikk - Rövidhírek 2 óra 21 perce]
01:00  Nagyobb karácsonyi költekezésre számítanak a kereskedők [ProfitLine 2 óra 23 perce]

00:50  Lőni kezdték az EBESZ-megfigyelőket [Index 2 óra 33 perce]
00:43  Véletlenek [NetHírlap 2 óra 40 perce]
00:31  Olvasnivaló: A jó puncs nem pancs! [Mindmegette 2 óra 52 perce]
00:27  Már csak néhány napig működik Nagykanizsán a Bonbonetti [Magyar Nemzet Online 2 óra 56 perce]
00:23  Tiszta politika: a celebhíradó-függő hullaházi éjjeliőrtől a látomásait versbe öntő jósig [Ma.hu - Kultúra 3 óra 0 perce]

00:20  Egy tokaji száraz a legjobb bor Kanadában [InfoRádió 3 óra 3 perce]
00:04  Szemtelenül olcsón lehet most online játékokat venni [Index 3 óra 19 perce]
00:03  Thomas Melia: az USA érdeke Magyarország sikere [Gondola 3 óra 20 perce]
00:02  Megosztott az EP a palesztin állam kérdésében [Gondola 3 óra 21 perce]
00:01  Novemberben csökkent a német vállalatok munkaerő felvételi hajlandósága [ProfitLine 3 óra 22 perce]

00:01  Óriási indiai lövegvásárlás [Honvédelem 3 óra 22 perce]
00:00  Advent a Zeneakadémián [Nana 3 óra 23 perce]
00:00  Für Lajosra emlékezett a Nemzeti Fórum [Gondola 3 óra 23 perce]
00:00  Napi előrejelzés 12 jegy számára [Ma.hu - Életmód 3 óra 23 perce]
2014. november 26, szerda
23:59  Kosarat kapott a CÖF [Blikk - Rövidhírek 3 óra 24 perce]

23:58  Heti akciók és leárazások - Steam Holiday Special [Gamekapocs 3 óra 25 perce]
23:58  Az ukránok megosztottak a NATO-csatlakozás kérdésében [Gondola 3 óra 25 perce]
23:57  NS: Juhász, az ősz királya; CR7 közelít; mexikói Janics - csütörtök [NemzetiSport 3 óra 26 perce]
23:56  Kelet-Ukrajnában tűz alá vették az EBESZ-megfigyelőket [InfoRádió 3 óra 27 perce]
23:54  Lendületben a pulykaágazat [Magyar Nemzet Online 3 óra 29 perce]

23:54  Véletlenek [Magyar Nemzet Online 3 óra 29 perce]
23:48  Krzysztof Zanussi: ideálokra és áldozatkészségre van szükség [Prae 3 óra 35 perce]
23:46  Női kosár Euroliga: remekeltek a mieink, de nem örülhettek [NemzetiSport 3 óra 37 perce]
23:45  Káprázatos holdvilág [168 óra 3 óra 38 perce]
23:43  Pénteken kezdődik a Kortárs Drámafesztivál [Prae 3 óra 40 perce]

23:43  Összedrótozták a törött fenyőfát [Blikk - Rövidhírek 3 óra 40 perce]
23:43  703 ember halt meg Kairóban a tüntetésben [Blikk - Rövidhírek 3 óra 40 perce]
23:42  Várják a sorsolást a kosarasok [Blikk - Rövidhírek 3 óra 41 perce]
23:41  Putyin Aszaddal vállvetve küzd az Iszlám Állam ellen [Magyar Nemzet Online 3 óra 42 perce]
23:40  Goodfriendet nem hívják vissza Amerikába [Origo - Itthon 3 óra 43 perce]

23:32  Továbbjutott az Arsenal [Blikk - Sport 3 óra 51 perce]
23:30  Szőlőkaróval védte párját [Blikk - Rövidhírek 3 óra 53 perce]
23:30  Fodrászt ejtettek túszul a rablók [Blikk - Rövidhírek 3 óra 53 perce]
23:27  Az olajáresés véget vethet az OPEC aranykorának [Magyar Nemzet Online 3 óra 56 perce]
23:23  A tüdődaganat kockázatát méri fel pécsi orvosok mobilos alkalmazása [WEBBeteg 4 óra 0 perce]

23:23  Szürreális kutya, pálcikaember, torrero - táncban [Ma.hu - Kultúra 4 óra 0 perce]
23:22  Félmillió rákos daganatot okoz évente a túlsúly [InfoRádió 4 óra 1 perce]
23:18  Horváth Csaba lebékemenetesezte a Vitézy leváltása ellen küzdő civileket [Index 4 óra 5 perce]
23:11  BL: Gündogan őszinte, Mertesacker megkönnyebbült - nyilatkozatok [NemzetiSport 4 óra 12 perce]
23:11  BL: még 5 hely kiadó - az eddigi továbbjutók listája [NemzetiSport 4 óra 12 perce]

23:11  Ancelotti halhatatlan lett [Népszava - Belpolitika 4 óra 12 perce]
23:05  Bulgária nem tűri a dzsihadistákat [Magyar Nemzet Online 4 óra 18 perce]
23:02  Dőlt az állami pénz a hajógyártóhoz [Blikk - Rövidhírek 4 óra 21 perce]
23:01  Civil áldozatok a szövetséges légicsapásokban [Honvédelem 4 óra 22 perce]
23:00  Németország támogatja Juncker befektetésösztönző tervét [ProfitLine 4 óra 23 perce]

22:54  Ez a mázli, vereséggel jutott tovább a Leverkusen [Magyar Nemzet Online 4 óra 29 perce]
22:54  Ez is erősíti a fogyasztók védelmét [Magyar Nemzet Online 4 óra 29 perce]
22:54  Három autó ment át az elütött férfin [Index 4 óra 29 perce]
22:54  Melyik az év legjobb épülete? Dinoszauruszt vs csokitorta [Index 4 óra 29 perce]
22:54  Megöltek egy házaspárt Százhalombattán [STOP.hu 4 óra 29 perce]

22:49  Anyagilag a padlóra került Kim Dotcom [Magyar Nemzet Online 4 óra 34 perce]
22:49  Megosztott az Európai Parlament a palesztin állam elismerésének kérdésében [InfoRádió 4 óra 34 perce]
22:49  Továbbjutott az Atlético és az Arsenal [Metropol 4 óra 34 perce]
22:46  BL, D-csoport: Dortmund-verés után 16 között az Arsenal [NemzetiSport 4 óra 37 perce]
22:43  Tévében a pólósok [Blikk - Rövidhírek 4 óra 40 perce]

22:40  A Skandináv lottó 2014. 48. heti nyerőszámai és nyereményei [Monitor Magazin 4 óra 43 perce]
22:38  Pénzhamisító bandát lepleztek le Nápolyban [InfoRádió 4 óra 45 perce]
22:38  Fanni széttette a lábát, aztán segget csinált a szájából [Index 4 óra 45 perce]
22:37  Idős házaspárral végeztek Százhalombattán [Origo - Itthon 4 óra 46 perce]
22:37  Most már digitális pénztárcánk is lehet [Magyar Nemzet Online 4 óra 46 perce]

22:34  BL, A-csoport: továbbjutott az Atlético, nyert a Juve [NemzetiSport 4 óra 49 perce]
22:34  BL, C-csoport: a Monaco másodszor is legyőzte a Leverkusent [NemzetiSport 4 óra 49 perce]
22:34  BL, B-csoport: C. Ronaldo döntött; nem nyert a Pool [NemzetiSport 4 óra 49 perce]
22:30  Naponta 7 percet kommunikálunk gyermekeinkkel! [ProfitLine 4 óra 53 perce]
22:26  A véradókat köszöntik Keszthelyen [Monitor Magazin 4 óra 57 perce]

22:24  Surgeon Simulator, Tomb Raider I - a nap mobiljáték leárazásai [GameStar - Hírek 4 óra 59 perce]
22:23  Személyes, érzelmi témák a Kistehén hetedik lemezén [Ma.hu - Kultúra 5 óra 0 perce]
22:20  Kínában garázdálkodik Putyin szőrös kedvence [Index 5 óra 3 perce]
22:17  "Előbb mennydörög, aztán villámlik" - Für Lajosra emlékeztek [Magyar Nemzet Online 5 óra 6 perce]
22:15  Pénzhamisító bandát lepleztek le [Blikk - Rövidhírek 5 óra 8 perce]

22:14  Új megjelenés: WSUS Offline Update 9.5 [iPon Computer 5 óra 9 perce]
22:12  Új megjelenés: DXVA Checker 3.2.1 [iPon Computer 5 óra 11 perce]
22:09  Riportkötet 1956 katonáival [InfoRádió 5 óra 14 perce]
22:08  Görbicz helyett Tomori a csapatkapitány [Blikk - Rövidhírek 5 óra 15 perce]
22:05  Átvette a Szaharov-díjat a kongói nőgyógyász [Magyar Nemzet Online 5 óra 18 perce]

22:04  Videó: Óriási kapusbaki a BL-ben, CR győztes gólja - a szerdai termés [pepsifoci.hu 5 óra 19 perce]
22:04  Bajnok a Fradi [Blikk - Rövidhírek 5 óra 19 perce]
22:01  Raptorok Japánban [Honvédelem 5 óra 22 perce]
22:01  Csökkentek az árak [Blikk - Rövidhírek 5 óra 22 perce]
22:01  Sing Singers - Christmas Musical - Show - Jegyek itt! [ 5 óra 22 perce]

22:01  Az Egyesült Államok érdeke Magyarország sikere [ProfitLine 5 óra 22 perce]
22:01  A mesterséges intelligenciát kutató Vicarious-ba fektet az ABB [IT-Extreme 5 óra 22 perce]
22:01  Az IBM és az Ericsson együttműködnek az 5G-s antenna-technológiák fejlesztésén [IT-Extreme 5 óra 22 perce]
22:01  A Lenovo megkönnyíti a tároláskezelést új, prémium alkalmazásával [IT-Extreme 5 óra 22 perce]
21:59  Cheap access to the Internet should be a human right: survey [Computerworld - IDG News Service 5 óra 24 perce]