pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. január 18, szerda

23:05  Bombameglepetés a Király Kupában: Otthon kapott ki a Real - videó [5 óra 49 perce]
  A Király Kupa negyeddöntőjének első mérkőzésén a Real Madrid hazai pályán kapott ki 2-1-re a Celta Vigotól.
22:15  A Liverpool továbbjutott a megismételt meccsen - videó [6 óra 39 perce]
  Az angol FA-kupában a Liverpool hazai pályán nem bírt a negyedosztályú Plymouth együttesével, a megismételt találkozón aztán kiharcolta a továbbjutást Jürgen Klopp együttese. Nézd meg a gólt.
21:15  Válogatott: Már lehet jegyet venni a portugál-magyarra [7 óra 39 perce]
  A március 25-i Portugália-Magyarország világbajnoki selejtezőre január 18-án, szerdán délután kezdődött meg a jegyre váltható utalványok árusítása.
20:15  Így ikszelt a Vidi az orosz sztárcsapattal - videó [8 óra 39 perce]
  A Videoton felkészülési mérkőzésen 1-1-es döntetlent játszott az orosz Zenittel. Nézd meg a gólokat.
20:08  Az MU újabb gigaigazolásra készül, van Gaal egy nap alatt meggondolta magát - nemzetközi körkép [8 óra 46 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb szerdai hírek, valamint a legfrissebb átigazolási értesülések a külföldi foci világából.
17:15  Doll döntött: Nem kellenek a ghánai játékosok a Fradinak [11 óra 39 perce]
  Nem csatlakozik a Ferencvároshoz a két ghánai próbajátékos, Princebell Addico és Adams Abdul Sameed Seidu.
17:15  Jobb volt a Honvéd, de nem tudta legyőzni orosz ellenfelét [11 óra 39 perce]
  Lejátszotta első mérkőzését a Honvéd a beleki edzőtáborban. Az ellenfél az orosz Amkar Perm volt.
16:15  Kiütés: Gólt lőtt a Fradi egyik ghánai próbázója [12 óra 39 perce]
  A Ferencváros 5-0-ra legyőzte felkészülési mérkőzésen az NB III-as BKV Előrét.
16:11  Az új szerzemény góljával nyert Csertői csapata [12 óra 43 perce]
  A Paks felkészülési mérkőzésen 1-0-ra legyőzte az NB II-es Siófokot.
14:15  Az Újpest sérült játékosa az angol és a német bajnokságba vágyik [14 óra 39 perce]
  Kylian Hazard reméli, hogy fél év múlva válthat.
14:15  Élőképes közvetítés: Pályán a Fradi próbajátékosai és új igazolásai - videó [14 óra 39 perce]
  A Ferencváros 15:00-kor az NB III-as BKV Előre ellen játszik felkészülési találkozót. Élőképes közvetítés.
14:04  A Napoli olasz U-válogatottja Gyirmótra szerződik - sajtóhír [14 óra 50 perce]
  Olaszországi lapinformáció szerint a Napoli utánpótlás-válogatott játékosa Gyirmótra szerződik.
13:15  Élőképes közvetítés: Orosz sztárcsapattal játszik a Vidi - videó [15 óra 39 perce]
  A mérkőzés magyar idő szerint 13:30-kor kezdődik, kövesd a meccset élőképes közvetítés segítségével.
13:15  Fülöp és Szarka is játszott a Diósgyőr első felkészülési mérkőzésén [15 óra 39 perce]
  A miskolciak 2-0-ra győztek a Budaörs ellen.
12:15  Lanzafaméék legendás balhéja egy listán Totti és Balotelli műsorával - videó [16 óra 39 perce]
  A tizenegyesek körüli vitatkozásban élen járt a Honvéd két labdarúgója.
11:15  Nobel-díjat Détárinak! Zseniális sztorikat írnak róla az olaszok [17 óra 39 perce]
  Bolognában és Anconában is felemlegetik a klasszis magyar játékost.
10:15  Huszti sérülése komolyabb, nagy meccsről marad le [18 óra 39 perce]
  A magyar középpályásnak sérülés miatt ki kell hagynia a lipcseiek elleni találkozót.
09:15  Kalmár elhagyja Németországot - ennél a klubnál köthet ki [19 óra 39 perce]
  Kalmár Zsolt téli távozása biztos, úgy tudjuk, hogy Ausztriába szerződhet a magyar középpályás.
08:15  A Real Madrid vereségével Szalaiék is Európa élén - tabella [20 óra 39 perce]
  Három veretlen csapat maradt a legjobb bajnokságokban.
07:15  Íme, a Barca, a Bayern és a MU címere Juve-módra - fotók [21 óra 39 perce]
  Az internet nem kímélte a Zebrákat.
06:15  Ma a TV-ben: A Real és a Lazio is kupameccset játszik [22 óra 39 perce]
  A szerdai fociműsor.
05:15  Suárez ellenállhatatlan csatárrá vált a Barcában - ezek a számok bizonyítják [23 óra 39 perce]
  A támadó statisztikái magukért beszélnek a katalán csapatnál.

2017. január 17, kedd

21:15  Az Inter bejelentkezett a Puskás-díjért a Nagy Ádáméknak lőtt góllal - videó [1 napja]
  Ezzel szerezték meg a milánóiak a vezetést a Bologna ellen.
21:15  Nem csak blöff volt az évszázad szlovák botránya, hivatalossá vált a visszaléptetés [1 napja]
  A tavaszi szezonban már a Miava nélkül folytatódik a szlovák bajnokság, a klub komoly büntetésre számíthat.
20:15  Ők ketten próbáznak a Fradinál: egy védő és egy csatár a kiszemelt - videó [1 napja]
  Idén mindketten a ghánai élvonalban futballoztak.
19:15  Costa Kína helyett a Barcában is kiköthet, a MU 100 milliót adna Griezmannért - külföldi körkép [1 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb keddi hírek, valamint a legfrissebb átigazolási értesülések a külföldi foci világából.
18:15  A Haladás-drukkerek minden szurkoló segítségét kérik [1 napja]
  Jótékony kezdeményezés a fiatal Horváth Botond megsegítésére.
18:15  Visszatért a Hali nullaperces játékosa, a csapat azonban kikapott az osztrák utolsótól [1 napja]
  A Mattersburg 2-0-ra győzte le Mészöly Géza együttesét.
17:15  Kegyetlenül lehúzták Olaszországban a magyar csatárt: "Az új Cavani láthatatlan lett" [1 napja]
  Kemény kritikát kapott Balogh Norbert.
16:15  Dupla büntetést kapott egy NB III-as klub az MLSZ-től [1 napja]
  Az MLSZ Fegyelmi Bizottsága (FEB) január 17-i ülésén az alábbi határozatokat hozta.
16:15  Fradi: A Real Madridnál és az Atléticónál is járt Orosz Pál [1 napja]
  Képzésen vett részt, ujjlenyomat-leolvasót is látott.
14:15  Diósgyőrben is van kiszemeltje a Puskás Akadémiának [1 napja]
  Nem tudták meggyőzni Bacsa Patrikot Felcsúton, de két másik klub is érdeklődik iránta.
14:11  300 milliós ajánlat érkezett a magyar csatárért - ennyit keres a klubjánál [1 napja]
  Lapinformációk szerint a Maccabi Haifa 1 millió eurót is kifizetne Futács Márkóért, de klubja kevesli a felajánlott összeget.
11:15  Megjárta a poklot a Fradi védője: "A lakásban is csak kúszni tudtam" - interjú [1 napja]
  Batik Bence a lelki válságokról, harmadik padlóra kerüléséről, a negatív kommentekről is beszélt a csakfoci.hu-nak, és már visszatérését is megálmodta.
11:10  Nagy Ádám újabb elismerést söpört be a Serie A-ban [1 napja]
  A mezőny második legjobb játékosának választották.
10:10  Itt a vége: Van Gaal visszavonult [1 napja]
  Befejezte pályafutását a világ egyik legismertebb és legsikeresebb futballedzője.
09:15  Így állnak az NB I-es csapatok a piacon - átigazolási körkép [1 napja]
  Javában zajlik már az NB I-ben is a téli átigazolási időszak. Így állnak az élvonal klubjai az érkezők, a távozók és a jelöltek terén! A csakfoci.hu körképe.
08:15  Koman a sztárcsapat ellen lett rekorder a török fociban [1 napja]
  Erre még senki nem volt képes egy lap szerint.
07:42  Ma a TV-ben: Nagy Ádámék az Inter ellen, újrajátszás az FA Kupában [1 napja]
  A keddi fociműsor.
07:15  Ronaldo hiába dobta hátba a földet kirúgó ellenfelét, megúszta - videó [1 napja]
  Egyik játékos sem lett a Fair Play élharcosa.