pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. április 28, péntek

22:15  Bese végig a pályán volt a listavezető elleni bajnokin Franciaországban [4 óra 49 perce]
  A Bese Barnabást foglalkoztató Le Havre idegenben szenvedett 2-0-s vereséget az első helyen álló Strasbourg otthonában, a francia másodosztály péntek esti mérkőzésén. A válogatott játékos végig a pályán volt, csapata azonban statisztikailag hiába nem volt rosszabb, kikapott, és kilencedik a bajnoki tabellán.
21:15  Tavaly több csapat biztosan bennmaradna, külföldön esélytelen lenne az első hely - összeállítás az NB I pontszámairól [5 óra 49 perce]
  Öt forduló van még hátra az OTP Bank Liga 2016/2017-es kiírásából, szombaton a 29. játéknapra kerül sor. Utánanéztünk, tavaly hány pont kellett a bajnoki címhez, a dobogóhoz és a bennmaradáshoz (a korábbi években 16 csapattal, más lebonyolításban zajlott a bajnokság, így azokkal nem összehasonlítható a jelenlegi kiírás), valamint összevetettük az NB I pontszámait a Magyarországgal szomszédos országok ligáival is.
21:13  Újabb népdalra őrültek meg a magyar válogatott játékosai - videó [5 óra 51 perce]
  U18-as válogatottunk a mai, törökök elleni győzelmet követően sajátos módon, a Tavaszi szél vizet áraszt... című népdalt énekelve ünnepelt. A találkozót 1-0-ra nyerték meg a magyarok, ezzel a Szlovákia Kupa ötödik helyén végzett.
20:04  City-MU: Fellaini a kiállítás után, Mourinho megvárta Agüerót - videó [7 óra 0 perce]
  A Manchester City tette közzé hivatalos csatornáján az MU elleni derbin, a játékoskijáró folyosóján rögzített jeleneteket.
19:52  Kilenc gól és bírói bravúr az NB I-ben - videó [7 óra 12 perce]
  Éppen ma 8 éve, 2009. április 28-án játszották le az utóbbi évek leggólgazdagabb NB I-es találkozóját, méghozzá Zalaegerszegen. RetroGól.
19:15  Komoly játékosvándorlás lesz a MU és a Real között, Bayern és Pool-klasszis is aláírt ma - külföldi körkép [7 óra 49 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából.
19:15  Két magyar bombázó a legdögösebb "focistafeleségek" között - fotók [7 óra 49 perce]
  Összegyűjtötték a Kínában focizó sztárfocisták legcsinosabb párjait.
18:15  18 sérült rendőrrel, 30 letartóztatással, lőfegyver-elkobzással zárult a dél-amerikai csata - videó [8 óra 49 perce]
  Tizennyolc rendőr megsérült, harminc drukkert letartóztattak a Penarol-Palmeiras Libertadores Kupa csoportmérkőzése után kitört szurkolói összecsapásokban, Uruguayban.
17:15  Neymar és De Bruyne nyomában - Dzsudzsák is ott van a világ legjobbjai között egy fontos listán [9 óra 49 perce]
  Dzsudzsák Balázs 11 idei gólpassza kiemelkedő a világ összes élvonalbeli bajnokságát tekintve. A magyar szélső ezzel a 25. a legjobb kiszolgálók listáján.
16:15  Törököt vert utolsó meccsén utánpótlás-válogatottunk [10 óra 49 perce]
  A magyar válogatott az amerikaiak elleni döntetlen és a szlovákoktól elszenvedett vereség után utolsó csoportmérkőzésén a fehéroroszokat verte magabiztosan, így a torna utolsó mérkőzésén a török válogatottal csapott össze az ötödik helyért vívott találkozón. A csapat folytatta jó szereplését, és Palincsár Martin góljával legyőzte Törökország csapatát is.
15:15  Kulcsposztról esett ki Guardiola embere - ebben a szezonban már nem játszhat [11 óra 49 perce]
  Elképzelhető, hogy a labdarúgó Premier League hátralévő öt mérkőzésen nem állhat a Manchester City kapujába Claudio Bravo.
15:15  Újpest: Ausztria sztárcsapatát előzték meg egy igazolással [11 óra 49 perce]
  Magyar tehetséget szerződtetnek a lilák, hónapokkal azután, hogy Újpestre került.
14:15  Magyar játékos is bekerült a BL álomcsapatába [12 óra 49 perce]
  Dzsudzsák Balázs gólja és két gólpassza után került be a forduló válogatottjába.
14:15  A Loki és a Diósgyőr az élen, a Fradi "kiesőcsapat" - furcsa NB I-es tabella [12 óra 49 perce]
  Az aktuális forma alapján nem lehet kiesési gondja a DVSC-nek és a DVTK-nak sem, Szivics viszont aggódhat. Bódog külön beszélt a sorozatukról.
13:15  Dárdai különös dicsérete: "A fiatalokat nem érdekli, milyen sorozatban játszanak" [13 óra 49 perce]
  A Hertha magyar szakembere kiemelte fiatal játékosai előnyeit, emellett a sérülésekkel kapcsolatos támadásokra is reagált.
12:15  Ilyen lesz a Diósgyőr új stadionja - mérföldkőhöz ér az építkezés [14 óra 49 perce]
  A "Diósgyőr"-feliratot sem rakják ki a székekből és koncertek sem lesznek az ezüstkehelyszerű arénában.
12:15  Bogdán Ádám elektroterápiával gyógyul [14 óra 49 perce]
  Az Endo Plus Service Kft. itthon piacvezető az orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazásában, és hosszú évek óta szerves része a hazai sportnak. A cég több csapatot segít, ráadásul most már egyes játékosok számára is elérhetőek a készülékeik, azaz aki akarja, saját maga is tehet a mielőbbi felépüléséért, illetve a sérülés megelőzése érdekében is. A műszereket a www.terapiashop.hu oldalon lehet megrendelni.
11:15  DVSC: 9 hónap után távozik a portugál szakmai vezető és két honfitársa [15 óra 49 perce]
  A három portugál szakember július közepén érkezett, most közös megegyezéssel szerződést bontottak.
10:15  Mourinho megvédte Fellaini ostobaságát: "Agüero orra és arca is rendben volt" [16 óra 49 perce]
  Az MU menedzsere szerint Sergo Agüero nem sérült meg egyébként sem, és még rá is játszhatott az esetre.
10:15  Újabb német edző Storck stábjában: Ezúttal a saját fia [16 óra 49 perce]
  Az Európa-bajnokságra készülő U17-es válogatott edzői stábjában kapott szerepet hivatalosan is. Már a tavalyi felnőtt Eb-n is felbukkant a csapat mellett.
09:15  Rekordnyereség a Lokinál: Játékoseladások, fizetések - részletes elemzés [17 óra 49 perce]
  A klub üzleti jelentése alapján készült gazdasági elemzésben a DVSC 2016-os bevételeit és kiadásait tették mérlegre. Játékoseladások, fizetések, részletes adatok.
09:15  Milliós Fradi-MLSZ csata: Megint a parkolás miatt vágták meg a klubot [17 óra 49 perce]
  Sokadjára fizetnek a zöldek ugyanazért, ezúttal a Budafok elleni kupameccset követően.
08:15  Költöznie kell a Honvédnak is: Ez lesz az új stadionja [18 óra 49 perce]
  Egy év múlva már nem otthon játszanak a Bozsik-stadion lebontása és az új aréna építése miatt.
08:15  Ma a TV-ben: Pályán a Juventus, "rangadó" a német bajnokságból [18 óra 49 perce]
  A pénteki focimenü és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
07:15  Magyar fiatal kapott profi szerződést Belgiumban [19 óra 49 perce]
  Aláírta első profi szerződését a Cercle Bruges együttesével Puskás Martin.
06:15  Futballtól örökre eltiltott klubvezetőt igazolt a Fradi rémálma [20 óra 49 perce]
  Luciano Moggival erősített a nyáron a BL-selejtezőben a Ferencvárost búcsúztató FK Partizani.

2017. április 27, csütörtök

22:15  A fejes pirosat és nem gólt ért a City-United derbin - az Arsenal a nyertes [1 napja]
  Nem született gól Pep Guardiola és José Mourinho csapatainak derbijén.
21:15  Szárnyal a DAC: Két rekordot is beállítottak - már Európa a cél [1 napja]
  kÚjabb győzelmével életben tartotta az Európa Ligával kapcsolatos esélyeit a felvidéki klub.
20:15  Edzésen esett össze a 33-szoros válogatott játékos - elhunyt [1 napja]
  Az első jelentések szerint alighanem szívroham következtében elhunyt Moise Brou Apanga, korábbi 33-szoros gaboni válogatott futballista.
19:15  NB I: Storck két külföldi edzővel találkozott, majd nyilatkozott [1 napja]
  A csütörtöki napon a szövetségi kapitány látogatást tett a Videoton FC-nél, illetve találkozott a Vasas vezetőedzőjével is.
19:15  A Bayern a Juventustól igazolt, nagy bejelentések Allegriről és Simeonéról - külföldi körkép [1 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
18:15  U18: Négy nap alatt a harmadik meccs meghozta a győzelmet - jön a negyedik is [1 napja]
  A Szlovákia Kupa harmadik játéknapján U18-as válogatottunk, magabiztos, 3-0-ás győzelmet aratott a fehéroroszok ellen.
18:15  U17: Még nem vagyunk Eb formában [1 napja]
  A magyar U17-es válogatott az Eb-felkészülés itthoni szakaszának végén 0-0-ra végzett a törökök ellen. A szakmai stáb sokat kísérletezett a meccsen.
17:15  Győrbe "küldenék" a Vasast, Szolnokra az Újpestet - tiltakoznak a klubok [1 napja]
  Több NB I-es klub a pályafűtés hiánya miatt nem kapott licencet. A csapatok nem értik az MLSZ-t. Ha semmi nem változik, a mostaninál is nagyobb vándorlás veheti kezdetét az új szezontól.
16:15  Ekkora balhét ritkán látsz focipályán - videó [1 napja]
  Hatalmas botránnyal zárult az uruguayi Penarol és a brazil Palmeiras Libertadores Kupa-csoportmeccse (2-3).
15:15  A leggazdagabb magyarok: Négyen a fociban is utaznak - TOP 20 [1 napja]
  Az MLSZ elnöke, Csányi Sándor őrzi első helyét, de három klubtulajdonos is többszörös milliárdos.
15:15  Fordulat: Megváltozott az NB I utolsó fordulójának menetrendje [1 napja]
  Mégsem 20.45-kor kezdődnek majd a találkozók.
14:15  Vancsa a Vasasról: "A legszebb focit játsszuk, egy címet megérdemelnénk" - interjú [1 napja]
  Nem lesz kiárusítás a dobogós és MK-elődöntős Vasasnál, maximum két játékost engednek el nyáron az angyalföldiek. Vancsa Miklós szerint a tavaszi gyengébb rajt ellenére senki sem pánikolt, sőt, ez előre be volt tervezve. Az ügyvezető, ha most lenne fiatal futballista, biztosan a Vasast választaná. Michael Oenninggel hosszú távon terveznek, aki német létére nem hisztizik, hogy kicsi az öltöző vagy nincs meglocsolva a fű. Interjú:
13:15  Jön a Real Madrid és a Bayern München is Magyarországra [1 napja]
  Immár tizedik alkalommal rendezik meg Pünkösdkor a Puskás-Suzuki-kupát, a torna történetének talán legerősebb mezőnyével.
13:15  Elképesztő csalás a fociban: 36,3 milliárd tűnt el [1 napja]
  Átszámítva mintegy 36,3 milliárd forintnyi eltűnt pénz nyomaira bukkantak a Dél-amerikai Labdarúgó Szövetségnél (CONMEBOL).