pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. december 16, szombat

23:10  Maradona Bale-en gúnyolódott, Mourinho elküldi egyik legjobbját- külföldi körkép [7 óra 22 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek és eredmények a külföldi foci világából, valamint a nemzetközi átigazolási piacról.
22:02  Lelátót neveztek el Vancsa Miklósról - a nap fotója [8 óra 30 perce]
  A Vasas ügyvezetője mindig hűséges maradt szülővárosához, ennek tiszteletére lelátót neveztek el róla Létavértesen.
20:15  Nagy sorozatát folytatva ütötte ki a City a Tottenhamet, a Dortmund Szalaiék ellen fordított - videók [10 óra 17 perce]
  leírás nincs publikálva
20:09  Ronaldo gólja történelmi sikert ért a Realnak - videó [10 óra 23 perce]
  Cristiano Ronaldo sorfal között elsuhanó szabadrúgása klubvilágbajnoki győzelmet jelentett a Real Madridnak, amelynek első csapatként sikerült a címvédés a sorozatban.
18:59  PL: Az Arsenal és a Chelsea is szoros bajnokit húzott be - eredmények, tabella [11 óra 33 perce]
  A Chelsea és az Arsenal egyaránt egygólos győzelmet aratott az angol élvonalban, ahol a Huddersfield két kiállítást hozó mérkőzésen diadalmaskodott.
17:15  Bundesliga: Drámai hajrában nyert a Bayern - eredmények, tabella [13 óra 17 perce]
  A 95. percben majdnem elbukta a győzelmet a német listavezető, de Ulreich kapus tizenegyesvédésével megszerezte a három pontot a Bayern.
17:15  "Össze sem lehet hasonlítani a magyar és a szlovák meccsek hangulatát" - ex-Slovan játékos beszélt nyíltan az NB I-ről és az edzőiről [13 óra 17 perce]
  A Haladás utolsó két meccsén parádézó Mészáros Karol őszinte interjúban beszélt a magyar és a szlovák bajnokság különbségeiről is.
15:15  Súlyos hazai vereségbe futott bele a Leicester - bennmaradásért küzdő csapattól kaptak ki [15 óra 17 perce]
  Meglepően sima vereséget szenvedett a Premier League szombati nyitómérkőzésén a Leicester City, a másfél éve bajnoki címet szerző gárda a Crystal Palace-től kapott ki.
15:14  A Loki saját nevelésű játékosa: "Mesés anyagi lehetőséget kaptam, de a szívem döntött" [15 óra 18 perce]
  A harmadik helyen telelő Debrecen fiatal játékosa úgy érzi, bebizonyították, hogy saját nevelésű játékosokkal is lehet sikeresen szerepelni az NB I-ben.
12:15  Megvan az egész NB I leghatékonyabb támadója: 40 percnyi játék, 63 percenként egy gól [18 óra 17 perce]
  A góllövőlista dobogósainak kétszer annyi perc kellett ősszel egy-egy gólhoz, mint a debreceni támadónak, Takács Tamásnak.
12:15  Vadócz remek formában: fontos góllal döntötte el a kuparangadót [18 óra 17 perce]
  A válogatottba visszavágyó Vadócz Krisztián fontos góllal döntötte el csapata kupameccsét, azzal nyertek.
11:15  "Külföldön az elején a sor végén kullogsz" - interjú a válogatott Korhuttal [19 óra 17 perce]
  Korhut Mihály továbbra is alapembere az élvonalat vezető izraeli Hapoel Beer-Shevának, igaz, a hét közepén lemaradt egy újabb megnyert trófeáról, miután csapata kikapott a Maccabi Tel-Avivtól.
09:15  "Nem tud segíteni, nehezen alkalmazkodik" - Gyurcsó edzője elmondta, mi a gondja a magyarral [21 óra 17 perce]
  Megszólalt a PogoĹ„ Szczecin elnöke, aki elmondta, jelenleg mi a gondja a "szabadságra" küldött Gyurcsó Ádámmal.
08:10  Ma a TV-ben: Újabb trófeával koronázná meg évét a Real Madrid [22 óra 22 perce]
  A szombati fociközvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
07:15  Ennek még visszhangja is volt: fejlövés után szerzett öngólt a peches játékos - videó [23 óra 17 perce]
  A szilveszteri bakiparádéban is elférne az alábbi öngól, amit az izlandi Fjölnir játékosa szerzett felkészülési mérkőzésen.

2017. december 15, péntek

22:15  Topligák: Idegenben gálázott a Monaco, otthon botlott a Sevilla - eredmények, videók [1 napja]
  A péntek esti meccseken csak az AS Monaco és a Mönchengladbach hozta a kötelezőt, a Sevilla pontokat hullajtott. Utóbbin az andalúzok nem tudták gólra váltani a fölényüket.
22:09  Győzött a megsérült válogatott légiós csapata - versenyben vannak a feljutásért [1 napja]
  A sérült Bese Barnabást nélkülöző Le Havre szoros mérkőzésen diadalmaskodott a francia másodosztályban, aminek köszönhetően továbbra is a negyedik helyen áll.
20:15  Közel a Realhoz a PSG sztárja, Klopp megtalálta Coutinho helyettesét - külföldi körkép [1 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a külföldi foci világából, valamint a nemzetközi átigazolási piacról.
20:15  Durva: A FIFA kizárhatja Spanyolországot a világbajnokságról [1 napja]
  A Nemzetközi Labdarúgó Szövetség szankcionálhatja a spanyol válogatottat, amennyiben az állam beavatkozik a labdarúgás belügyeibe. Ez korábban Peru kapcsán felmerült, most pedig spanyol lapértesülések szerint az elnökválasztásba szólna bele az egyik kormányszerv.
19:15  "A Videoton ellen jobban akartuk a sikert" - a Haladás-edző elárulta a feltámadásuk titkát [1 napja]
  Michal Hipp csodát tett a Haladással: négy meccsen három győzelem és egy vereség a mérlege. A pályán elért sikerek helyreállították a játékosok önbizalmát.
18:15  Nikolics újabb világklasszis csapattársat kaphat [1 napja]
  A korábbi Real Madrid-klasszis Iker Casillas is a Chicago Fire játékosa lehet.
17:15  24 éve nem szerepelt úgy a DAC, mint Rossival [1 napja]
  1993 óta nem történt ilyen Dunaszerdahelyen, ponthatékonyságban és helyezésben is magasra tört a csallóközi gárda az ősszel.
16:15  A Videoton edzője: "Változás kell, minimum hat játékos távozik" - Nikolic harcosokat akar [1 napja]
  Ambiciózus együttest akar kialakítani a szerb tréner, amihez minőségi játékosokat szerződtetne a téli átigazolási időszakban.
15:10  "Most öngyilkosság lenne az NB I" - nagyinterjú a magyar foci egyetlen angol klubtulajdonosával [1 napja]
  Öt éve vállalt szerepet Vácon és az Evertonnal is együttműködne az üzletember, aki magyarként ünnepelt a Nagykörúton az Eb alatt, és aki nem annyira gazdag, hogy csak hobbija legyen a foci. Interjú John Marshallal.
14:15  Hemingway megmagyarázta, miért lett "szlovák falu" Dunaszerdahely [1 napja]
  A kispestiek tulajdonosát meglepte a riporter kérdése, amely az elmúlt hónapokban már 100-adjára hangzott el.
12:15  A Barca nagy magyarjára emlékeztek: Tömegek jártak miatta meccsre, ő volt az első, akire sztárként néztek [1 napja]
  Születésének 90. évfordulója alkalmából Madridban ünnepélyes keretek között emlékeztek Kubala Lászlóra, az FC Barcelona legendás játékosára, aki 1969 és 1980 között szövetségi kapitányként irányította a spanyol válogatottat.
11:15  Bekeményített az Újpest: Kitiltottak több rendbontó szurkolót, komoly változás várható - közlemény [1 napja]
  Az Újpest hivatalos honlapján üzente drukkereinek, hogy a klub "nem mehet el szó nélkül a rekordbüntetésekkel teletűzdelt és zárt kapus időszak történései mellett." Komoly következmények lesznek.
11:12  Ijesztő beavatkozást mutatott meg Dzsudzsák - fotó [1 napja]
  A magyar szélső az Instagramon mutatta meg, ahogy az al-Vahda orvosai kezelik őt.
10:15  Továbbra sem tudni, ki üzemelteti majd a Haladás új stadionját [1 napja]
  A közbeszerzési eljárás nem volt eredményes, márpedig két hét múlva valakinek el kell kezdenie az üzemeltetést.
09:15  Az agyonbüntetett Fradi megelőzte az Újpestet az MLSZ feketelistáján - repkedtek a milliók [1 napja]
  A majdnem teljes büntetési lista az őszi idényből. Váltás történt az élen, egy rekordbírságnak köszönhetően. Két csapatnak viszont egy forintot sem kellett befizetnie az MLSZ-nek.
08:15  Korhut kupadöntőn játszhatott, a hajrában jött a gól - videó [1 napja]
  Ezúttal nem tudta gazdagítani eddig is jelentős trófeagyűjteményét Korhut Mihály. A Hapoel Beer-Sheva magyar válogatott balhátvédje végig a pályán volt a Maccabi Tel-Aviv elleni izraeli Toto Kupa-döntőn, de az izlandi Vidar Kjartansson hajrábeli fejesgóljának köszönhetően a Maccabi örülhetett a végén.
08:10  Ma a TV-ben: Német és francia bajnoki is lesz [1 napja]
  A pénteki focimenü a hazai sportcsatornák kínálatában.
06:15  Harmadosztályú játékos ismételte meg Roberto Carlos felejthetetlen csodagólját - videó [2 napja]
  Egy török harmadosztályú csapat meccsén a Bucaspor ballábas szélsője ugyanúgy talált be a kapuba, ahogy a brazil ikon.

2017. december 14, csütörtök

22:15  Neymarékat is a videóbíró figyeli majd - újabb helyen vezetik be [2 napja]
  A következő idényben a francia labdarúgó-bajnokságban (Ligue 1) is bevezetik a videobíró-technológiát (VAR) - döntöttek a Profi Labdarúgó Liga (LFP) csütörtöki ülésén a klubelnökök
21:15  Bölöni a kapitányi posztról: "Magam kopogtam be az MLSZ-hez, majd nem a legjobb utat választottam" [2 napja]
  A belga élvonalbeli Royal Antwerp vezetőedzője, Bölöni László közel volt, hogy a magyar válogatott szövetségi kapitánya legyen. A 64 éves szakember máshol találta meg a számításait.
21:15  Leszámolás volt, véresre verték egymást a Partizan-szurkolók a belgrádi derbin - fotók, videó [2 napja]
  Elképesztő tömegverekedés alakult ki a Partizan-Crvena zvezda bajnoki alatt a lelátón.
20:15  Leekens meglátogatta a Puskás Akadémiát, tavasszal is álló kupacsapatokat akar Európában [2 napja]
  Felcsúton járt a magyar válogatott szövetségi kapitánya, Georges Leekens. A szakember szoros szakmai együttműködést és versenyképes csapatokat szeretne az Európa Ligában és a Bajnokok Ligájában.
19:15  A Barcelona két válogatottját is elengedheti, áll a bál Donnarumma ügyében - külföldi körkép [2 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világából, valamint a friss nemzetközi átigazolási értesülések.
18:15  Dzsudzsékák simán verték az éllovast, de így sem állnak továbbjutásra [2 napja]
  A magyar középpályás végigjátszotta a Ligakupa-mérkőzést, amelyet 3-0-ra nyert meg az al-Vahda.
17:15  Megműtötték az NB I-es csapat védőjét, hónapokat kell kihagynia [2 napja]
  Vállműtéten esett át a Mezőkövesd 24 éves hátvédje, Szeles Tamás.