pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. október 19, csütörtök

06:09  NB II: Távozott a nagy múltú klub edzője [32 perce]
  Csató Sándor már nem tagja az NB II 10. helyén álló Zalaegerszeg szakmai stábjának.

2017. október 18, szerda

22:15  BL: Óriási meccset játszott a Chelsea és a Roma, hengerelt a PSG - videó [8 óra 26 perce]
  A Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában nyertek az esélyes csapatok. A nap meccsét Londonban rendezték, ahol a Chelsea- Roma találkozón hat gól esett.
21:15  A Puskás Akadémia fiataljai legyőzték a Bayern Münchent [9 óra 26 perce]
  A nyár eleji Cordial-kupa után otthonukban is legyőzték a bajorokat a Visinka Ede dirigálta U16-osok.
20:15  BL: Chelsea - Roma, Barca, Bayern, Juve - eredménykövetés [10 óra 26 perce]
  Így alakulnak a csoportkör harmadik fordulójának szerdai eredményei, mutatjuk a gólokat, a gólszerzőket és a legfontosabb történéseket.
19:45  A Real a Barcából igazolna, Mourinhót Párizsból csábítják - külföldi körkép [10 óra 56 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb szerdai hírek a külföldi foci világából, valamint a nemzetközi átigazolási piacról.
18:51  Továbbjutott a Honvéd az ifi BL-ben [11 óra 50 perce]
  A Honvéd U19-es csapata hazai pályán 1-0-ra legyőzte a montenegrói Sutjeska Niksic együttesét és 3-2-es összesítéssel továbbjutott az ifjúsági BL-ben.
18:25  Elkészült a Haladás stadionja [12 óra 16 perce]
  Bemutatták szerdán a szombathelyi Haladás 15,6 milliárd forintos költséggel felépült új sportkomplexumát.
17:04  Berohant a pályára és leordította a játékosokat egy szurkoló Angliában - videó [13 óra 37 perce]
  Nem fogta vissza magát az a drukker, aki az angol negyedosztályban osztotta ki kedvenceit. A szurkoló ezt nyugodtan megtehette, hiszen a biztonságiak nem törődtek vele.
16:09  Az Ajax magyar játékosa különös maszkot kapott - fotó [14 óra 32 perce]
  Az Ajax U19-es csapatának játékosa, Schön Szabolcs a közösségi médiában osztott meg egy képet követőivel, melyen egy sérüléseknél használt "Zorro"-maszkot visel.
14:30  Nagy Dominiket a tartalékokhoz küldték a Legiánál [16 óra 11 perce]
  Már a hétvégi mérkőzésen sem volt a keretben, de most egyenesen a tartalékokhoz küldték a magyar játékost.
13:59  Szélesi irányíthatja a válogatottat Luxemburg és Costa Rica ellen [16 óra 42 perce]
  Úgy tudjuk, amennyiben az MLSZ nem talál szövetségi kapitányt jövő szerdáig, úgy az U17-es válogatottat vezető Szélesi irányítja majd a felnőtteket az idei két válogatott mérkőzésen.
13:04  MLS: Mindenkit maga mögé utasított a magyar támadó [17 óra 37 perce]
  Újabb elismerésben részesült a Chicago Fire magyar támadója, Nemanja Nikolics. A csatárt harmadszorra választották meg a hét legjobbjának Amerikában.
12:03  Szoboszlai két gólpasszt is adott az Ifjúsági BL-ben - videó [18 óra 38 perce]
  A Red Bull Salzburg U19-es együttese 5-0-s összesítéssel lépett tovább a francia bajnok Bordeaux-n.
11:49  Mostantól gazdaságosabban utazhatnak a hazai klubok [18 óra 52 perce]
  Támogatói tartalom.
11:26  50 éve tart a magyar kispad átka - senkinek nem jutott két periódus [19 óra 15 perce]
  Egervári Sándornak egy mérkőzés kellett volna, hogy sikerüljön a "bravúr", ami már biztos, hogy Storcknak sem fog összejönni. Baróti Lajos 66-os távozása óta tart a rossz széria.
10:45  Hemingway máshogy érné el azt, amit a Vidi és a Fradi - ekkor lehet kész a kispesti stadion [19 óra 56 perce]
  A Honvéd tulajdonosa, George F. Hemingway elmondta, hogy amit a Fradi és a Vidi pénzből, azt ők magyar játékosokkal szeretnék elérni. Hemingway arra is kitért, hogy mikor fog elkészülni a bajnokcsapat új stadionja.

2017. október 17, kedd

14:18  Vb: Nehéz csata vár az olaszokra - megvannak a pótselejtező párosításai [1 napja]
  Nem jutott könnyű ellenfél az olasz válogatottnak a vb-pótselejtezőn, hiszen a svédek ellen kell kivívniuk a kijutást. A csoportunkból továbbjutó svájciak Észak-Írország ellen meccselnek majd.
14:08  A korábbi válogatott védő: "Marad Storck!" - Andorrát egy kapitány sem élte volna túl a világon [1 napja]
  Sebők Vilmos meglehetősen sajátos véleménnyel rendelkezik kapitány-ügyben. A korábbi újpesti kedvenc úgy gondolja, Bernd Storckot nem rúgják ki, mivel szerinte "az MLSZ-től kapott hatalmat nem lehet csak úgy kikapni a kezéből."
13:15  Visszatérhet az NB I-be a Fradi közönségkedvence - magyar csapatnál edz [1 napja]
  A csakfoci.hu információi szerint a Diósgyőrrel készül Leonardo, a Ferencváros korábbi brazil középpályása.
12:15  Vasas-Haladás: "Remélem, fény is lesz a stadionban" [1 napja]
  Kedden 18 órakor pótolják a világítási problémák miatt félbeszakadt Vasas-Haladás bajnoki mérkőzést. Michael Oenning örül a hétközi meccsnek, a szombathelyiek vezetőedzője kevésbé, ugyanakkor Pacsi Bálint abban bízik, hogy ezúttal lesz világítás a Szusza-stadionban.
12:15  Storck kommunikációs mestermunkája és mélyrepülése 10 lépésben - elemzés [1 napja]
  A német kapitány szisztematikusan felépítette kommunikációs stratégiáját, amelyet aztán az utolsó mérkőzés után teljesen lerombolt. Meccsről meccsre végigvettük Storck nyilatkozatait.
11:15  Hetekig nem játszhat a Liverpool válogatottja [1 napja]
  Elhúzódó combsérülését követően valószínűleg novemberben térhet vissza Adam Lallana, a Liverpool angol válogatott labdarúgója.
10:15  A nyilatkozólegenda váltja Pruknert az NB II-es csapatnál - videó [1 napja]
  A csakfoci.hu információi szerint Tóth Bálint veszi át a Budafok irányítását.
10:08  Kinevezték a Mezőkövesd új vezetőedzőjét - hivatalos [1 napja]
  Az élvonalban mezőnyjátékosként rekordot is tartó korábbi labdarúgó vette át a Mezőkövesd irányítását.
09:15  Vignjevic nem idegeskedik a derbi előtt: "A forma nem fontos" [1 napja]
  Az Újpest edzője szerint a derbin soha nem lehet tudni, hogy mi fog történni. Zsótér Donát a Youtube-ról is "készül".
09:00  A korábbi MLSZ-elnök Storck sorsáról: "Nem kell kapkodni" - több mint 40 milliárdból gazdálkodik a szövetség [1 napja]
  Dr. Bozóky Imre szerint korábban sokkal jobb volt a kommunikáció az NB I-es klubok között, mint manapság.
08:05  Ma a TV-ben: A halasztott NB I-es meccs és BL-dömping [1 napja]
  A keddi focimenü a hazai sportcsatornák kínálatában.
06:55  Tornádó söpört végig az élvonalbeli csapat stadionján, a meccsük is elmaradhat - fotó [1 napja]
  A Cork City stadionja igencsak megsínylette az országba betörő Ophelia hurrikánt. A csapat kedd este hazai meccset játszana, de lehet, hogy nem kerül rá sor.

2017. október 16, hétfő

21:53  Bámulatos gólpasszt adott a magyar fiatal Angliában - videó [2 napja]
  Szerető Krisztofer mozdulatát tényleg látni kell. Fantasztikus megoldással hozta helyzetbe társát.
21:06  CR és Messi is közölte, hogy kit igazoljanak, Neymar kiutálta klasszis társát - külföldi körkép [2 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából, valamint a nemzetközi átigazolási piacról.
20:07  Nagy Dominik szerint Storck nem mondott igazat: "Engem nem hívott, nem beszéltünk Andorra óta" [2 napja]
  A Legia Varsó magyar játékosa azt is elmondta: félt, amikor a lengyel szurkolók megtámadták őket a vesztes mérkőzés után.
18:39  Csányi, Nyilasi és még heten - ők döntenek Storck sorsáról [2 napja]
  Kilenctagú az MLSZ-elnökség, amely kedden dönt a szövetségi kapitányként és sportigazgatóként is dolgozó Storck jövőjéről. Megmutatjuk, kiknek a kezében a döntés.
17:51  U17-es Eb-selejtező: Hibátlan magyar továbbjutás - videó [2 napja]
  A vártnál egy kicsit nehezebben, igaz felforgatott kerettel verte a magyar U17-es válogatott Koszovó fiataljait. A győzelem azt jelentette, hogy a csapat hibátlanul teljesítette az Eb-selejtezőket.
17:11  Elküldték Pruknert az előző szezon csodacsapatától [2 napja]
  Honlapunk információi szerint felmentették vezetőedzői pozíciójából Prukner Lászlót, az NB II 16. helyén álló Budafoknál.
16:40  Hetekre kidőlt a Vasas válogatott védője [2 napja]
  Az elkövetkező bajnoki mérkőzéseken nem számíthat Kire Ristevskire a Vasas.
16:11  Exkluzív: Storck minden pozícióját elveszítheti kedden - Dárdai és Sousa nem lesz kapitány [2 napja]
  Minden, amit Storck menesztéséről tudni kell - a részletek és az esélyes, illetve esélytelen jelöltek listája. A csakfoci.hu háttéranyaga.
16:08  Hivatalos: Kirúgta edzőjét az NB I kiesőjelöltje [2 napja]
  Ahogy azt már a szombati, Debrecen elleni mérkőzés után sejteni lehetett, a Mezőkövesd megvált vezetőedzőjétől.
16:00  Magyarország U17-Koszovó U17 3-1 - a teljes mérkőzés [2 napja]
  A magyar U17-es válogatott Koszovó ellen játszik hétfő délután. A tét, hogy sikerül-e 100 százalékosan végezni Eb-selejtezős csoportunkban.
15:46  Pintér Attilát megkérdezték, lenne-e újra a kapitány - egy szóval válaszolt [2 napja]
  Így reagált a volt kapitány, aki jelenleg a Puskás Akadémiát irányítja.

2017. október 15, vasárnap

06:15  16 perc, 0 labdaérintés: a rangadón becsődölt az MU nyári sztárigazolása [4 napja]
  A Liverpool elleni derbire nem tudta átmenteni jó formáját Romelu Lukaku. A kiváló szezont futó támadó az első negyedórában nem is találkozott a játékszerrel.