pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. március 24, péntek

15:15  A magyar szurkolóknak is üzent a portugál rendőrség [59 perce]
  Fokozott biztonsági intézkedések várhatóak. Innen indul a magyar menet.
15:15  A partjelző is a magyar válogatottal ünnepelte a gólt - a nap fotója [59 perce]
  Hiába próbált meg menekülni az egyik asszisztens (a cseh Jakub Ĺ imácek és a litván Vytis Snarskis lengetett a meccsen), bekerült a tumultusba és ő sem úszhatta meg az ünneplést a magyar U19-es válogatott Ausztria elleni, 3-1-re megnyert Eb-selejtezőjén pénteken.
14:52  Négyet kapott a Diósgyőr az új edző első meccsén a nagy riválistól [1 óra 22 perce]
  Véber György együttese győzte le a miskolciakat.
14:11  A portugál kapitány: Már a játékosok is tudják, hogy a magyarok jobbak, mint Svájc [2 óra 3 perce]
  Megtartotta meccs előtti sajtótájékoztatóját az Európa-bajnok Fernando Santos.
13:15  Így zengett az "Érik a szőlő" a magyar U19-es válogatottól a pályán - videó [2 óra 59 perce]
  Mint arról beszámoltunk, a magyar U19-es válogatott életben tartotta továbbjutási esélyeit a csehországi Eb-selejtezős elitkör küzdelmeiben, Ausztria 3-1-s legyőzésével. A magyar fiatalok az "Érik a szőlő" c. népdallal ünnepeltek Uherske Hradiste-ben, a lefújást követően.
13:15  Két NB I-es csapat is felkészülési meccset nyert [2 óra 59 perce]
  A Paks a Ceglédet, a Haladás a Sopront győzte le.
11:15  Portugália-Magyarország: 0-17 [4 óra 59 perce]
  Sokat adtunk a portugál focinak évtizedekkel ezelőtt, az utóbbi években ők jöttek.
10:15  Vb-selejtezők: Messiék bosszút álltak, Neymarék parádéztak - videók [5 óra 59 perce]
  Argentína a Copa America-győztes Chilét (1-0) - a tavalyi finálén 11-est rontó Messi büntetőjével -, Brazília pedig egyik nagy riválisát, Uruguayt (4-1) verte (idegenben) a dél-amerikai vb-selejtezők során. Utóbbi találkozón Paulinho triplázott (és lőtt egy hatalmas bombagólt), Neymar pedig emlékezetes találatot szerzett, a selecao ráadásul hátrányból fordított.
10:15  Élőképes közvetítés: az osztrákok ellen javíthat az U19-es csapat [5 óra 59 perce]
  A mieink az osztrákok ellen folytatják az elitkört.
09:15  Fradi: "Azt hittem, hogy idejövök és lesz majd 20 gólom" - ezen röhög az NB I-ben a légiós [6 óra 59 perce]
  Djuricin több, számára szokatlan szituációval is találkozott Magyarországon. Hosszabb interjút adott a csatárból lett szélső.
09:15  Az U17 sikere után: "Lósz@rt, ezek már profi labdarúgók!" - videó [6 óra 59 perce]
  Az oroszok 2-1-s legyőzése után Szélesi Zoltán, az U17-es válogatott szövetségi edzője őszintén és igen szabadszájúan nyilatkozott az M4 Sportnak.
08:15  Ilyet is ritkán látni: Nyílt levél jött a furcsa békéscsabai edzőváltás után [7 óra 59 perce]
  Elköszönt a távozó tréner, méghozzá nem a megszokott módon.
07:15  Ma a TV-ben: Hangolunk a portugálokra, pályán a spanyol és olasz válogatott [8 óra 59 perce]
  A pénteki focimenü.
06:15  Buffon ezer jutott abból, amiből másnak egy is csak álom [9 óra 59 perce]
  Újabb mérföldkő előtt áll Gianluigi Buffon, az olaszok világbajnok kapusa.
05:15  Robin Hoodként támad a topklubokra az UEFA elnöke [10 óra 59 perce]
  Az Európai Labdarúgó Szövetség (UEFA) korlátozná a klubok játékoskeretének méretét, és az átigazolási rendszert is átalakítaná annak érdekében, hogy csökkenjen a különbség a gazdag és a kevésbé tehetős együttesek között.

2017. március 23, csütörtök

21:15  Sok pénzt fizetnek azért, hogy a Barca és a Real mostantól ne este játsszon [18 óra 59 perce]
  A következő bajnoki idényekben több futballmérkőzés kezdődhet korábban a Primera Divisiónban, amennyiben nő az ázsiai szurkolók száma.
21:15  Válogatott: Kidőlt a védelem alapembere [18 óra 59 perce]
  Fiola Attila térdsérülése kiújult, emiatt erősen kétséges a játéka szombaton a portugálok elleni labdarúgó világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
21:15  Portugál-magyar: A honosított védő szerint Storck terve megfelelő [18 óra 59 perce]
  Paulo Vinícius saját bevallása szerint gyorsan beilleszkedett a magyar labdarúgó-válogatottba.
20:15  Egy 18 éves kapus lehet a világ legdrágább játékosa, Simeone brutális ajánlatot kapott - külföldi körkép [19 óra 59 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb csütörtöki hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi piacról.
20:15  Volt még egy hihetetlen jelenete a magyar-orosz meccsnek - videó [19 óra 59 perce]
  1-1-es állásnál nagyon közelről nem sikerült betalálni, de végül e nélkül is nyertünk.
19:06  Osztrák élcsapattól kapott ki az NB I sereghajtója [21 óra 8 perce]
  Az Austria Wien 2-0-ra nyert a Gyirmót ellen.
17:15  Dzsudzsákék így tomboltak az U17-es válogatott győztes góljánál - videó [22 óra 59 perce]
  A magyar labdarúgó válogatott tagjai Portugáliából is követték az U17-es válogatott Oroszország elleni meccsét.
17:15  Videó a magyar U17-es válogatott győztes szabadrúgásgóljairól [22 óra 59 perce]
  Mint arról beszámoltunk, Szoboszlai Dominik két remek tekerésével fordítottunk az oroszok ellen az U17-es Eb-elitkör-meccsen.
17:13  U17: Két bombaszabadrúgással életben maradtak az Eb álmaink [23 óra 1 perce]
  U17-es válogatottunk második mérkőzésén 0-1-ről felállva 2-1-re legyőzte Oroszországot, így az utolsó fordulóban dől el, hogy sikerül-e kiharcolni az Eb-részvételt.
15:10  Élőben a magyar fiatalok oroszok elleni sorsdöntő meccse [1 napja]
  Az U17-es magyar válogatott folytatja szereplését az elitkörben.
14:15  Pontes megmondta a portugáloknak, hogyan verhetnek meg minket [1 napja]
  A Loki edzője szerint nálunk mindenki utolsó esélyként tekint a meccsre. Az első 20 perc szerinte sorsdöntő lesz.
14:15  Így néz ki a Haladás új stadionja - fotó [1 napja]
  Egyre inkább hasonlít egy stadionra, a Haladás épülő létesítménye.
13:15  Portugál-magyar: Fehér Miklósról is megemlékeznek Lisszabonban [1 napja]
  A vb-selejtező szomorú apropója.
12:15  Guzmics szalagszakadással játszott: "Nem az a típus vagyok, aki cserét kér" [1 napja]
  A Kínában légióskodó válogatott védő sérülését itthon kezelik.
11:15  Berg: Nem szeretem, ha játékosokat ajánlgatnak a válogatottba - a magyar mentalitásról is beszélt [1 napja]
  Videoton, NB I, magyar válogatott, Storck, Fradi - a fehérváriak norvég edzője több témát is érintett.
10:15  Neymar az edzőjét akarta átverni, ez lett a vége - videó [1 napja]
  Hiába próbált kötényt adni Neymar a brazil válogatott edzésén Tite szövetségi kapitánynak, a tréner nem ette meg a trükköt.
09:15  Új szerződést érhet a magyar edző nagy sorozata Németországban [1 napja]
  A listavezetőt is legyőzték, a jövőt is vele tervezik klubjánál.
08:15  Portugál-magyar: "Nem Cristiano Ronaldótól félek a legjobban" [1 napja]
  A magyar és a portugál focit is jól ismerő, korábbi válogatott játékos Szalaiban, Nagyban és Gerában is bízik.

2017. március 22, szerda

22:30  Portugál-magyar: Dzsudzsákkal nem jó szabadrúgásban fogadni [1 napja]
  A magyar válogatott játékosait nemcsak az időjárás tette próbára, hanem ők is egymást.
22:15  A németek ikonja bombagóllal tette emlékezetessé a búcsúját - videó [1 napja]
  Lukas Podolski búcsúmérkőzésén hatalmas gólt lőtt, amivel a németek legyőzték az angolokat. 30 év után először hazai pályán.
21:15  Három cserejátékos góljával tömte ki ellenfelét Csehország - videó [1 napja]
  A csehek barátságos mérkőzésen 3-0-ra legyőzték Litvániát. Nézd meg a mérkőzés összefoglalóját.
21:12  "Mi a k.... anyádnak ítéltél szögletet?" - ezért kapott 4 meccset Szanyó [1 napja]
  A Sopron- Kozármisleny NB II-es bajnoki végén Szanyó Károly kritizálta a asszisztens ítéletét, az MLSZ négy mérkőzésre tiltotta el a szakembert. A klub fellebbez.
20:30  Nem meglepő, hogy melyik válogatott juthat ki elsőként a vb-re [1 napja]
  Az egyedülálló módon eddig valamennyi vb-n részt vett brazil válogatott biztosíthatja elsőként a helyét a jövő évi tornán a 2018-as, oroszországi világbajnokság selejtezősorozatából.
20:23  Ma a TV-ben: Az oroszok ellen játszik sorsdöntő meccset az U17-es válogatott [1 napja]
  A csütörtöki focimenü és élő közvetítések a hazai sportcsatornák műsorán.