pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. június 25, vasárnap

18:12  Beleszállt a magyar fociba a távozó MTK-légiós: "Leszidtak, ha pluszmunkát végeztem" [27 perce]
  Juri Kolomoec szerint az MTK edzései túl lazák voltak, ráadásul nem mindig engedték neki, hogy a tréningek után kinnmaradjon gyakorolni.
17:15  Magyar játékvezető fújhat a Slovannak, a Vidi-meccs bírója ott volt a Loki nagy "EL-zakójánál" [1 óra 24 perce]
  Farkas Ádám bíráskodhat a pozsonyiak találkozóján, a Fradi ciprusi, a Vidi macedón, a Vasas szerb játékvezetőt kapott.
15:15  Futács a válogatottról: "Ha nem hívnak meg, akkor sem dől össze a világ" [3 óra 24 perce]
  A horvát bajnokság gólkirálya nehéz időszakáról, a válogatottságról, szemléletváltásáról és céljairól is beszélt.
14:15  Furcsa! Nem Zidane volt az előző szezon legjobb edzője [4 óra 24 perce]
  Az angol szaklap szerint volt jobb edző a spanyol bajnokságot és Bajnokok Ligáját nyerő francia szakembernél.
12:15  Kazahsztán és Törökország helyett választotta a Vasast: "Nem sokat gondolkodtam az ajánlaton" [6 óra 24 perce]
  Több helyre is hívták a Vasas legújabb nyári szerzeményét, de ő az angyalföldieket választotta. A cseh Vít Benes a piros-kékek remek szezonja miatt igazolt Michael Oenning együtteséhez.
12:15  Közleményt adtak ki a Vasas szurkolói [6 óra 24 perce]
  A Vasas Szurkolói Szövetségének elnöke nyílt levélben fordult az M4 Sport csatornához annak érdekében, hogy csütörtökön látható legyen a televízióban az angyalföldiek Beitar elleni EL-mérkőzése.
09:15  Nikolics már 14 gólnál jár a Chicagoban - videó [9 óra 24 perce]
  A Chicago Fire 4-0-ra legyőzte az Orlandót az MLS legutóbbi játéknapján. Nikolics csapata harmadik találatát szerezte és 14 góllal vezeti a góllövőlistát.
08:13  Ma a TV-ben: Pályán a német válogatott, argentin csúcsfoci élőben [10 óra 26 perce]
  A vasárnapi focimenü a hazai sportcsatornák kínálatában.
07:15  Nagy hír a szurkolóknak: Vége a sörtilalomnak a nyár legnagyobb focitornáján [11 óra 24 perce]
  Ismét lehet sört kapni a jövő évi világbajnokság főpróbájának tartott oroszországi labdarúgó Konföderációs Kupa stadionjainál.
07:15  U21-es Eb: Szlovákia bravúrral sem került a négy közé, angol-német csata jön - videó [11 óra 24 perce]
  A Lengyelországban zajló U21-es Európa-bajnokság C-csoportjának utolsó fordulójában Olaszország 1-0-ra legyőzte az eddig hibátlan, gólt sem kapó Németországot, így csoportelső lett. A csoport másik vasárnapi meccsén Dánia 4-2-re verte a cseheket.

2017. június 24, szombat

22:09  Ibrára nemet mondott a Real, Angliából szednék szét a Juventust - külföldi körkép [20 óra 30 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb szombati hírek a külföldi foci világából és a nemzetközi átigazolási piacról.
20:15  Bajban a Diósgyőr-játékos és családja: Ítéletidő tette tönkre a házukat - fotók [22 óra 24 perce]
  Segítséget kérnek a szurkolóktól is.
20:15  Gólja után megsérült a nyár legdrágább igazolása [22 óra 24 perce]
  Bernardo Silva felemás meccset zárt a portugálok győztes Konföderációs Kupa-találkozóján.
19:15  A Diósgyőr a Békéscsabát verte, az Újpest 10 emberrel nyert Ausztriában [23 óra 24 perce]
  Két NB I-es csapat is edzőmeccset játszott kora este.
18:15  C. Ronaldo utolérte a magyar legendát, továbbjutott Portugália is - videó [1 napja]
  Szombaton rendezték meg az oroszországi Konföderációs Kupa A-csoportjának utolsó fordulóját. Kiesett a házigazda.
18:12  "Nyomós oka volt, hogy abbahagytam a focit": Váratlan helyen kezdi újra az NB I-ben a magyar válogatott játékos [1 napja]
  A januárban karrierjét félbeszakító Lázár Pál visszatér és már az új csapata is megvan. Interjú.
17:15  Loki: Ápolni kellett a 11-essel fejbe lőtt kapust a győztes edzőmeccsen - videó [1 napja]
  A DVSC Sós Bence duplájával és Holman Dávid góljával 3-1-re verte szlovák ellenfelét.
16:15  Videoton: "Szép dolog, hogy mindegyik meccset megnyertük, de…" [1 napja]
  Kovács Zoltán sportigazgató szerint a kapott gól nélküli edzőmeccsek önmagukban nem jelentenek sokat.
15:15  Osztrák élcsapattól érkezhet a Loki új kapusa [1 napja]
  Novota János a Loki kiszemeltje sajtóhírek szerint.
15:13  Újpest: Bardhi a Barca és a Real ellen is játszhat - ezek a csapatok hívják [1 napja]
  Három lehetőségről írnak a lilák macedón válogatott középpályása kapcsán, spanyol kérője is van a két Eb-gólt szerző légiósnak.
13:15  Messi a Real Madridhoz igazolt kis híján - ennyin múlott [1 napja]
  30 éves lett Lionel Messi, akinek ügynöke egy érdekes sztorit is megosztott a kiváló labdarúgóról. Horacio Gaggioli így számolt be a történtekről.
12:15  Jó formában a Vasas: a Haladást is biztosan verték [1 napja]
  A Vasas újabb győzelmet aratott, ezúttal a Haladást verte az Európa Liga-induló.
11:15  14 éves Vasas-tehetséget igazolna le egy Bundesliga-klub [1 napja]
  Csütörtöki napon hivatalos kikérő érkezett a német utánpótlás futball, és a Bundesliga egyik meghatározó csapatától, a Bayer Leverkusentől, amiben a gyógyszergyári csapat egyhetes tesztelésre hívja a VKLA tehetséges játékosát, Varga Donátot.
10:15  "Az újpesti szurkolók őrültek" - semmi pénzért nem adná az angol focista az NB I-es korszakot [1 napja]
  Magyarországi időszakáról faggatták az Újpest korábbi légiósát. Csak jókat mondott.
10:15  Váratlan mezzel rukkolhat elő a Fradi - fotó [1 napja]
  A holland Voetbalshirtjes oldal közölte a képet, mint az FTC következő hazai mezét.
07:15  Ma a TV-ben: A Konföderációs Kupa csoportkörének utolsó fordulója [1 napja]
  Ezt nézheted pénteken a TV-ben.
06:15  Pénzzel úszhatja meg a börtönt Lionel Messi [1 napja]
  Az illetékes ügyész nem ellenzi az adócsalás miatt elítélt Lionel Messi 21 hónapos börtönbüntetésének pénzbírsággal történő kiváltását.

2017. június 23, péntek

22:15  Bardhi nagy gólt lőtt, hatgólos meccsen estek ki az Eb-n - videó [1 napja]
  Két újpestivel a csapatában kapott ki 4-2-re Macedónia a portugáloktól az U21-es Európa-bajnokság csoportkörének zárófordulójában. A találkozó után eldőlt, mindkét válogatott számára befejeződött a kontinensviadal.
21:15  A Honvéd BL-ellenfele nagyon simán kikapott a korábban "magyaros" lengyel csapattól [1 napja]
  A Honvéd elleni BL-selejtezőre készülő Hapoel Beer-Seva sima, 3-0-s vereséget szenvedett a lengyel bronzérmestől felkészülési meccsen, pályára lépett válogatott védőnk, Korhut Mihály is.
21:15  Korábbi csapattárs látogatta meg a Fradi edzését - a terveiről is nyilatkozott [1 napja]
  A Bolognában futballozó Nagy Ádámot örömmel fogadták egykori társai és vezetőedzője a Ferencváros pénteki edzésén, a válogatott középpályás pedig elmondta, szeretne jobb szezont futni nyártól, mint amilyen az előző volt.
20:15  Zidane durva ígéretet tett Mbappénak, a Chelsea rászállt a Juve-játékosokra - külföldi körkép [1 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb pénteki hírek a nemzetközi foci világából, valamint a legfrissebb átigazolási értesülések.
19:15  Nyíregyházán folytatja az Aranycsapat jobbfedezetének unokája [1 napja]
  A Zalaegerszegről távozó fiatal szakember a Nyíregyházi Spartacus másodedzőjeként, Lucsánszky Tamás segítőjeként folytatja munkáját.
19:15  Válogatott: Storck kiválasztottja nem tart a fiatalok mellőzésétől Andorra után sem [1 napja]
  A DAC védője szerint lesznek változások a válogatottnál, de nem tudja elképzelni, hogy rajtuk csattanjon az ostor.
17:15  Nemet mondott Pintérnek, most a Slovan tett ajánlatot a magyar támadóért [2 napja]
  A tavaly hét gólt szerzett játékosért komoly ajánlatot tett a szlovák ezüstérmes.
17:15  A Vidi új edzője: "Népszerű dolog azt hajtogatni, hogy valaki támadófocit játszana" [2 napja]
  Marko Nikolic szerint a Videotonhoz érkezett új fiatalok bebizonyították, hogy nagy potenciál van bennük.
16:15  Többszáz izraeli szurkoló utazhat a Honvéd zártkapus BL-meccsére - sajtóhír [2 napja]
  A Hapoel Beer-Sheva drukkerei mindenképpen eljönnének Budapestre.
16:07  A 8. nyári igazolás is megérkezett a Puskás Akadémiához - hivatalos [2 napja]
  Ma már a második új játékost jelentette be a klub.
15:15  Elfelejtett szólni a csatár a klubjának, hogy hónapokra lesérült [2 napja]
  Bosszankodnak a németek, a rutinos játékos ráadásul nyaralás közben dőlt ki. Egyik csapattársa sem futballozhat szeptemberig.
15:15  Traktorok miatt veszítheti el egyik legnagyobb ígéretét a Juventus [2 napja]
  Az olasz élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Juventus játékosa, Moise Kean könnyen másik csapatnál köthet ki. Az ok egészen elképesztő.
14:15  Külföldi klubok is vinnék a Fradi és a Vidi kiszemeltjét: "Nem kizárt az sem, hogy maradok" - interjú [2 napja]
  Olasz és belga klubok is érdeklődnek az NB I egyik legjobb légiósa, a Vasasban futballozó macedón válogatott védő, Kire Ristevski iránt, aki nemrég Diego Costa és Iniesta ellen is futballozhatott. Interjú.