pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. február 27, hétfő

09:15  Meghívhatják a német válogatottba Storck kiszemeltjét [25 perce]
  A Konföderációs Kupán kaphat szerepet a védő.
09:15  "Vannak szabályok": Sallai összeveszett a 11-esen csapattársával - videó [25 perce]
  Nem végezhette el a büntetőt a magyar, hiába akarta.
08:15  NB I: Csak a Fradi-Vidi maradt szűz, élre ugrott a Honvéd - a forduló góljai [1 óra 25 perce]
  Ez történt az OTP Bank Liga 21. fordulójában - nézd meg az összes meccs összes gólját és helyzetét itt!
07:15  Ma a TV-ben: Ranieri nélkül, a Liverpool ellen támadna fel a Leicester [2 óra 25 perce]
  A hétfői focimenü és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
06:15  4 hónap után kirúgtak egy edzőt a Bundesligában [3 óra 25 perce]
  Azonnali hatállyal menesztették posztjáról Valérien Ismaélt, a német labdarúgó-bajnokságban szereplő VfL Wolfsburg vezetőedzőjét.
05:15  Öngól: Ibra Pogbát égette a győztes kupadöntő után - videó [4 óra 25 perce]
  A meccset eldöntő svéd trollkodott egyet méregdrága csapattársával, aki maga adta a magas labdát a csatárnak.

2017. február 26, vasárnap

22:15  Megverte a Roma az Intert a rangadón - videó [11 óra 25 perce]
  Második fontos meccsét bukta el három hét alatt a milánói gárda, amely 0-2-nél még szépített, de egy büntető mindent eldöntött.
22:15  Thriller: Nagy meccsen előzte vissza a Real a Barcelonát - videó [11 óra 25 perce]
  Kétgólos hátrányból fordítottak szűk félóra alatt a rangadón Zidane tanítványai.
21:15  Guardiola megvenne egy fél csapatot, Mourinho őrült terve Neymarral - nemzetközi körkép [12 óra 25 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a nemzetközi foci világából és az átigazolási piacról.
21:15  Két 11-est is hiányol a Vasas csapatkapitánya [12 óra 25 perce]
  A Gyirmót elleni első félidővel ő sem volt elégedett.
20:15  Szalaiék pontot raboltak a csatár volt csapatától - videó [13 óra 25 perce]
  1-1-s döntetlenre végződött a Schalke és a Hoffenheim vasárnapi német bajnokija. A vendégek magyar válogatott támadója, Szalai Ádám a 63. percben lépett pályára, így a társakkal örülhetett Rudy 79. percben született egyenlítő góljának.
19:15  Megvan Ibra és Mourinho első nagyobb trófeája Manchesterben - videó [14 óra 25 perce]
  Zlatan Ibrahimovic duplájával győzött 3-2-re a United a Southampton elleni vasárnapi Ligakupa-döntőn, a Wembley-ben.
19:13  NB III: Szinte hihetetlen, de már van pontja az Újpestnek - eredmények, tabellák [14 óra 27 perce]
  A harmadosztály hétvégi történései.
18:15  Véber elismerte: Elszállt a Nyíregyháza feljutása - újratervezi a GPS-t [15 óra 25 perce]
  Nulla csapatjátékról, súlyos egyéni hibákról és a saját őrlődéséről is beszélt a Nyíregyháza mestere.
18:15  Messi nyerte meg a madridi rangadót a Barcának - videó [15 óra 25 perce]
  Nagyon fontos három pontot húzott be a katalán sztárcsapat az Atlético otthonában.
17:15  NB II: MTK-játékosok intézték el Véber csapatát, holtverseny az első helyen - eredmények [16 óra 25 perce]
  Ikszelt a listavezető, beérte a Puskás Akadémia. Ez történt a másodosztályban vasárnap.
16:15  Már megvan a hétvége leghülyébb kiállítása - videó [17 óra 25 perce]
  Yannick Cahuzac, a francia élvonalbeli Bastia 32 éves középpályása azután kapott piros lapot, hogy lecserélték.
16:15  Az ellenfél életét mentette meg a pályán a Honvéd volt játékosa - videó [17 óra 25 perce]
  Francis Koné, a cseh élvonalbeli Slovacko támadója, a Honvéd korábbi légiósa a Bohemians elleni bajnokin sikerrel akadályozta meg, hogy a hazaiak kapusa, Martin Berkovec lenyelje a nyelvét egy ütközést követően.
16:15  Serie A: Ugyanazt csinálta meg a Milan és a Lazio - videók [17 óra 25 perce]
  Ez történt az olasz élvonal vasárnap délutáni meccsein.
15:15  "A Legia olyan, mint a Fradi, csak erősebb" - Nagy Dominik Gerát sem tisztelte a pályán [18 óra 25 perce]
  Továbbra is vár a bemutatkozására a fiatal középpályás.
14:15  Serie A: Balogh és Sallai is kezdő volt, a 90. percben ment el a győzelem - videó [19 óra 25 perce]
  Majdnem nyert a magyarjaival a Palermo. Balogh Norbert 11-est harcolt ki.
13:15  1/1: Góllal debütált az NB I-ben az Újpest fiatalja [20 óra 25 perce]
  Az Újpest fiatal védője alighogy aláírta profi szerződését, pályafutásában jobbnál jobb dolgok történnek.
12:15  Honvéd: 1646 nap után újra az NB I élén [21 óra 25 perce]
  A Honvéd tavasszal 100 százalékos, ezzel pedig átvette a vezetést az NB I-ben. Legutóbb szintén Marco Rossival állt az élen a kispesti csapat.
11:15  A Vidi csapatkapitánya: A Fradi nem jelentett komolyabb veszélyt [22 óra 25 perce]
  A Videoton azzal, hogy nem tudott nyerni a Ferencváros otthonában visszaesett a tabella második helyére. Juhász Roland abban bízik, hogy a következő forduló után jön a helycsere.
10:15  "Tuti" tippek vasárnapra [23 óra 25 perce]
  A hétvége második napján is számos labdarúgó-mérkőzést rendeznek szerte Európában. A tipplap.hu ezek közül választott ki kettőt, egyet az olasz élvonalbeli bajnokságból, egyet pedig a világ talán legkiegyensúlyozottabb pontvadászatából, az angol Premier Ligából. Amennyiben a két tippet egy gyűjtőszelvénybe kötjük, egy bő triplázót kapunk! Az esélyek jók, a szorzókat a Tippmixpro ajánlatából válogattuk.
09:15  Priskin, a Slovan hőse: "Ez volt a legjobb meccsem" [1 napja]
  Priskin Tamás nem emlékszik rá, hogy a mostani a harmadik vagy a negyedik mesterhármasa volt karrierje során. A magyar támadó 3-3-nál már nem bízott a sikerben.
07:15  Durva kikötés van a Real-játékosok szerződésében [1 napja]
  Isco várhatóan ezért nem tud már most nyáron Barcelonába menni.
06:15  Ma a TV-ben: Angol LK-döntő, Atlético-Barca, Inter-Roma és Nagy Ádámék meccse [1 napja]
  A vasárnapi fociműsor.

2017. február 25, szombat

22:15  14/14 - Furcsa öngól is kellett a Juve győzelméhez, videó [1 napja]
  A Juventus Skorupski kapus furcsa öngóljával és Alex Sandro találatával 2-0-ra győzött az Empoli ellen az olasz bajnokságban. A torinóiak ezzel továbbra is hibátlanok hazai pályán, a Serie A-ban. Ez volt a 14. mérkőzésük, és mindegyiket megnyerték a Zebrák. A korábbi mérkőzésen az Atalanta idegenben verte 2-0-ra a Napolit, ezzel a negyedik helyre jött fel. ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA All Goals & highlights HD - Juventus 2-0 Empoli... by Live1Goals
22:15  Így triplázott Priskin a címvédő ellen - videó [1 napja]
  Amint arról beszámoltunk, Priskin Tamás mesterhármasával óriási érdemeket szerzett abban, hogy a Slovan 4-3-ra legyőzze a szlovák címvédő Trencsént. A magyar csatár tripláját az alábbi videón láthatod.
21:47  Állandósult a káosz: Öt játékossal utazott meccsére a Tatabánya [1 napja]
  A találkozó természetesen elmaradt.
21:13  Szivics már vasárnap kirúghat valakit, Pontes szerint több potenciál van bennük - így látták az edzők [1 napja]
  Horváth Ferenc szerint olyanok voltak, mint az edzéseken: idegesek. Doll nem érezte, hogy meg tudnák nyerni a meccset.
20:15  Doll reagált Kleinheislerék vitájára: "Ilyet nem szeretnék többet látni" [1 napja]
  A német edző külön is leül a társát meglökő Marco Djuricinnel.
20:15  Dárdaiék nyertek és előztek a rangadón [1 napja]
  A hatodik Hertha az ötödik Frankfurt ellen játszott a Bundesligában. A berliniek Ibisevic és Darida találatával fontos győzelmet szereztek, ezzel Dárdai Pálék megelőzték mai ellenfelüket, és felléptek az ötödik helyre. Hertha-Frankfurt 2-0 (Ibisevic 52., Darida 83.)
19:15  Elfajult a vita: Kleinheisler és Djuricin a pályán ment egymásnak - videó [1 napja]
  A jelenleg is zajló FTC-Videoton mérkőzésen egy rossz passz után Marco Djuricin és Kleinheisler László veszett össze csúnyán. A kakaskodás végén az osztrák játékos el is lökte a magyar támadót. Az esetet az m4sport.hu alábbi videóján láthatjátok. Később, a félidő végén aztán Thomas Doll megnyugtatta a feleket.
19:15  A Fradi-Vidi rangadónak a Honvéd lett a győztese [1 napja]
  A zöld-fehérek 0-0-s döntetlennel zártak a fehérváriak ellen.
18:15  Magyar parádé Szlovákiában: Priskin mesterhármast szerzett, Vida gólt és gólpasszt jegyzett - videó [1 napja]
  Örülhettek a magyarok a szlovák élvonal délutáni meccsein.
17:15  A Chelsea már utcahosszal vezeti a Premier League-et - eredmények [1 napja]
  A Kékek a Swansea-t győzték le.
17:15  Nagyon megszórta ellenfelét a Bayern, Gulácsiék is győztek - videó [1 napja]
  A magyar kapus végig a pályán volt a Leipzig győztes mérkőzésén.
17:15  NB I: A Diósgyőr és a Loki nagy bajban, Szivicséket csúnyán kiütötték [1 napja]
  A Vasas 1-1-es döntetlent játszott a Gyirmóttal, a Honvéd a Debrecent, az Újpest a Haladást verte.