pénztárca kímélő megoldások

pepsifoci.hu hírek  Sport

2017. augusztus 22, kedd

08:15  Storck: "Nagy kihívás, hogy a negatív felhangok után bizonyítsunk"- marad a bátor játéknál a válogatott [9 perce]
  Bernd Storck az Andorra elleni mérkőzés tanulságairól, a keret összetételéről, az újoncokról és a csapat stílusáról is beszélt.
08:15  A Puskás Akadémia több mint félmilliárdot kér játékosáért - komoly kérő is van [9 perce]
  A Bajnokok Ligája csoportkörébe tartó együttes szeretné megszerezni a fiatal támadót.
07:15  Ma a TV-ben: Korhuték bejuthatnak a BL-csoportkörbe [1 óra 9 perce]
  A keddi fociműsor.
07:15  Neymar máris megcsinálta legpofátlanabb cselét a PSG-ben - videó [1 óra 9 perce]
  leírás nincs publikálva

2017. augusztus 21, hétfő

22:15  Rooney történelmi gólt szerzett, a Fradi ex-játékosa 16 hónap után tért vissza a ManCity ellen - videó [10 óra 9 perce]
  Az Everton angol csatára megszerezte 200. Premier League-gólját, de a Manchester City emberhátrányban is egyenlíteni tudott.
21:15  Sérülés miatt kérdéses a játéka olaszországi légiósunknak [11 óra 9 perce]
  Balogh Norbertnek izomsérülése van, ezért nem biztos, hogy pályára léphet a nyitófordulóban.
20:15  Szalai azonnal a legjobbak közé került a Bundesligában - ő az egyedüli csatár [12 óra 9 perce]
  A Bundesliga honlapja szerint a magyar csatár nagy nyomás alatt játszott, de ismét bebizonyította, milyen fontos játékos.
20:08  A Barca ultimátumot adott Coutinho-ügyben, Mbappé már nem is edz a Monacónál - külföldi körkép [12 óra 16 perce]
  A legfontosabb és legérdekesebb hétfői hírek a külföldi foci világából, valamint a friss átigazolási értesülések.
18:15  Hetekre lesérült Jova: "Tudtam, hogy komolyabb a baj" [14 óra 9 perce]
  Részleges vádliszakadást szenvedett a Nyíregyháza Spartacus kapusa, Jova Levente a hétvégi Dorog elleni bajnokin. Több hét pihenő vár.
18:15  Holman a Fradi-Újpesthez hasonlította első meccsét - elmondta, miért fejlődhet a Slovannál [14 óra 9 perce]
  A Debrecenből Slovanba igazolt magyar támadó titkos tanácsokat is kapott.
17:15  "Nikolic leamortizálta a támadásainkat" - A szerbek három Vidi-játékostól tartanak a visszavágón [15 óra 9 perce]
  A Partizan Belgrád középpályása szerint volt, amire a fehérvári tréner sem találta az ellenszert.
16:15  A 16 éves Szoboszlai máris egy felnőttcsapat vezére lett Ausztriában - videó [16 óra 9 perce]
  Összeállítás készült az összes hétvégi megmozdulásáról. Tanulságos végignézni, már csak a magyar középpályás kora miatt is.
15:15  23 év óta nem volt ilyen: Storck német-magyar meccset intézett [17 óra 9 perce]
  A korosztály egyik legjobb válogatottjával találkozik szeptemberben a magyar U21-es csapat.
14:15  Lecserélni sem lehetett a magyar légióst: "Tiszta vér volt az arcom, de folytatni akartam" [18 óra 9 perce]
  Kecskés Ákos hatalmas tapsot kapott, miután fejsérülése után is visszament a pályára. A játékos a szerencsétlen esetről, állapotáról és lehetséges visszatéréséről is beszélt.
13:15  A megsérült Futács: "Nagyon durva időszak vár rám" [19 óra 9 perce]
  A keresztszalag-szakadást szenvedett magyar támadót egy hét múlva műtik meg.
12:15  69%, hogy továbbjut a Videoton - különös statisztikát mutattak a fehérváriak [20 óra 9 perce]
  2009 óta 16 párharcból 11-szer jutott a csoportkörbe az a csapat, amelyik az első meccsen saját pályájától távol gól nélküli döntetlent ért el - írja a Videoton honlapja.
11:15  Válogatott: Újonc is van Storck keretében, visszatérő is akad a meghívottak között [21 óra 9 perce]
  Bernd Storck kihirdette az NB I-ből meghívott játékosok névsorát a soron következő két világbajnoki selejtező-mérkőzésre.
11:15  Szalai és Kalmár is bekezdett, Nikolics 7 meccse csendben van - légióskörkép [21 óra 9 perce]
  Ez történt a múlt héten és a hétvégén a külföldön játszó magyar légiósokkal Európa, Ázsia és Amerika pályáin.
09:15  Pintér meg akarja tartani "a Puskás Akadémia Maradonáját" [23 óra 9 perce]
  A felcsútiak számolnak a válogatott támadóval, akiért még nem érkezett megfelelő ajánlat, egyik kérővel sem tudott megegyezni a csapata.
09:12  Újpest után Neymar: 5 év alatt jutott el idáig a volt Fradi-légiós - fotók, videók [23 óra 12 perce]
  Somália is játszhatott a világ legdrágább játékosának első párizsi meccsén. Nagy utat tett meg.
08:15  Buta Ramos-rekordpiros rontotta el a Real tökéletes rajtját - videó [1 napja]
  Majdnem makulátlan rajtot vett a címvédő, Cristiano Ronaldo nélkül is. A madridiak csapatkapitánya csúcsot állított fel vasárnap éjjel.
08:10  Ma a TV-ben: Angol rangadó élőben [1 napja]
  A hétfői focimenü a hazai sportcsatornák kínálatában.
07:15  Óriási magyar gólpassz Spanyolországban - videó [1 napja]
  Hiába a 60. percben beállt Hidi Patrik nagyszerű indítása és az azt követő gól, az Oviedo így sem szerzett pontot a Rayo Vallecano elleni vasárnapi, spanyol másodosztályú bajnokin (2-3).
06:15  A 96. percben röhögtette ki magát a román Juventus - videó [1 napja]
  George Calintaru, a román élvonalbeli újonc Juventus Bukarest játékosa a 96. percben egyenlítő gólt szerezhetett volna az FCSB (korábban Steaua) elleni bajnokin, de "panyenkázása" olyan rosszul sikerült, hogy a vendégek kapusa játszi könnyedséggel kapta le a labdát a levegőből.

2017. augusztus 20, vasárnap

22:15  Hármat vágott a rajton az új Milan, de az Inter is - olasz eredmények, videók [1 napja]
  A nyáron alaposan megerősített és átalakult Milan 3-0-s sikerrel kezdte meg szereplését a Serie A 2017/2018-as idényében. Győzött a rajton az Inter és a Roma is.
22:15  Három Messi-kapufa, sikerrel rajtolt a Barca - videó [1 napja]
  2-0-ra verték a katalánok a Betist vasárnap este, egy öngól és Sergi Roberto lövése kellett hozzá. A végül három kapufáig jutó Lionel Messi az első találatban játszott fontos szerepet, előle mentettek öngólt érően.
20:15  180 millió eurós játékos Neymar mellé, megvádolták a Barcát - külföldi körkép [1 napja]
  A legfontosabb és legérdekesebb vasárnapi hírek a külföldi foci világából, illetve a nemzetközi átigazolási piacról.
20:15  Kalmár-gól és gólpassz is kellett a veretlen DAC bajnokveréséhez [1 napja]
  4-2-re verte a címvédő Zsolnát a Dunaszerdahely a szlovák bajnokság 5. fordulójában. Kalmár Zsolt a hazaiak második gólját maga szerezte, a harmadikat pedig előkészítette.
18:15  Rossz kapuba talált a Chelsea-csatár a derbin, de a védő duplája döntött - videó [1 napja]
  2-1-re verték a Kékek a Tottenhamet a Wembley-en, Marcos Alonso volt a meccs hőse.
18:15  A magyar légiós horror-sérülése: Így is visszaállt még félórára - videó, fotók [1 napja]
  Kecskés Ákos már a 4. percben összefejelt csúnyán az ellenfelével Lengyelországban, először cserét is jeleztek, de végül folytatta a védő a bajnokit. Félóra múlva viszont már le kellett mennie a pályáról.
17:15  Ilyen egy motiváló beszéd az NB II-ben - videó [1 napja]
  Nánási Balázs, a másodosztályú Cegléd csapatkapitánya intézett rövid beszédet társaihoz azután, hogy 1-0-ra győztek szombaton a Mosonmagyaróvár otthonában, második sikerüket aratva az idényben. Velős lett az összegzés.
16:15  Még mindig 100 százalékos a Premier League újonca - videó [1 napja]
  A Huddersfield másodszor is győzni tudott a Premier League-idényben: az angol élvonal újonca a másik frissen feljutott Newcastle Unitedet győzte le hazai pályán 1-0-ra, az ausztrál Aaron Mooy, az 50. percben született találatával, így pontszámban egálra áll a listavezető Manchester Uniteddel is.
16:15  Hihetetlen gólt hoztak össze a Puskás Akadémiának - videó [1 napja]
  Az Újpest mellett a Balmazújváros is pályázhat a forduló potyagóljára. Az NB I újonccsatáján Horváth László kapus és Rus Adrián hozta össze Josip Knezevicnek a felcsútiak második találatát a 2-1-s találkozón. Az M4 Sport felvételén 0:50-től látható a nem mindennapi gól.
15:15  "Kockázatos volt a Fradihoz igazolni, de anyagilag megérte" - a sztárként kezelt légióst már vitte volna egy másik klub [1 napja]
  Fernando Gorriarán szerint nagy váltást jelent az uruguayi liga után a magyar, az FTC-t pedig ugródeszkaként is tekinti a topligák és a válogatott felé.
14:15  Világhírű lehet a potyagól, amit az Újpest kapott - videó [1 napja]
  Alighanem a nagy nemzetközi focioldalak is lecsapnak majd Filip Pajovic hibájára és a Diósgyőr Újpest elleni vezető góljára. Az M4 Sport felvétele.
14:15  Darwin-díjas gólöröm: Térdszalagja bánta a Bundesliga-játékos ünneplését - videó [1 napja]
  Belesérült az Augsburg elleni győztes találatának megünneplésébe a Hamburg játékosa, Nicolai Müller. A 29 éves szélsőt keresztszalag-szakadással le is kellett cserélni végzetes piruettjét követően.
13:15  EL: Sztárigazolásra készül a Partizan [1 napja]
  Szerb lapértesülések szerint a Videoton EL-ellenfele egy 76-szoros középpályás leigazolására készül.
12:15  Az Újpest ész nélkül játszott, Bódog nem haragszik a hibázó bíróra - így látták az edzők [1 napja]
  Szombaton három mérkőzést rendeztek az OTP Bank Liga 6. fordulójában. Íme, az edzői értékelések.
11:15  Hivatalos! Kedden műtik a Vasas alapemberét [1 napja]
  Amitől a pénteki Debrecen elleni mérkőzésen tartottak a Vasas szurkolói, azt az MRI (mágneses rezonancia) vizsgálat megerősítette: Murka Benedek keresztszalagja elszakadt a bal térdében.
10:15  Bírói hiba és két óriási kapusbaki az Újpest meccsén - videó [1 napja]
  Az NB I 6. fordulójában zárt kapuk mögött 1-1-re végzett egymással az Újpest és a Diósgyőr.