pénztárca kímélő megoldások

IT-Extreme hírek  Informatika

2017. március 24, péntek

00:00  Több százezer forintot is spórolhatnak a cégek a megfelelő nyomtatókkal [16 óra 12 perce]
  Eredményt hirdetett az Epson a hazai mikro-, kis- és középvállalkozások körében kiírt országos pályázatán
00:00  Toyota tanulmányautókat láthat a nagyközönség Párizsban [16 óra 12 perce]
  Az apró Toyota S-FR kupé a Tokiói Autókiállításon mutatkozott be 2015 októberében, míg a Setsuna idén Kreativitás Nagydíjat nyert a Nemzetközi Automobil Fesztiválon
00:00  A Trend Micro iparágvezető védelmet kínál a TippingPoint felvásárlásának köszönhetően [16 óra 12 perce]
  Az akvizíciót követő első év számos figyelemreméltó eredménnyel járt a termékfejlesztés, az új ügyfelek szerzése, illetve a védelmi módszerek bővítése és
00:00  Ismertették a Lexus RC F GT3 versenyautó 2017-es európai versenyprogramját [16 óra 12 perce]
  Az eredményes tavalyi évad után a japán autógyár nagy erőkkel fejleszti tovább a Lexus RC F GT3-ast
00:00  Egy nap az inspiráció világsztárjaival [16 óra 12 perce]
  Hosszú Katinka és Shane Tusup motivátorként is a sikerre hajt
00:00  Magyar startuppal lépett partnerségre Amerika egyetlen siketeknek alapított egyeteme [16 óra 12 perce]
  A magyar SignAll fejlesztése a történelem folyamán először teszi lehetővé a mindennapi kommunikációt a siketek és hallók között
00:00  Világjobbító innovátorok, avagy a női kreativitás határtalan [16 óra 12 perce]
  Az innováció szóra gondolva az embernek hatalmas és bonyolult újítások és az ötletek mögött álló zsenik jutnak eszükbe
00:00  Magyar elnöke van a mobilkommunikációs technológia globális szabványosításáért felelős legfelsőbb testületnek (3GPP-RAN) [16 óra 12 perce]
  Bertényi Balázs tölti be a tisztséget
00:00  Az Oracle tanulmánya szerint a fogyasztók egyre aktívabban alakítják a vásárlási folyamatot [16 óra 12 perce]
  A vásárlási folyamat új hozzáállást kíván meg a marketingtől és az értékesítéstől
00:00  A Telenornál is előrendelhető a Huawei P10 [16 óra 12 perce]
  Harmincezer forint értékű kiegészítő-csomag jár az előrendelt készülékhez
00:00  Bohém Ragtime Jazz Band és a Bohém Fesztivál [16 óra 12 perce]
  Kecskemét, 2017. március 24-26.
00:00  A Telekom ismét meghirdeti a Fenntarthatósági sajtódíj-pályázatot [16 óra 12 perce]
    A kiírók az idei évben három kategóriákban a „TV/rádió/ videós tartalom”; az „írásos újságcikk (print, online)”, valamint „blog, vlog, ” kategóriákban várják a pályaműveket
00:00  A Lexus LC kapta az AZ ÉV SOROZATGYÁRTÁSÚ AUTÓ DIZÁJNJA díját [16 óra 12 perce]
  Az Év Sorozatgyártású Autó Dizájn versenyt a Car Design News honlap csapata szervezi
00:00  Genesis Helium 600 [16 óra 12 perce]
  2.1-es Hangrendszer A Genesis Műhelyéből
00:00  A láthatatlan pajzs megvédi kijelzőjét a sérülésektől [16 óra 12 perce]
  A ZAGG bemutatta a piacon jelenleg kapható legfejlettebb mobilkészülék kijelzővédelmi megoldást
00:00  Szingapúrban is Vodafone IoT bringákat lehet használni [16 óra 12 perce]
  A kerékpárok közösségi használatára építő Mobike vállalat 2016-ban alakult meg Kínában
00:00  Új megoldásokkal bővíti vállalati portfólióját az ESET [16 óra 12 perce]
  IBM QRadar integráció, VMware NSX támogatás és továbbfejlesztett többfelhasználós funkció az ESET vállalati megoldásainak új verzióiban
00:00  Szabad Szoftver Konferencia és Kiállítás 2017 [16 óra 12 perce]
  A rendezvény ingyenes, de egy rövid regisztráció szükséges a rendezvény honlapján: http://konf.fsf.hu/
00:00  Gyermekotthonban segített Harsányi Levente [16 óra 12 perce]
  Mindenkinek kötelezővé tenném, hogy jöjjön el egy ilyen helyre...
00:00  50 ezer eurót nyerhetnek innovatív egészségügyi vállalkozások [16 óra 12 perce]
  Mit nyerhetnek a pályázók? Mire használhatják a nyereményüket?
00:00  3D gyártástechnológiai képzések országszerte a 3D Akadémiával [16 óra 12 perce]
  Sopronban, Debrecenben, Szegeden és Pécsen is...
00:00  Navigációs sztorik a nagyvilágból [16 óra 12 perce]
  Autóipari trendek Ázsiában
00:00  Új beruházással fejleszti angliai gyárát a Toyota [16 óra 12 perce]
    A Toyota bejelentette, hogy további 240 millió angol font ért&
00:00  Másfél miliárd forint hozzáadott értékű kutatás-fejlesztési projektet indít a Bay Zoltán Kutató Központ [16 óra 12 perce]
  A Bay Zoltán Kutatási Kft. az idei év első negyedévében hat kiemelt KFI projekt kutatási feladatainak megvalósítását kezdi meg
00:00  Bemutatkozik a GNOME 3.24 Portland [16 óra 12 perce]
    Játsszon több játékkal
00:00  Segítség az ép fogakért [16 óra 12 perce]
    Az idei OTP Bank Fogászati Roadshow keretében15 helyszínre látogat el a Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat ingyenes fogorvosi szűrést végző mozgó fogászat
00:00  A Vodafone-nál már előrendelhető a vadonatúj Huawei P10 [16 óra 12 perce]
  A telefon április 5-én jelenik majd meg a Vodafone kínálatában
00:00  A Fujitsu virtuális valóságra felkészített CELSIUS munkaállomásaival élmény dolgozni [16 óra 12 perce]
  A 17 hüvelykes CELSIUS H970 mobil munkaállomás felhasználói út közben is elérhetik a VR-alkalmazásokat
00:00  A Kaspersky Lab frissítette a vállalati tárolási programcsomagját a Dell legújabb EMC tárolási rendszeréhez [16 óra 12 perce]

00:00  Nyílvános a TITANIC teljes programja [1 napja]
  Április 6-ától 27 nemzet filmjeit hozza Budapestre a Fesztivál, ami összeköti a világot
00:00  A Toyota csoport első ízben vesz részt a CeBIT 2017 SZÁMÍTÁSTECHNIKAI szakkiállításon [1 napja]
  A pavilonban a világ leginnovatívabb autógyártójának tartott Toyota, az Aisin Seiki és a DENSO olyan személyes mobilitási technológiákat fognak felvonultatni, amelyek kényelmesebbé teszik a mindennapokat
00:00  Az IT alulteljesítése a magyarországi vállalatoknál évi 497 millió eurós teljesítménykiesést eredményez [1 napja]
  Ebből 231 millió euró a nyomtatók állásidejéből eredő költség
00:00  Véradásért ingyen belépő a Wake-Up! Day-re [1 napja]
  A Wake-Up! Day szervezői azokra is gondoltak, akik jelen pillanatban nem engedhetik meg maguknak, hogy megvásárolják a belépőjegyüket, ám segítségre, inspirációra lenne szükségük
00:00  A Nissan betekintést nyújt az autózás jövőjének forradalmasítását célzó innovációiba a CeBIT-EN [1 napja]
  Az önvezető technológiák forradalmasítják az autózás jövőjét, nagyobb biztonságot, kényelmet és vezetési élményt ígérve mindenkinek
00:00  Továbbra is a Lexus tulajdonosok a legelégedettebbek [1 napja]
  A Lexus összesen 874 pontot szerzett az 1000 pontos skálán, 15 ponttal múlva felül a kategória átlagát
00:00  A magyar cégeket nem érdekli, hogy az alkalmazottaik mennyit nyomtatnak [1 napja]