pénztárca kímélő megoldások

Index hírek  Vegyes hírek

2017. augusztus 22, kedd

08:12  Megvédték Drništ a lángoktól, újra járható az A1-es autópálya [7 perce]
  Javult a helyzet Horvátországban, de még több helyszínen küzdenek az erdőtüzekkel.
08:06  Megint a rákkeltő hintőpor miatt bukhat óriásit a Johnson & Johnson [13 perce]
  Rákkeltő lehet, ha a hüvely környékére kenegetik, most épp százmilliárd múlik rajta.
08:02  Íme, kész van az alagút a Föld másik felére. De várj, ne indulj még el! [17 perce]
  leírás nincs publikálva
07:44  Szenvedő klasszist vert Fucsovics [35 perce]
  Továbbjutott Amerikában a magyar teniszező.
07:36  Megérkezett az Android 8.0 Oreo [43 perce]
  Gyorsabb, jobban kezeli a memóriát, és telepítés nélkül futtat appokat.
07:30  Kétmillió eurót kér a Felcsút "a mi Maradonánkért" [49 perce]
  Palermói kölcsönből jött vissza, Ciprusra vinnék.
07:26  Vigyázat, ez nem egy videó, hanem három! [53 perce]
07:26  Két gyorsvonat ütközött Philadelphiában [53 perce]
  Több sérültje van a éjféli balesetnek.
07:22  Földrengés rázta meg az olasz turistaparadicsomot [57 perce]
07:08  Béremelés után is sztrájkolnának a tescósok [1 óra 11 perce]
  Most már nem alkusznak, vagy 25 százalékos emelést kapnak vagy sztrájkolnak.
06:52  Nem M. Richard az első, aki megússza az előzetest [1 óra 27 perce]
  A Dózsa György úti gázoló kiengedése miatt fortyong a közvélemény, pedig nem ez az első est, hogy a bíróság engedékeny.
06:52  Lehet, hogy valaki kiismerte a lottóhúzás titkát? [1 óra 27 perce]
  Olvasónknak feltűnt valami, és februárban rögzíteni kezdte az ötöslottó húzásait. Olyat talált, amitől nem csak ő döbbent meg. Amikor megpróbáltunk utánajárni, a Szerencsejáték Zrt. nem igazán volt segítőkész.
06:32  Persze a teljes napfogyatkozás is az űrből a legmenőbb [1 óra 47 perce]
06:18  Nem mondja meg Trump, mikor vonulnak ki Afganisztánból [2 óra 1 perce]
05:54  Elefántcsontparti idő lesz kedden [2 óra 25 perce]
05:36  Földrengés rázta meg az olasz turistaparadicsomot [2 óra 43 perce]
  Egy ember meghalt Ischia szigetén.
05:24  A magyarok az EU-s átlag felett vannak hazaszeretetben [2 óra 55 perce]
  De ebben a dánok az EB-győztesek. Csupa kis nép az élen, hátul a belgák, de hát ők hova is álljanak.
05:22  Shrek igazából egy francia pankrátor volt [2 óra 57 perce]
  A Dreamworks sosem ismerte el, hogy Maurice Tillet-ről mintázták a mesefigurát, de a hasonlóság tagadhatatlan. Az élete pedig egy kész kalandregény.
05:20  Matt Damon reméli, hogy senki sem veszi észre a véres ingjét [2 óra 59 perce]
  George Clooney megmutatja, hogy mindent megtanult már Coenéktől, amit tudni érdemes.
05:20  Halálkamion: kedden folytatódik a per Kecskeméten [2 óra 59 perce]
  A 71 ember halálát okozó embercsempészési ügy háromnapos folytatásában tanúvallomásokra reagálhatnak a vádlottak.
00:06  Észak-Korea látta el vegyi fegyverekkel Szíirát [8 óra 13 perce]
  Az elmúlt fél évben két szállítmányt is elfogtak.

2017. augusztus 21, hétfő

23:04  Az siker, ha 15 percre elég oxigénje maradt a víz alatt, de 16 perc alatt tudna csak kopoltyút növeszteni? [9 óra 15 perce]
22:44  A teljes napfogyatkozást még Trump sem hagyta ki [9 óra 35 perce]
22:40  Túl nagy Trump családja, a titkosszolgálatnak túl drága védeni őket [9 óra 39 perce]
  Augusztusban elfogyott az egész éves keret.
22:18  12 év után új Age of Empires készül [10 óra 1 perce]
  Nem csak a régieket újítják fel, de kap egy teljesen friss folytatást is a kultikus stratégiai játék.
22:02  Közel egymillió ember nézte tévében a tűzijátékot [10 óra 17 perce]
  A teljes lakosság körében nem volt ennél népszerűbb műsor a múlt héten.
21:52  Mi a közös Justin Bieberben és a kolerában? [10 óra 27 perce]
  Hazugság a virális sláger, vagy tényleg vírusszerűen terjednek? Tényleg csak az tetszik az embereknek, amit már amúgy is ismernek? Mitől függ a siker?
21:48  Most elmondunk valamit a muszlimokról, amit senki nem gondol róluk [10 óra 31 perce]
  Valami olyat kaphattunk tőlük, amit eddig skandinávoknak tulajdonítottunk.
21:40  Lájtos kis hullarablással emlékezik meg a Linkin Park énekeséről az egyik legnagyobb magyar lemezkiadó [10 óra 39 perce]
21:40  Magyar étterem gondatlansága tette agykárosulttá a sikeres tévést [10 óra 39 perce]
  Mogyoróallergiás volt, de erre hiába figyelmeztette a pincért.
21:16  2,7 millió éves jeget találtak a Princeton kutatói [11 óra 3 perce]
  A lelet segíthet megérteni a jégkorszak kialakulásának hátterét.
21:10  Kettévágott egy szülőszobáról távozó nőt a lift [11 óra 9 perce]
  A spanyolországi esetnél ott volt a nő frissen született gyereke is.
20:58  Mesteri bokamozdulatból lőtte 200. PL-gólját Rooney a City ellen [11 óra 21 perce]
  Kettőből kettő, amióta visszatért az Evertonba.
20:44  Trump szerint a napfogyatkozásos védőszemüveg csak kamu. SAD. [11 óra 35 perce]
20:30  Több nagykövetet leváltottak [11 óra 49 perce]
  Paczolay Péter távozik Rómából.
20:14  Szalai a Bundesliga első fordulójának álomcsapatában [12 óra 5 perce]
  Győztes gólhoz adott gólpasszt, meg is van az eredménye. Dárdai új igazolása is a top 11-ben.
19:56  Ha lesz következő Baywatch-film, LeBron James tökéletes lehet egy szerepre [12 óra 23 perce]
19:48  Megoldódott a bringaútra rakott balesetveszélyes villanyoszlop esete [12 óra 31 perce]
  Ritka történet: a szombathelyi önkormányzat kijavította a hibát a 900 milliós úton.
19:48  Busz alá esett, és meghalt egy idős nő [12 óra 31 perce]
  Rácalmáson történt a végzetes baleset.
19:40  Piramisjáték miatt marasztalták el a TV2 új műsorvezetőjét [12 óra 39 perce]
  Szentpéteri Eszter 20 millió forintot keresett törvénytelenül, amiért bíróság elé is került 2009-ben.