pénztárca kímélő megoldások

NemzetiSport hírek  Sport

2017. október 19, csütörtök

06:23  NBA: sosem látott Suns-vereség; menetel a Rockets [17 perce]
  A Houston Rockets megszerezte második győzelmét is az észak-amerikai profi kosárlabdaliga (NBA) jelenlegi kiírásában - James Hardenék ezúttal a Sacramento Kings ellen diadalmaskodtak, így egyelőre hibátlanok a 2017-es szezonban. Valóságos kosáreső volt Indianapolisban, a Pacers 140-131-re nyert a Brooklyn Nets ellen. A Phoenix története legnagyobb pofonjába szaladt bele, ami a szezonnyitó mérkőzéseket illeti, s 124-76-ra kikapott a Portlandtől.

2017. október 18, szerda

22:46  NS: búcsú Storcktól; Radványi nehéz döntése - csütörtök [7 óra 54 perce]
  A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
22:40  BL: Hazard és Dzeko egyetért, a végén nyerhettek volna [8 óra 0 perce]
  Elképesztően jó és izgalmas mérkőzést vívott egymással a Chelsea és az AS Roma, a vége 3-3-as döntetlen lett. Nézzük, hogyan látták a mérkőzést a főszereplők!
22:02  BL: a harmadik forduló eredményei, jegyzőkönyvei, tabellák [8 óra 38 perce]
  A labdarúgó BL szerdai játéknapjának egyik legnagyobb meccse a Chelsea-AS Roma összecsapás volt, amelyen hat gólt is láthattak a nézők, egyenlő elosztásban. Simán győzött a Barcelon, a Bayern München is, de a PSG aratta a játéknap legnagyobb különbségű győzelmét. Íme, a harmadik forduló összes jegyzőkönyve és a tabellák!
21:57  BL, D-csoport: egy sima, egy fordított - a Barca és a Juve sem hibázott [8 óra 43 perce]
  Az első félidő nehézségei után végül sima, 3-1-es sikert ünnepelhetett a Barcelona az Olympiakosz ellen a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének 3. fordulójában. A D-csoport másik mérkőzésén a Juventus hazai pályán hátrányból fordítva 2-1-re legyőzte a Sporting C-t.
21:51  BL, A-csoport: a fiatal kapus hátrált, az MU nyert [8 óra 49 perce]
  A Manchester United 1-0-ra nyert egy ritkán látható góllal a Benfica otthonában, míg a Basel 2-0-ra győzött a CSZKA Moszkva vendégeként a labdarúgó Bajnokok Ligája A-csoportjában.
21:51  BL, B-csoport: "fejnehéz" Bayern, a PSG feltartóztathatatlan [8 óra 49 perce]
  A labdarúgó Bajnokok Ligája B-csoportjának harmadik fordulójában a Bayern München és a PSG is érvényesítette a papírformát: előbbi a Celticet győzte le hazai pályán, utóbbi az Anderlecht otthonában nyert könnyedén.
21:51  BL: hat gólt láthattunk a Chelsea-Roma rangadón [8 óra 49 perce]
  Elképesztően jó és izgalmas mérkőzést vívott egymással a Chelsea és az AS Roma, a derbi vége 3-3-as döntetlen lett. Az Atlético Madrid örülhet ennek leginkább, ugyanis a labdarúgó Bajnokok Ligája C-csoportjának harmadik gigásza csak ikszelt a Qarabag otthonában.
21:34  Csütörtöki sportműsor: vb-selejtezőt vívunk a horvátokkal [9 óra 6 perce]
  A magyar női futballválogatott csütörtökön világbajnoki selejtezőt vív, míg a férfiaknál folytatódik az Európa-liga csoportköre: többek között Everton-Lyon és Nice-Lazio összecsapást rendeznek. Péntek hajnalban NFL és NBA.
21:07  BL: hatalmas góllal szerezte meg a vezetést David Luiz [9 óra 33 perce]
  Óriási góllal szerzett vezetést David Luiz a Chelsea Roma elleni BL-meccsén: a védő távolról vette be az olaszok kapuját. Eden Hazard nem sokkal később megduplázta az előnyt, majd Alekszandar Kolarov kozmetikázta az eredményt.
20:51  Íjász-vb: Orosz nem jutott a második fordulóba [9 óra 49 perce]
  A csigás íjászok között versenyző Orosz Viktor az első fordulóban búcsúzott a Mexikóvárosban zajló pályaíjász-világbajnokság szerdai versenynapján.
20:51  BL: ezért kapta meg második sárga lapját Piqué - videó [9 óra 49 perce]
  A Barcelona-Olympiakosz Bajnokok Ligája-mérkőzés közvetlenül a félidő előtt váratlan fordulatot hozott: a gólt szerző Gerard Piqué a felvételek tanúsága alapján kézzel továbbította a labdát a kapuba. A játékvezető úgy ítélte meg, hogy ezért sárga lapot kell adni, mivel a katalánok védőjének ez már a második volt, még a félidő előtt elmehetett zuhanyozni. Jogos volt a figyelmeztetés?
20:29  MU: a középpályás a PSG szállodájában múlatta az időt - videó [10 óra 11 perce]
  Hiába sérült, nem unatkozik a Manchester United középpályása, Marouane Fellaini. A belga labdarúgó haza is utazott Belgiumba, ahol úgy tűnik, nem csak a felépülésre koncentrál: az Anderlecht elleni meccs miatt Brüsszelben tartózkodó Paris Saint-Germain játékosait látogatta meg a hotelben. Vajon csak a barátait látogatta meg, vagy…?
20:11  Tenisz: Babosék elődöntőben; Stolláréknak nem kellett játszaniuk [10 óra 29 perce]
  A Babos Tímea és Andrea Hlavácková kettős bejutott a legjobb négy közé párosban a moszkvai kemény pályás tenisztornán. Luxemburgban Stollár Fanny és az amerikai Varvara Lepchenko játék nélkül jutott a második fordulóba.
20:07  Tenisz: Babos elődöntősök; Stolláréknak nem kellett játszaniuk [10 óra 33 perce]
20:02  Női kosár Euroliga: a 2. meccsét is megnyerte a Sopron [10 óra 38 perce]
  A Sopron 73-70-ra nyert idegenben a lengyel Polkowice ellen a női kosárlabda Euroliga 2. fordulójában.
19:57  BL: élő eredménykövető a szerdai meccsekről! [10 óra 43 perce]
  A labdarúgó BL szerdai játéknapjának egyik legnagyobb meccse a Chelsea-AS Roma összecsapás lesz, de pályára lép a Manchester United, a Bayern München, a PSG, a Barcelona és a Juventus is. Kísérje figyelemmel a mérkőzések alakulását élő eredménykövetőnk segítségével!
19:51  Férfi vízi BL: otthon is nyert, csoportkörös az OSC [10 óra 49 perce]
  Az OSC a visszavágón is legyőzte (12-7) az orosz bajnok Szpartak Volgogradot, így feljutott a főtáblára a férfi vízilabda Bajnokok Ligájában.
19:46  BL: Chelsea-AS Roma rangadó élőben az NSO-n! [10 óra 54 perce]
  A labdarúgó BL szerdai játéknapjának egyik legnagyobb meccse a Chelsea-AS Roma rangadó, kövesse a derbit onlive, szöveges közvetítésünk segítségével!
19:40  Női kosár Ek: a DVTK legyőzte otthon a PEAC-Pécset [11 óra 0 perce]
  A Diósgyőr hazai pályán 73-59-re nyert a PEAC-Pécs ellen a női kosárlabda Európa-kupa F-csoportjában.
19:34  Női vízilabda ob I: kiütötte "druszáját" a címvédő [11 óra 6 perce]
  Az UVSE az ötgólos Keszthelyi Rita vezérletével 25-5-re legyőzte az UVSE Margitszigetet a női vízilabda ob I második fordulójában.
19:27  Vb 2018: a sérült Pool-klasszist is meghívták a sorsdöntő meccsekre [11 óra 13 perce]
  Hiába küzd sérüléssel Sadio Mané, a szenegáli válogatott szövetségi kapitánya így is meghívta a Liverpool támadóját a Dél-Afrika elleni világbajnoki selejtezőkre.
19:27  Ifi BL: a Budapest Honvéd bejutott a második körbe! [11 óra 13 perce]
  Az ifi labdarúgó Bajnokok Ligájában (hivatalos nevén UEFA Ifjúsági Liga) a bajnoki ág első fordulójának visszavágóján a Budapest Honvéd 1-0-ra legyőzte a montenegrói Szutjeszkát, ezzel 3-2-es összesítéssel bejutott a második fordulóba.
19:27  Serie A: Diego López a Cagliari új edzője [11 óra 13 perce]
  Diego Lópezt nevezték ki a Cagliari labdarúgócsapatának vezetőedzőjévé.
19:27  Férf kosár Ek: Ferencz győzelemre vezette a Körmendet [11 óra 13 perce]
  A Körmend férfi kosárlabdacsapata 84-83-ra nyert a bolgár BK Balkan vendégeként az Európa-kupa csoportkörének első fordulójában.
19:27  Íjász-vb: Banda a második fordulóban búcsúzott [11 óra 13 perce]
  Az olimpiai kategóriában szereplő Banda Árpád a második fordulóban kikapott, így nem jutott a legjobb 32 közé a pályaíjász-világbajnokság szerdai versenynapján, Mexikóvárosban.
19:27  Női kézi NB I: Zácsik 9 gólja sem volt elég a Budaörsnek Vácon [11 óra 13 perce]
  A női kézilabda NB I ötödik fordulójában a Vác odahaza 31-27-re felülmúlta a Budaörsöt. A vendégeknél Szöllősi-Zácsik Szandra kilenc gólig jutott, amivel a meccs legeredményesebbje volt, de csapata nem tudott nyerni. A Fehérvár szinte végig vezetve győzött Debrecenben.
19:27  MLSZ: Lisztes Dárdai "klónját", Mátyus Bölönit javasolja [11 óra 13 perce]
  Bernd Storck 8 győzelemmel, 7 döntetlennel, 10 vereséggel, illetve egy csoportelsőséget hozó Eb-részvétellel és egy vb-selejtezős harmadik hellyel búcsúzott Magyarországtól. Az MLSZ még keresi az utódját a sportigazgatói és a szövetségi kapitányi poszton is, a legtöbbeket az érdekli, utóbbi pozíción ki követi majd. Lisztes Krisztián szerint egy Dárdai Pálhoz hasonló edzőt kellene kinevezni, Mátyus János pedig - mint arról a DIGI Sport híradójának beszélt - Bölöni Lászlót látná a legszívesebben a kispadon.
19:27  BL, C-csoport: emberelőnyben sem győzött az Atlético Madrid [11 óra 13 perce]
  A labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörében a C-csoport harmadik fordulójában a Qarabag 0-0-s döntetlent harcolt ki hazai pályán az Atlético Madrid ellen.
19:27  Férfi kézi NB I: nem akármilyen meccsen verte a Csurgó a Budakalászt [11 óra 13 perce]
  A férfi kézilabda NB I hatodik fordulójának záró mérkőzésén a Csurgó fordulatos találkozón 34-32-re legyőzte a Budakalászt hazai pályán. A csapatok 40 percig váltakozva vezettek, majd a hazaiak negyedórával a vége előtt megszilárdították az előnyüket, amit aztán már ki sem engedtek a kezükből. Másfél perccel a vége előtt feljött egy gólra a Budakalász, de az utolsó percben még betalált a házigazda Gazdag Tibor révén, így beállítva a végeredményt.
19:27  Videó: DAC-továbbjutás magyar gólokkal; Holman-assziszt [11 óra 13 perce]
  A dunaszerdahelyi DAC idegenben 5-1-re legyőzte Mecenzéf városka negyedosztályú csapatát, a Spartak Medzevet, aminek köszönhetően bejutott a Szlovák Kupa negyeddöntőjébe. A sikerből Vida Kristopher és Mervó Bence is góllal vette ki a részét.

2017. október 17, kedd

14:23  MLSZ: válogatott meccs, az egyik főszereplő kommentál [1 napja]
  Kedden ünnepli 61. születésnapját Nagy Antal, korábbi válogatott futballista. A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) ennek apropóján felelevenítette a Hollandia elleni 1985-ös budapesti világbajnoki selejtezőt, aminek igazán tétje csak a vendégek számára volt, hiszen a mieink már biztos vb-résztvevőként léphettek pályára. A találkozó Nagy Antal kommentálásával tekinthető meg.
13:46  Kép: egyszerűen nem tudnak nyerni - most nem akármilyen labdával készülnek! [1 napja]
  A német élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Bundesliga) szereplő Köln nyolc bajnoki meccsen csupán egy pontot gyűjtött eddig, az Európa-ligában pedig két vereséggel áll a kvartett utolsó helyén.
13:46  DVTK: az FTC korábbi brazil légiósa a csapattal készül [1 napja]
  A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK hivatalos honlapján tudatta, hogy Bódog Tamástól kért és kapott edzéslehetőséget Leonardo. A brazil középpályás korábban két évig a Ferencvárost erősítette.
13:40  Tenisz: Babosék nagy csatában bejutottak a nyolc közé [1 napja]
  Keddi győzelmével Babos Tímea és Andrea Hlavácková duója bejutott a nyolc közé párosban a moszkvai kemény pályás tenisztornán.
13:02  Vb 2018: az európai pótselejtező sorsolása élőben az NSO-n! [1 napja]
  A Nemzetközi Labdarúgó-szövetség (FIFA) kedd 14 órától, Zürichben sorsolja a 2018-as világbajnokság európai zónájának a pótselejtezős párosítását. Kísérje figyelemmel a sorsolást folyamatosan frissülő cikkünk segítségével!
13:02  Tour de France: meglepetések sora a jövő évi útvonalon [1 napja]
  Több meglepetést, közte egy mindössze 65 kilométeres szakaszt is tartalmaz a jövő évi francia országúti kerékpáros körverseny, a Tour de France kedden nyilvánosságra hozott útvonala.
12:29  Olimpia: Salt Lake City ismét téli játékokat rendezne [1 napja]
  Salt Lake City előkészítő bizottságot állított fel annak érdekében, hogy megvizsgálják, pályázzanak-e a 2026-os vagy a 2030-as téli olimpia megrendezésére.
12:18  Bayern: francia válogatott klasszis a legújabb kiszemelt [1 napja]
  A Kicker értesülései szerint a Bayern München labdarúgócsapata a téli átigazolási időszakban szerződtetheti az AS Monacóban futballozó Thomas Lemart.
11:57  BL: Megmutatjuk, a La Liga jobb a Premier League-nél - Zidane [1 napja]
  Kedd este a címvédő Real Madrid a Tottenhamet látja vendégül a Bajnokok Ligája csoportkörében. Zinédine Zidane, a spanyol együttes vezetőedzője Harry Kane-t, az angol csapat gólvágóját méltatta. Mauricio Pochettino, a Spurs menedzsere reméli, Kane a Tottenham legendája lesz.