pénztárca kímélő megoldások

NemzetiSport hírek  Sport

2017. augusztus 22, kedd

08:11  PL: csak a lelátót nézze Rooney gólöröménél - képek [10 perce]
  Mint arról beszámoltunk, az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 2. fordulójában az Everton 1-1-es döntetlent játszott a Manchester Cityvel. A találkozón a liverpooliak találatát Wayne Rooney jegyezte, az angol támadó pedig kiszúrt néhány ismerős arcot a lelátón az ünneplés közben…
07:23  PSG: "Neymar után Mbappét is? Magukat is veszélybe sodorják" [58 perce]
  Ha Neymar után Kylian Mbappét is szerződteti a PSG, azzal lerombolja a francia labdarúgó-bajnokságot, és a versengés kiikatásával hosszú távon saját magát is veszélybe sodorja - véli Jean-Michel Aulas, a Lyon elnöke, a francia futball erős embereinek egyike.
06:57  DAC: Rossinak hiányzik a Honvéd, a középpályás Storck meghívójára vár [1 óra 24 perce]
  Mint ismeretes, a DAC két magyarral a kezdőjében 4-2-re legyőzte a Zsolnát a múlt hétvégén a szlovák élvonalban. Kalmár Zsolt első dunaszerdahelyi gólját is megszerezte, Vida Kristopher pedig a DIGI Sport híradójának azt is elárulta, már alig várja, hogy a magyar válogatottól keressék. A szezonban eddig még nem játszó Mervó Bence ezúttal sem állhatott Marco Rossi vezetőedző rendelkezésére.
06:57  Arsenal: Wilshere balhéba keveredett az U23-as meccsen, kiállították - videó [1 óra 24 perce]
  Jack Wilshere, az Arsenal 25 esztendős labdarúgója az U23-as tartalékcsapatban lépett pályára hétfő este, ám a Manchester City fiataljai elleni találkozót minden bizonnyal hamar el szeretné felejteni.
06:30  Puskás Akadémia: kétmillió eurót kérnek Sallaiért - sajtóhír [1 óra 51 perce]
  A Magyar Idők információi szerint a Puskás Akadémia kétmillió eurót, átszámítva több mint hatszázmillió forintot kér a háromszoros válogatott futballista, Sallai Roland játékjogáért.

2017. augusztus 21, hétfő

23:30  Tenisz: Fucsovics újra legyőzte a korábbi világranglista-10.-et [8 óra 51 perce]
  A selejtezőből induló Fucsovics Márton a főtáblán folytatta jó szereplését a winston-salemi kemény pályás tenisztornán, az első fordulóban 7:6, 6:2-re nyert a lett Ernests Gulbis ellen.
23:08  La Liga: lehúzta a rolót a korábbi újpesti kapus [9 óra 13 perce]
  Az Eibar 1-0-ra győzött Málagában a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság nyitó fordulójának záró mérkőzésén.
22:41  NS: Storck okult a hibákból; így néz ki a szezonkezdet álomcsapata - kedd [9 óra 40 perce]
  A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.
22:41  Tollaslabda-vb: Krausz Gergely a legjobb 32 közé jutott [9 óra 40 perce]
  Krausz Gergely a legjobb 32 közé jutott a glasgow-i tollaslabda-világbajnokságon.
22:23  Románia: a Sepsi OSK kikapott Bukarestben a Dinamótól [9 óra 58 perce]
  A Sepsi OSK 1-0-ra kikapott a bukaresi Dinamo vendégeként a román labdarúgó-élvonal 7. fordulójában.
22:11  PL: emberhátrányban mentett pontot otthon a Man. City [10 óra 10 perce]
  A Manchester City tíz emberrel játszva egyenlített hazai pályán az Everton elleni angol bajnokin, amelynek hajrájában a vendégektől is kiállítottak egy játékost.
21:41  Dopping: a CAS jogerőssé tette a három orosz örökös eltiltását [10 óra 40 perce]
  A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) helyben hagyta három sportvezető örökös eltiltását az orosz doppingbotrány miatt, amely megrázta az atlétika világát.
21:23  La Liga: jogtalan büntető lett a Villarreal veszte [10 óra 58 perce]
  A Levante labdarúgócsapata egy jogtalan büntetőből szerzett góllal 1-0-ra nyert otthon a Villarreal ellen a spanyol élvonalbeli bajnokság nyitó fordulójában.
20:57  PL: Rooney történelmet írt a Man. Citynek lőtt góljával - videó [11 óra 24 perce]
  Wayne Rooney szerezte a Manchester City-Everton angol bajnoki labdarúgó-mérkőzés első gólját. A második evertonos korszakja első meccsén is betaláló angol támadó ezzel már a 200. Premier League-gólját szerezte - Alan Shearer (260) után másodikként érte el ezt az álomhatárt.
20:41  Cselgáncs-vb: szerzünk-e itthon aranyérmet? - szavazás [11 óra 40 perce]
  A hétfőn kezdődő budapesti cselgáncs-világbajnokságon megszületik-e a magyar cselgáncs történetének harmadik világbajnoki címe?
20:41  Keddi sportműsor: öt csapat BL-csoportkörbe jut [11 óra 40 perce]
  A labdarúgó Bajnokok Ligája utolsó selejtezőkörében Kleinheisler László csapata, az Asztana szinte kilátástalan helyzetben (0-5) várja a Celtic elleni visszavágót, a Korhut Mihállyal felálló Hapoel Beer-Seva viszont izgalmas meccset játszhak Mariborban. A nap rangadója a Nice-Napoli összecsapás. Az MTK női csapata megkezdi a BL-selejtezőt. Zajlik a birkózók, az öttusázók és a tollaslabdázók világbajnoksága, valamint az universiade. Befejeződik a kínai nemzetközi sznúkerbajnokság. A keddi programban még: jégkorong, kerékpár és tenisz.
19:52  Anglia: Ferdinand tagadja, hogy Gascoigne a péniszét fogdosta [12 óra 29 perce]
  Fénykorában nemcsak korának egyik legzseniálisabb játékosa volt az 57-szeres angol válogatott Paul Gascoigne, aki többek között megfordult a Tottenhamnél, a Rangersnél és a Laziónál is, hanem az öltözői szívatások és a csapattársak zrikálásában is igazán magas minőséget képviselt. A legújabb akciója az idén 50 éves egykori legendának vagy igaz, vagy zseniális trollkodás, vagy ismét az évtizedek óta rajta uralkodó alkoholizmusa mondatta el vele a korábbi válogatott csapattársával kapcsolatos babonát.
19:41  Vizes vb: "A legnagyobb kihívás a szervezésre jutó rövid idő volt" [12 óra 40 perce]
  A vizes vb egyik legnagyobb kihívása a szervezésre jutó rövid idő volt - mondta Seszták Miklós, a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium államtitkára, a vizes világbajnokság szervezőbizottságának elnöke hétfő este az M1 aktuális csatornán.
19:30  Tenisz: Babos két szettben legyőzte a negyedik kiemeltet [12 óra 51 perce]
  Babos Tímea 7:5, 7:5-re nyert korábbi páros társa, a világranglista 14. helyén álló, negyedik kiemelt Kristina Mladenovic ellen a New Haven-i kemény pályás teniszverseny első fordulójában.
19:11  Barca: a hátvéd azonnal lement segíteni a terrortámadás után [13 óra 10 perce]
  Lucas Digne egyike volt az áldozatok segítőinek a barcelonai terrortámadás után. A Barcelona védője az RAC1 rádióadó szerint azonnal az utcán termett, amikor megtudta, hogy mi történt.
18:57  MU: Ibra még a héten aláírja új szerződését - sajtóhír [13 óra 24 perce]
  A Manchester United az ESPN értesülései szerint már a héten új szerződést köthet Zlatan Ibrahimoviccsal, akivel eredetileg azért nem hosszabbított szerződést az előző idény után, mert a svéd súlyos térdsérülést szenvedett, és karrierjének folytatása is veszélybe került.
18:41  Birkózó-vb: Kiss Balázsé az első magyar érem Párizsban [13 óra 40 perce]
  Kiss Balázs a 98 kilogrammos súlycsoportban legyőzte az ukrán Dmitrij Timcsenkót a bronzéremért vívott mérkőzésen a párizsi birkózó-világbajnokságon, és megszerezte Magyarország első érmét.
18:30  Arsenal: Olaszországba igazolt a fiatal középpályás [13 óra 51 perce]
  Az olasz másodosztályban szereplő Empoli labdarúgócsapata négyéves szerződést kötött az angol Arsenalt elhagyó Iszmael Bennaszerrel.
17:34  Mezőkövesd: horvát védekező középpályást szerződtettek [14 óra 47 perce]
  A Mezőkövesd bejelentette, hogy szerződtette a horvát Frano Mlinart. A 25 éves védekező középpályás legutóbb a svájci másodosztályú FC Wilnél játszott.
17:08  Birkózó-vb: Budapest is a középpontba került Párizsban [15 óra 13 perce]
  A magyar szövetség standot állított fel a párizsi birkózó-világbajnokságon a jövő évi budapesti vb népszerűsítése céljából.
16:57  Masters-vb: Magyarország 121 éremmel zárta az eseményt [15 óra 24 perce]
  A magyar sportolók 121 érmet szereztek a vasárnap zárult magyarországi vizes masters-világbajnokságon.
16:52  Birkózó-vb: Kiss Balázs is a bronzért mérkőzik Párizsban [15 óra 29 perce]
  Kiss Balázs a bronzéremért mérkőzhet a párizsi birkózó-világbajnokság 98 kilogrammos súlycsoportjában, miután a vigaszágon egymás után három győzelmet aratott.
16:46  Vuelta: a szakasz Nibalié, a piros trikó Froomé [15 óra 35 perce]
  Az olasz Vincenzo Nibali nyerte a Spanyol kerékpáros-körverseny (Vuelta) első hegyi szakaszát, amelyen harmadikként a brit Chris Froome ért célba, ennek köszönhetően megszerezte az összetettben vezetőnek járó piros trikót. A verseny után visszavonuló Alberto Contador az utolsó hegyen leszakadt az élmezőnytől, és jelentősebb hátrányba került.
16:34  Valencia: francia középpályás érkezett Milánóból [15 óra 47 perce]
  A Valencia egy évre kölcsönvette Geoffrey Kondogbiát az Internazionalétól. Ha a 24 éves játékossal elégedettek lesznek, egy év múlva 25 millió euróért végleg megvásárolhatják.
16:19  Universiade: a férfi és a női kosarasok is kikaptak [16 óra 2 perce]
  A magyar férfi és a női kosárlabda-válogatott egyaránt kikapott hétfőn a tajvani universiade csoportkörében.
16:03  Futsal: a válogatott megkezdte Eb-pótselejtezős felkészülését [16 óra 18 perce]
  Ezen a héten Kecskeméten készül a magyar futsalválogatott a Lengyelország elleni, szeptemberi Európa-bajnoki pótselejtezőre; az együttes augusztus végén Horvátországban vesz részt egy négyes tornán.
16:03  Universiade: újabb vívóérmek - egy arany és egy ezüst [16 óra 18 perce]
  Kreiss Fanni a negyeddöntőben vívta a legnehezebb asszóját a Tajvanon zajló universiadén. Miután a francia Jubenot ellen hátrányból fordítva 15:14-re nyert, az elődöntőben és a döntőben is könnyedén diadalmaskodott az UTE tőrözője. A párbajtőröző Bányai Zsombornak a nyolcaddöntő hozott egy tusos győzelmet, az elődöntőt a hajrában nyerte meg, a döntőben azonban ugyanez a bravúr már nem sikerült.
15:41  Birkózás: ellenfele kizárása után Eb-ezüstérmes a fiatal magyar [16 óra 40 perce]
  Ellenfele kizárását követően ezüstérmes lett Fritsch Róbert az áprilisi szombathelyi U23-as birkózó Európa-bajnokságon.
15:19  BL: Kleinheisler edzője lemondott a továbbjutásról [17 óra 2 perce]
  Kedden és szerdán este rendezik a Bajnokok Ligája playoffkörének visszavágóit, és az egyik legreménytelenebb helyzetből a Kleinheisler Lászlót foglalkoztató FK Asztana várja a találkozót: a kazah bajnok a múlt héten 5-0-s zakóba szaladt bele a Celtic otthonában. A kedd esti meccset megelőzően az Asztana bolgár edzője elismerte, a Celtic gyakorlatilag készülhet a BL csoportkörére.
15:11  Birkózó-vb: Korpási és Lőrincz Tamás a bronzért meccsel [17 óra 10 perce]
  Korpási Bálint és Lőrincz Tamás is a bronzéremért mérkőzhet a párizsi birkózó-világbajnokságon. Lőrincz Viktor a negyeddöntőben kikapott.
14:30  Videoton: Pro Civitate díjat kapott Kű Lajos és dr. Horváth Lajos [17 óra 51 perce]
  Vasárnap kora este a Városháza dísztermében tartották Székesfehérvár önkormányzatának ünnepi közgyűlését, amelyen átadták az idei Székesfehérvár Díszpolgára- és a Pro Civitate-díjakat. Utóbbi elismerésben részesült a Videoton legendás csapatorvosa, az éppen a nemzeti ünnepen, augusztus 20-án 82. születésnapját ünneplő dr. Horváth Lajos, valamint a korábbi 8-szoros válogatott középpályás, Kű Lajos - adta hírül a vidi.hu.
14:30  MTK: a Dinamo Moszkvához szerződött a középpályás [17 óra 51 perce]
  Ahogy azt a Nemzeti Sport Online korábban előre jelezte, az MTK Budapest szenegáli középpályása, Khaly Iyane Thiam az orosz Dinamo Moszkvához szerződött. Az orosz klub a hivatalos honlapján jelentette be, hogy vételi opcióval, egy évre kölcsönvette a magyar klubtól a játékost.
14:19  MTK: a Dinamo Moszkvához szerződött a középpályás [18 óra 2 perce]
  Ahogy azt a Nemzeti Sport Online korábban előre jelezte, az MTK szenegáli középpályása, Khaly Thiam az orosz Dinamo Moszkvához szerződött. Az orosz klub a hivatalos honlapján jelentette be, hogy vételi opcióval, egy évre kölcsönvette a magyar klubtól a játékost.
14:03  Universiade: újabb vívóérmek - egy-egy arany és ezüst [18 óra 18 perce]
  Kreiss Fanni a negyeddöntőben vívta a legnehezebb asszóját a Tajvanban zajló Universiadén. Miután a francia Jubenot ellen hátrányból fordítva 15:14-re nyert, az elődöntőben és a döntőben is könnyedén diadalmaskodott az UTE tőrözője. A párbajtőröző Bányai Zsombornak a nyolcaddöntő hozott egy tusos győzelmet, az elődöntőt a hajrában nyerte meg, a döntőben azonban ugyanez a bravúr már nem sikerült.
13:52  NB II: "Üvöltve vertem a földet, miközben azt kiabáltam, hogy eltört a lábam" [18 óra 29 perce]
  Súlyos sérülést szenvedett a szombati ETO FC Győr-Aqvital FC Csákvár (2-1) bajnokin a vendégek 23 esztendős középső védője, Dulló Martin.