pénztárca kímélő megoldások

NemzetiSport hírek  Sport

2017. január 18, szerda

22:43  NS: Bognár István ezért választotta a Fradit - csütörtök [6 óra 11 perce]
  A Nemzeti Sport csütörtöki számából ajánljuk.
22:32  Csütörtöki sportműsor: pályán a Barca és Babos Tímea [6 óra 22 perce]
  leírás nincs publikálva
22:21  Olasz Kupa: a Lazio hatgólos találkozón jutott tovább [6 óra 33 perce]
  A Lazio 4-2-es győzelmet aratott a Genoa felett, így továbbjutott az Olasz Kupa negyeddöntőjébe.
22:21  Király-kupa: hullámvölgyben a Real, nyert a Celta Madridban [6 óra 33 perce]
  Hullámvölgybe került a Real Madrid, amely a Király-kupa negyeddöntőjének első felvonásán hazai pályán 2-1-re kikapott a Celta Vigótól.
22:11  FA-kupa: a Liverpool kiszenvedte a továbbjutást - videó [6 óra 43 perce]
  A labdarúgó angol FA-kupa harmadik fordulójának megismételt mérkőzésén a Liverpool Lucas Leiva góljával 1-0-ra nyert és továbbjutott a negyedosztályú Plymouth otthonában. Az este másik két mérkőzésén a Southampton szintén 1-0-ra nyert a Norwich ellen, míg a másodosztályú csapatok összecsapásán a Newcastle United 3-1-re verte hazai pályán a Birmingham Cityt.
21:33  Légiósok: Kalmár Zsoltot Ausztriába vinnék - sajtóhír [7 óra 21 perce]
  Osztrák lapértesülés szerint a helyi Bundesligában szereplő Sturm Graz Kalmár Zsoltot nézte ki Uros Matics utódjaként.
21:22  Real Madrid: kidőlt az alapember, BL-meccsről is lemaradhat [7 óra 32 perce]
  Dani Carvajal, a Real Madrid jobbhátvédje a Sevilla elleni hétvégi bajnokin combsérülést szenvedett, és emiatt hosszú időre kidőlt.
21:11  Videó: így ugratták Piquét a társak a Barca edzésén [7 óra 43 perce]
  Vidáman telt a spanyol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (La Liga) szereplő Barcelona szerdai edzése. A társak úgy döntöttek, ezúttal Gerard Piquét heccelik kicsit. A tréning után Neymar töltötte fel azt a videót, amelyen Luis Suárezzel együtt ugratják a spanyol védőt.
20:57  Férfi vízilabda BL: a Szolnok és az Eger nyert, az OSC ikszelt [7 óra 57 perce]
  A Szolnok könnyed, 17-4-es győzelmet aratott az Olympic Nice ellen a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában. Az OSC 7-7-es döntetlent játszott a Bresciával, míg az Eger a német Hannovert győzte le.
20:54  MU: megvan a megegyezés Depay új klubjával - sajtóhír [8 óra 0 perce]
  Egybehangzó angol és francia sajtóhírek szerint a Manchester United labdarúgócsapata az első, sikertelen ajánlattétel után másodjára elfogadta az Olympique Lyon ajánlatát Memphis Depayért.
20:44  Női röplabda MK: idegenben került előnybe a Vasas [8 óra 10 perce]
  Bár a mérkőzést jobban kezdték a hazaiak, mégis a Vasas várhatja előnyből a vasárnapi visszavágót a női Magyar Kupa elődöntőjében.
20:33  Király-kupa: a 88. percben beállt, duplájával nyert a klubja [8 óra 21 perce]
  Kétgólos előnybe került az Alavés a labdarúgó Király-kupa negyeddöntőjében, miután az első felvonáson 2-0-ra nyert a másodosztályú Alcorcón vendégeként.
20:22  Eurofutball: Otigba gólt fejelt, csapata fölényesen nyert [8 óra 32 perce]
  A labdarúgó Török Kupa csoportkörének 5. fordulójában Otigba Kenneth gólt szerzett a csapata, a Kasimpasa fölényes győzelme során.
20:06  Férfi vízilabda BL: a Szolnok nyert, az OSC döntetlent játszott [8 óra 48 perce]
  A Szolnok könnyed, 17-4-es győzelmet aratott az Olympic Nice ellen a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában, az OSC pedig 7-7-es döntetlent játszott a Bresciával.
20:06  Férfi röpi NB I: fordított, és tapad a Pénzügyőrre a Vegyész [8 óra 48 perce]
  Szerda este a Vegyész RC Kazincbarcika 3:1-re legyőzte a HÉP-Kecskeméti RC-t a férfi röplabdabajnokság alapszakaszában, így fontos három pontot szerzett a második helyért folyó csatában.
20:05  Aus. Open: a közönség a címvédőnek énekelt - videó [8 óra 49 perce]
  Angelique Kerber ma ünnepli a 29. születésnapját. Ez alkalomból énekelte el neki a melbourne-i közönség a Happy birthday című nótát. A német címvédő egyébként győzelemmel ünnepelte a jeles napot, három szettben múlta felül honfitársát, Carina Witthöftöt. A világranglistát vezető Kerber ellenfele a cseh Kristyna Plísková lesz a legjobb 32 között.
19:55  Videó: Ribéryék segédmunkásnak öltöztek és... [8 óra 59 perce]
  Rafinha, Franck Ribéry és David Alaba is álruhát öltött, majd hétköznapi munkásoknak adták ki magukat. Ami ezután történt, arra senki sem számított. Illúzióink persze ne legyenek, a történet természetesen megrendezett, ami végül kiváló marketingfogásnak bizonyult.
19:44  F1: a FIA is jóváhagyta a tulajdonosváltást [9 óra 10 perce]
  Egy nappal a cég részvényesei után a Nemzetközi Automobil-szövetség (FIA) is jóváhagyta, hogy az amerikai Liberty Media legyen a Formula-1 többségi tulajdonosa. A FIA motorsport világtanácsa szerdán, Genfben határozott erről.
19:33  Anglia: a másodosztályba száműzték Mike Deant [9 óra 21 perce]
  Mike Dean számára nem alakult fényesen a december az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League), és most a másodosztályba vezényelték a játékvezetőt.
19:23  Videó: micsoda kiugratás! Megvan a Fradi új irányítója? [9 óra 31 perce]
  Az FTC labdarúgócsapata 5-0-s győzelmet aratott az NB III-as BKV Előre elleni felkészülési mérkőzésen. Az NSO Tv stábja is ott járt a Népligeti Sportcentrumban rendelkezett találkozón, főleg az új igazolások és a próbajátékosok teljesítményét figyeltük árgus szemekkel. Sok Fradi-játékos remekelt, köztük a meccs hőse, Pergel Bence, illetve Bognár István, aki a találkozón mutatott játéka alapján akár hosszabb távon is megoldást nyújthat a Fradiban irányító poszton.
19:22  Gyirmót: szerződést bontottak a 29 éves jobbhátvéddel [9 óra 32 perce]
  A Gyirmót FC Győr közös megegyezéssel szerződést bontott jobbhátvédjével, Nagy Sándorral.
19:22  Röplabda MK: óriási szolnoki bravúr az első mérkőzésen [9 óra 32 perce]
  Három szoros játszmában győzte le a címvédő Fino Kaposvárt az Openhouse-Szolnoki RKSI hazai pályán, a férfi röplabda Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzésén. A párharc visszavágóját január 25-én rendezik Kaposváron.
19:05  Női kosár Euroliga: nagy pofont kapott a Sopron, pedig… [9 óra 49 perce]
  Az Uniqua Sopron női kosárlabdacsapata 82-56-ra kikapott hazai pályán az orosz Jekatyeringburgtól az Euroliga B-csoportjának 9. fordulójában.
18:57  Női kézi NB I: fölényes fehérvári győzelem [9 óra 57 perce]
  A női kézilabda NB I 10. fordulójából elhalasztott mérkőzésen az Alba Fehérvár hazai pályán 32-20-ra legyőzte a Budaörsöt.
18:57  Női röplabda KEL: sima békéscsabai siker [9 óra 57 perce]
  A Linamar-Békéscsaba három szettben nyert szerdán a vendég cseh Olomouc ellen a női röplabda Közép-európai Ligában.
18:55  Olasz Kupa: másodosztályú csapat ejtette ki a Sassuolót [9 óra 59 perce]
  A másodosztályú Cesena 2-1-es győzelmet aratott a Sassuolo felett, így továbbjutott az Olasz Kupa negyeddöntőjébe.
18:55  Férfi vízi Eurokupa: egygólos hátrányban az FTC [9 óra 59 perce]
  Egygólos hátrányt szedett össze a Ferencváros férfi vízilabdacsapata az Eurokupa elődöntőjének első összecsapásán, amelyet a montenegrói rivális, a Jadran otthonában rendeztek.
18:55  Női kosár Ek: négypontos pécsi vereség a Galatától [9 óra 59 perce]
  A PEAC-Pécs női kosárlabdacsapata 67-71-es vereséget szenvedett hazai pályán a török Galatasarytól az Európa-kupa nyolcaddöntőjének első mérkőzésén.
18:33  Férfi vízilabda BL: a Szolnok simán verte francia ellenfelét [10 óra 21 perce]
  A Szolnok könnyed, 17-4-es győzelmet aratott az Olympic Nice ellen a Bajnokok Ligája csoportküzdelmeinek negyedik fordulójában.
18:32  Férfi kézi-vb: a szünet után indultak be Gensheimerék [10 óra 22 perce]
  A német férfi kézilabda-válogatott a szünet után állva hagyta az addig magát jól tartó Fehéroroszországot a franciaországi világbajnokság csoportkörének 4. fordulójában.
18:22  Felkészülés: a Cigánd három góllal kikapott Szlovákiában [10 óra 32 perce]
  Több másodosztályú labdarúgócsapat is pályára lépett szerda délután felkészülési mérkőzésen. A Cigánd 3-0-ra kikapott a szlovák bajnokság sereghajtója, a Tatran Presov ellen. A Csákvár sikerrel vette az NB III-as Szekszárd elleni összecsapást, a ZTE azonban elhasalt a Hévíz otthonában.
18:11  Afrika-kupa: Aubameyang mentett pontot Gabonnak [10 óra 43 perce]
  Szerdán megkezdődött a labdarúgó Afrika-kupa csoportkörének második fordulója a Gabon-Burkina Faso mérkőzéssel. Az A-csoportban megrendezett találkozón 1-1-es döntetlen született, hasonlóan a kvartett első két meccséhez…
17:55  Alpesi sí: Miklós Edit már felkelhetett az ágyából - videó [10 óra 59 perce]
  Vasárnapi rendkívül súlyos balesete után Miklós Edit már felkelhetett az ágyából a kórházban. A Facebook-videójából tisztán látszik, hogy nagyon hosszú út kezdetén jár.
17:55  Férfi kosár Ek: körmendi vereség Minszkben [10 óra 59 perce]
  A Körmend kikapott Minszkben szerdán a férfi kosárlabda Európa-kupa második csoportkörének ötödik fordulójában.
17:22  DVTK: Szarka Ákos Diósgyőrben folytatja - hivatalos [11 óra 32 perce]
  A labdarúgó NB I-ben szereplő DVTK a hivatalos honlapján bejelentette, hogy megszerezte Szarka Ákos játékjogát a szlovák élvonalban játszó DAC-tól.
17:11  FTC: Doll döntött - nincs szükség a ghánai próbajátékosokra [11 óra 43 perce]
  Thomas Doll döntése alapján a két ghánai próbajátékos, Princebell Addico és Adams Abdul Sameed Seidu nem igazol a Ferencvároshoz.
17:06  Haladás: újra Horvátország, plusz egy felkészülési torna [11 óra 48 perce]
  Második edzőtáborát is Horvátországban tartja a Szombathelyi Haladás. A magyar alakulat a medulini Arena Kupa elnevezésű felkészülési tornán is részt vesz.
16:55  Női kézilabda: jó hír! Nem kell műteni Kiss Évát [11 óra 59 perce]
  Nem súlyos Kiss Éva múlt héten történt sérülése, így a csapatorvos szerint nem kell megműteni a Győri Audi ETO KC kézilabdacsapatának kapusát.
16:55  Felkészülés: pályára lépett a Napoli-játékos, nyert a Gyirmót [11 óra 59 perce]
  A labdarúgó NB I-ben szereplő Gyirmót 2-0-ra legyőzte a Mosonmagyaróvárt a két csapat szerda délutáni felkészülési mérkőzésén.
16:44  Asztalitenisz World Tour: négy magyar lett főtáblás [12 óra 10 perce]
  Csak az alanyi jogon főtáblás Pattantyús Ádám szerepelhet magyar részről a férfi egyes főtábláján az év első asztalitenisz World Tour-versenyén, a budapesti BOK Csarnokban (korábbi SYMA Csarnok). A nőknél három magyar került be a legjobb 32 közé.