pénztárca kímélő megoldások

TopFoci hírek  Sport

2014. április 17, csütörtök

08:31  Német Kupa: Összejött az álomdöntő! [4 perce]
  A Borussia Dortmund után a Bayern München is bekerült a Német Kupa döntőjébe, így megismétlődik a két évvel ezelőtti finálé párosítása.
08:11  Jókorát bukott az Everton és a Manchester City is! [24 perce]
  Tegnap két elmaradt mérkőzést pótoltak az angol élvonalban, mindkét találkozón meglepetés született.
07:31  A Manchester City a világ legjobban fizető sportklubja [1 óra 4 perce]
  A Manchester City labdarúgóklub játékosai a világ legjobban kereső sportolói, éves átlagkeresetük meghaladja az ötmillió fontot.

2014. április 16, szerda

22:22  Magyar Kupa: Nem született gól az MTK és az Újpest csatáján [10 óra 13 perce]
  Az MTK hazai környezetben gól nélküli döntetlent játszott az Újpesttel a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első, szerdai mérkőzésén.
17:02  Ljajic lehet, hogy távozik a szezon végén [15 óra 33 perce]
  A szerb játékos hosszú szünet után újra eredményes volt a Romában, azonban nem kizárt, hogy jövőre nem a fővárosi csapatot erősíti majd.
16:38  Strootman: A Bajnokok Ligájára visszatérek! [15 óra 57 perce]
  A játékos egyelőre csak lábadozik a térdműtétet követően, azonban nagyon eltökélt és már az őszi Bajnokok Ligája meccseken ott szeretne lenni a Romában.
15:31  Tisza nem foglalkozott azzal, hogy volt csapata ellen játszott [17 óra 4 perce]
  A Diósgyőr ellen 4-2-re megnyert Magyar Kupa elődöntőn Tisza Tibor csereként beállva szerezte meg a DVSC-TEVA negyedik gólját a találkozó 86. percben. A támadó télen éppen a DVTK-tól igazolt Debrecenbe, ám ezt figyelmen kívül hagyta, és csak a meccsre összpontosított.
14:59  Szivics szerint ledolgozható a kétgólos hátrány [17 óra 36 perce]
  Tomiszlav Szivics szerint a kétgólos hátrányt nem lehetetlen ledolgozni.
14:16  Garami: Mindent megteszünk a továbbjutásért [18 óra 19 perce]
  A Magyar Kupa elődöntőjének első mérkőzése az MTK és az Újpest között szerdán 18 órakor kezdődik a Hidegkuti-stadionban.
11:31  A Diósgyőrt kizárták az átigazolásokból [21 óra 4 perce]
  A Diósgyőrt kizárta az átigazolásokból a Magyar Labdar úgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága, míg a Videoton 300 ezer forintos pénzbüntetést kapott.
11:14  Francia Kupa: A Rennes az első döntős [21 óra 21 perce]
  Az élvonalbeli Rennes labdarúgócsapata bejutott a Francia Kupa fináléjába, miután az elődöntőben 3–2-re legyőzte a másodosztályú Angerst. A másik ágon a Monaco és a Guingamp csap össze.
10:54  Tagadta bűnösségét K. Zoltán az újabb bundaügy első tárgyalásán [21 óra 41 perce]
  Tagadta bűnösségét K. Zoltán és L. Mátyás első-, illetve másodrendű vádlott a kedden megkezdődött újabb bundaügy első tárgyalásán a Fővárosi Törvényszéken.
10:23  MK - Kétgólos előnyt szerzett a Debrecen [22 óra 12 perce]
  A címvédő Debrecen kétgólos előnyt szerzett a vendég Diósgyőr ellen a labdarúgó Magyar Kupa elődöntőjének első, keddi mérkőzésén.
09:48  Megszakadt az Arsenal nyeretlensége [22 óra 47 perce]
  Egy hónap után ismét bajnoki mérkőzést nyert az Arsenal labdarúgócsapata. Az Ágyúsok angol élvonal 34. fordulójában 3-1-re verték a West Ham Unitedet,

2014. április 15, kedd

22:02  A Román Labdarúgó Szövetség megjutalmazná a bundázásokat leleplező játékosokat [1 napja]
  A Román Labdarúgó Szövetség (FRF) arra készül, hogy megjutalmazza a bundázásokat leleplező játékosokat - jelentette ki egy hétfőn tartott bukaresti sajtótájékoztatón Razvan Burleanu, a FRF elnöke.
21:02  Rafinhát három meccsre eltiltották [1 napja]
  Három meccsre szóló eltiltást kapott a brazil Rafinha, amiért a hétvégi bajnokin szándékosan meglökte Henrik Mhitarjant, a Borussia Dortmund játékosát.
18:31  Szélesi Zoltánnal felvette a kapcsolatot a Puskás Akadémia [1 napja]
  Az élvonalbeli Puskás AFC labdarúgócsapatának elöljárói felvették a kapcsolatot a közelmúltban
17:02  Klopp: Ez sem lesz gyerekzsúr! [1 napja]
  Nem sikerült most olyan kiválóra a Borussia Dortmund idénye, mint az elmúlt esztendőben, viszont az együttes még eséllyel pályázhat a Német Kupa megnyerésére.
16:44  A kupameccsre is koncentrál a DVSC [1 napja]
  A Magyar Kupa-mérkőzések is nagyon fontosak a DVSC-TEVA számára.
16:31  Soros György is megvette volna az AS Romát [1 napja]
  James Pallotta, a Roma elnöke egy nyilatkozatában elmondta, Soros György olyan közel volt a Roma megvásárlásához, hogy mindössze egy nappal a szerződés aláírása előtt léptek vissza a felek.
16:03  Van Buyten az újonchoz szerződik? [1 napja]
  Harminchat esztendősen Daniel van Buyten még mindig a Bayern München labdarúgójának mondhatja magát, de vélhetően már nem sokáig.
13:02  Elkezdődött a VB utolsó jegyeinek értékesítése [1 napja]
  Elkezdődött a világbajnokságra érvényes utolsó jegycsomagok értékesítése.
12:04  Fiatal labdarúgót igazolt a Bayern München [1 napja]
  Újabb "töltelékembert" igazolt a Bayern München, amelynél valószínűleg csak a pénzt látják az új szerzeményben és egy év múlva megválnak majd tőle jó pénzért.
11:31  Gólöröm közben szakadt el az Achillese [1 napja]
  A hétvége legrosszabb gólörömét az FC Torino kapusedzője, Beppe Zinetti mutatta be, akinek csapata a 91. és 93. percben szerzett gólokkal fordított és nyert!
11:02  Már nem barátja Lópeznek Icardi [1 napja]
  Maxi Lopez és Mauro Icardi tavaly még barátok és csapattársak voltak a Sampdoriánál; most Icardi már az Inter játékosa, és a barátságnak is vége...
10:31  Lovrencsics Gergő lett a lengyel liga passzkirálya [1 napja]
  Lovrencsics Gergő lett a lengyel élvonalbeli labdarúgó-bajnokság gólpasszkirálya, igaz, csak holtversenyben.
10:02  A Pancho Aréna megnyitója lesz az idei Puskás Suzuki Kupa csúcseseménye [1 napja]
  Az idei Puskás Suzuki Kupa csúcseseményeként a rangos utánpótlástorna döntőjével húsvéthétfőn nyitja meg kapuit a Puskás Akadémia új stadionja, a Pancho Aréna.
09:31  Kidőlt a hollandok fiatal védője [1 napja]
  Térdsérülése miatt lemarad a két hónap múlva kezdődő brazíliai világbajnokságról Jetro Willems, a holland labdarúgó-válogatott védője.
09:27  Újabb bundaügy tárgyalása kezdődik ma a Fővárosi Törvényszéken [1 napja]
  Újabb bundaügy tárgyalása kezdődik ma a Fővárosi Törvényszéken; a vád szerint K. Krisztián és 20 társa alkalmanként és személyenként 1000 és 10 000 euró közti vesztegetési pénzért befolyásolta magyar bajnoki és ligakupa-mérkőzések eredményét.

2014. április 14, hétfő

17:04  Mexikói kapust hoztak szóba a Milannal [2 napja]
  Olasz lapértesülések szerint a Milan érdeklődik a francia élvonalban szereplő Ajaccio kapusa, Guillermo Ochoa iránt.
17:02  Magára talált a Leverkusen [2 napja]
  A Hoffenheim hazai pályán 2–0-ra legyőzte az Augsburgot a német élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Bundesliga) 30. fordulójában.
11:59  Először döntős a Hull az FA Kupában [2 napja]
  Fináléba jutott a Hull City az angol labdarúgó FA-kupában: az élvonalbeli együttes a vasárnapi elődöntőn 5–3-ra legyőzte a harmadosztályú Sheffield Unitedet. A Hull az Arsenallal találkozik a döntőben május 17-én, a londoni Wembleyben.
11:38  A hosszabbításban szerzett gól jelentette a Győri ETO győzelmét [2 napja]
  A címvédő Győri ETO FC hazai pályán Varga Roland 93. percben szerzett góljával 2-1-re nyert a Kecskemét ellen a labdar úgó OTP Bank Liga 24. fordulójának vasárnapi zárómérkőzésén.
11:15  Garcia nagyon elégedett volt csapata teljesítményével [2 napja]
  Az Atalanta ellen aratott 3:1-es sikert követően Rudi Garcia elégedett volt csapatával, mert szerinte remekül játszottak a srácok.
10:23  Simán verte a Haladás a Honvédot [2 napja]
  A Haladás 2-0-ra legyőzte a vendég Honvédot a labdarúgó NB I 24. fordulójában, a hazaiak sorozatban harmadik sikerüket aratták, míg a fővárosiak egymás után harmadik vereségüket szenvedték el.
09:31  A Chelsea hozta a kötelezőt [2 napja]
  Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) 34. fordulójában a 16. perctől emberelőnyben játszó Chelsea 1–0-ra nyert a Swansea vendégeként. A győztes gólt a 68. percben Demba Ba lőtte.
09:12  Ismét az élen az Atlético [2 napja]
  Ismét a spanyol bajnokság élén áll az Atlético Madrid, amely 2-0-ra nyert a Getafe ellen, viszont elvesztette sérülése miatt Diego Costát.

2014. április 13, vasárnap

22:02  Visszavonultatta Várady Béla mezét a Vasas [3 napja]
  Visszavonultatta legendás labdarúgója, a januárban elhunyt Várady Béla 11-es számú mezét a Vasas; a szombati ünnepségen az angyalföldiek és a magyar válogatott öregfiúk csapata játszott gálamérkőzést.
16:35  A Liverpool nyerte a Premiership rangadóját [3 napja]
  Az első játékrész első húsz perce egyértelműen a Liverpoolé volt, a Manchester City ellen, a Vörösök nagyot léptek előre a bajnoki aranyérem megszerzése felé!
16:02  FA Kupa: Tizenegyesekkel került a döntőbe az Arsenal [3 napja]
  Az angol FA-kupa első elődöntőjében csak a 82. percben, Per Mertesacker fejesével egyenlített az Arsenal a címvédő, jelenleg másodosztályú Wigan ellen a Wembleyben, majd hosszabbítást követően 4–2-re megnyerte a tizenegyespárbajt. A másik elődöntőben a Hull City és a Sheffield United játszik vasárnap, szintén a Wembleyben.